Tweety ve Panpalarının Sohbet Topiği

hayatta bazen öyle şeyler yaşarız ki dayanamıyorum bile deriz.

insan öyle bir varlıktır ki gücüm bitti dediği anda bile daha bi o kadardan fazla gücü vardır.

biz özel varlıklarız. hepimizin bu hayata gelme sebepleri var. sanmıyorum ki bu sebep üzüntü kederden ibaret olsun.

mucize güzel bir şey için kullanılan bir kelimeyse ve her insan bir mucizeyse hayat illaki güzeldir. görebilmektir marifet..

mutsuz olacak kadar kendime kötülük yapamam aldığım nefesi birazdan verebileceğimi bile bilmiyorum..

ne olursa olsun hayat yaşanılası be kızlar..

içimi dökesim geldi.. herkese Allah rahatlık versin..
:KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
gidiyonmuuuu:KK5::KK5:

:-)))) olur olurr üzülme..:-) benimde öle olduğu oluyor bazen...:-)=
havalardanmidir nedir cok uyusugummmm:KK30::KK30:
ayyyyy iyikii soyledinn bendee evine gelmeyii dusunuyodukk:KK53::KK53::KK53:

vazgectimm gelmicimmmmm sanaaa:63::63::63:

gelecegim diye gittin gelmedin ya bendeee bittim askin kitabini cizdim gelmessen gelmeeeeeeeeee gelmessen gelmeeeee gelmessen gelmeee:KK24::KK24:
yok kiz gel ben o zaman hususi temizlik yaparim senin icin :KK53::KK53:

evrenim nbr hoşgeldin....ama ben gidiyorum hoşçalaklll :-)) kızlar herkeze ii uykular bnde çıkıurum..uykum geldi..kendinize ii bkın.görüşmk üzere

havalardanmidir nedir cok uyusugummmm:KK30::KK30:

gelecegim diye gittin gelmedin ya bendeee bittim askin kitabini cizdim gelmessen gelmeeeeeeeeee gelmessen gelmeeeee gelmessen gelmeee:KK24::KK24:
yok kiz gel ben o zaman hususi temizlik yaparim senin icin :KK53::KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: cokk sagol sarkin icin ama boyle oynak bisi soyleseydin yaaa hopa ziplasamm:KK76::KK76::KK76:

ayyy mercii sekerimmm ama saka yapiyorum benim icin temizlik onemli degil...... onemlii olan hos bir sohpet

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: alkislamayinnn lutfennn mahcup oluyorumm:KK17::KK17::KK1:

evrenim nbr hoşgeldin....ama ben gidiyorum hoşçalaklll :-)) kızlar herkeze ii uykular bnde çıkıurum..uykum geldi..kendinize ii bkın.görüşmk üzere

ben geldim diyemii gidiyorsunnnnnnnn:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

istenmedigim yerdeeeee durmammmmm demicemm dururummmmm:63::63::63::63::KK34:

iyi gecelerr tatlimmm:KK54:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: cokk sagol sarkin icin ama boyle oynak bisi soyleseydin yaaa hopa ziplasamm:KK76::KK76::KK76:

ayyy mercii sekerimmm ama saka yapiyorum benim icin temizlik onemli degil...... onemlii olan hos bir sohpet

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: alkislamayinnn lutfennn mahcup oluyorumm:KK17::KK17::KK1:

normalde cok titizimm ama bu aralar saldim cayira mevlam kayiraaa :KK1::KK1:
oynak birseylerde soylerimmm...
cekirgeyi sali verdim yaziya yaziya ot koymadi koyun ile kuzuya kuzuya hoplayi ver cekirge ziplayi ver cekirge benim canim cekirge bidi bidi bidi bidi cekirgeeeeeee:KK24::KK24::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52:

o eski halimdeeen eser yok simdi izdirap icindee yorgunum simdi tutun kollarimdan duserim simdii yanlizim dostlarimm yanlizim yanliiiiiz:KK43::KK43:

normalde cok titizimm ama bu aralar saldim cayira mevlam kayiraaa :KK1::KK1:
oynak birseylerde soylerimmm...
cekirgeyi sali verdim yaziya yaziya ot koymadi koyun ile kuzuya kuzuya hoplayi ver cekirge ziplayi ver cekirge benim canim cekirge bidi bidi bidi bidi cekirgeeeeeee:KK24::KK24::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52:

ayyyyy supersinnnnnnnnnn:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: yandannn hoppppp hoppppp :KK76::KK76::KK76::KK76:

canimm yaaa herkesde olur oyle.... bende walla kac zamandir odami duzenlicem ama bi turluuuuu duzenleyemiyorumm:KK50::KK50:

2 saat sonra kocam gelcek zaten uyumayım bari uyusam uyanamam adam kapıda kalır bea:KK52:

X