Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

uykusu gelmeyen kac tane gece kusu varsaaa gelsinnn heeeeeeeeey

çok şükür iyiyim canım sen nasılsın?

okumakla kalmamış yorumda yazmışsın :) sağolasın canım.

yazmammi canim yaa
iyiyyim iste bildigin gibi gece kusu olarak dolaniyorum
sen nasilsin halin keyfin yerindedir INSALLAH

aynen bende öyle. :)

oo yerinde olmaz mı yaa bomba gibiyim :)

profilin ben burdayım diyor :) güzel olmuş beğendim

hehe ben yparimda guzel olmazmi profilim yaa
iyi olmana sevindimmm canimmm
sende pro olmak istemezmisin tabi durumun musaitse :26:

Son düzenleme:
nasıl oluyor bu iş anlatsana bi detaylı detaylı :)

canim simdi pro kart kargoyla birlikte 35 tl. yanindada parfum hediyeli,ve bu paralar engellilere bagislaniyor...
odemeyi yapiyorsun...
sonra basvuru formunu dolduruyorsun...
kazene mesaj atiyorsun odemeyi yaptigini ve formu doldurdugunu sonrada pro oluyorsun...
burdan yapman gerekenleri okuyabilirsin...http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...i-okudum-kart-almak-istiyorum-yapmaliyim.html
burdanda yardim kampanyasini http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html
makarakukara topigi olarak ilk sandalyeyi aldik...
simdi 2.sandalye icin 3-4 kisi eksik yani elinde imkanin varsa sende katil derim,benim aklima pro olmak hic gelmezdi yardim kampanyasini duyunca tereddut etmeden aldim yani
tekrar almak isterim ama esim ariza cikarabilir die ses etmiyorum

anladım canım. ben genelde SMS le katılıyorum bu kampanyalara. ama buna da katılmak güzel olur. uygun olduğum zamanda ilgilenicem bu işle.

belli bir süresi var mı bunun ?

sen niyet etmişsin o bile yeter tatlım. neyseki artık insanlarımız çok bilinçli.. çok yaygınlaştı bu yardım kampanyaları.

simdilik bi süresi yok canim ama ne kadar cabuk olursa o kadar iyi
tabi kendini skma canim ne zaman musait olursan bana haber ver yönlendiririm seni :13:
evet kampanyalar yayginlasti ama yinede katilim cok az simdi okudum bi grup daha tamamlanmis yani 2 sandalye oldu INSALLAH 3. 4. ve bir cok sandalye daha alinir...

aslında bu yardım adına dönen öyle tuzaklar var ki insanların güvenmesi zorlaştı. ellerinde belgeyle kapıya gelen dergi satıcıları oluyor belge göstermelerine rağmen bir soru işareti olmuyor değil.çoğu insan istekli ama yerine gitmeme fikri engelliyor. cesaret edilemiyor. inşallah zamanla daha çok alınacak.
harika bir şey yapılıyor. gör bak bu site daha bir sürü sandalye alacak...
ben sana haber ederim canım.

tabiki kimseye güvenilmiyor ama zaten herseye car cur para savuruyoruz birde 35 tl kaybedsek birsey olmaz bence tamam canim
ben cikacagim birazdan iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN

tabiki kimseye güvenilmiyor ama zaten herseye car cur para savuruyoruz birde 35 tl kaybedsek birsey olmaz bence tamam canim
ben cikacagim birazdan iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN

kesinlikle öyle.. Allah rahatlık versin canım öpüyorum. görüşürüz sonra. kendine iyi bak..

ulennn hayırıszzzz topik açıosunda hiç bana söylemiosun tesadifen gördüm valla:))
hayırlı olsun arkadaşımmmmmm bollllll muhabbetlerrrrr cümletennn
eeee nerdesin hanii bumu misafirpervelliğin seninn hemen bana bi türk kahvesi lütfen orta olsun :)

tee ne zamandir actigim topik ama gelen giden yok malesef

Ben de yani gördüm topiği, zira bir derdim var topiğinden başımı yeni uzatım dışarı
Hayırlı olsun topiğin tweety

Ben de yani gördüm topiği, zira bir derdim var topiğinden başımı yeni uzatım dışarı
Hayırlı olsun topiğin tweety

kendi topigimin basinda kendim durmuyorum ki
bende varsa yoksa bir derdim vardayim genelde
tessekurler canim daha iyisi senin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…