Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

ayyyyy supersinnnnnnnnnn yandannn hoppppp hoppppp

canimm yaaa herkesde olur oyle.... bende walla kac zamandir odami duzenlicem ama bi turluuuuu duzenleyemiyorumm

senin sadece oda benim koca ev ama senin kocan gelince sende koca eve bakacannn

o eski halimdeeen eser yok simdi izdirap icindee yorgunum simdi tutun kollarimdan duserim simdii yanlizim dostlarimm yanlizim yanliiiiiz

Ben her gece sarhoşum derdimden böyle aşk yolunda berduşum kaderim böyle felek benim yazımı kışa çevirdi fırtınaya kapılmış aşığım böyle

Ben her gece sarhoşum derdimden böyle aşk yolunda berduşum kaderim böyle felek benim yazımı kışa çevirdi fırtınaya kapılmış aşığım böyle

ooooooooooo

seviyorum diyeee bu kapris neden kacma sen bendeenn kopamam sendeennn hissetsen sevdigimi havalara ucarim anlasan birde benii aklimi kaciririm asigim yanmisimm sevdana kanmisim uyuya kalmisim uyandirr beniii

ooooooooooo

seviyorum diyeee bu kapris neden kacma sen bendeenn kopamam sendeennn hissetsen sevdigimi havalara ucarim anlasan birde benii aklimi kaciririm asigim yanmisimm sevdana kanmisim uyuya kalmisim uyandirr beniii

efkarlandimmmmmmm

kemanciiiiiiii basiminn taciiiiii halimee bakkk kim bu yabanciii.... dertlii dertliii call kemanciiiiiii

ben cıkıyorum kızlar hepınıze allah rahatlık versın

Son düzenleme:
hiçtee bilee ben kocamanımm süt içip uyuma yaşım geçtiii

evrenimmm yatmadmm sınavaa çalışıyodmda azcık kaçtım sabah 9dadaa tutuştmm

aferinn kuzucukkk derslerine calis sinavlarini kazann buyukk adam pardon kadin olacakkkk benim kuzucukkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…