Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Canım benim kıyamam sana:ecrin_bebek:Ben de bu dolunayda deniycem daha tecrübem yok ama dolunayda deneyip idrar sürmeden sonuç aldığını söyleyen arkadaşlar var.Hatta sadece idrarın etkili olduğunu söyleyen de var.Tamamen yapıyla ilgili sanırım.Denemekte fayda var bence.
Hayırlısıyla bebeğini kucağına alman dileğiyle

Bu arada birisi kendini mi tanıttı ne?Memnun olduk:roflol:

Arkadaşlar ben dün koltuk altımda denedim.Dolanay %99 olmuş bekleyemedim:smiley-cool:Az önce de bacaklarımda denedim.Bakalım ne olacak.Bu konuda bizlere sıkılmadan cevap veren arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlera.s.

ya bende etkili olmuyoooo dolunayda yapmadım dürüst olayım.acaba ondan mı?dolunay gecesini mi bekleyeceğim kıllarımı almak için ve çişi sürmek için.ya biri anlatsın lütfeen.kılları sabahtan alsam çünkü kendim ağda yapamıyorum kuaföre gitmem gerekiyo sabahtan kuaföre gitsem eve gelince sürsem sonra dolunay saatinde tekrar sürsem olur mu?

kıllar alındığı ilk gün gözenekler açık kalır
istersen kuru kese yap sonra ıslak bi pamukla sil kese yaptığın bölgeleri
bende epilatör aletimin setinde yeşil kabak lifinden yapılmış bir eldiven şeklinde kese var ,hiç kullanmamıştım daha önce yakın zamanda kuru kese yaptım ,çok iyi peeling yaptı vallahi.

bugün büyük gün arkadaşlar...bi an önce eve gidip denemek istiyorum...saatlerin geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum...Ayrıca geçen dolunayda da yapmıştım ve gözle görülür derecede azalma var.koltuk altım ve bikini bölgemde pek bi fark yok..Fakat ablamın koltuk altında 10 tane kıl kökü yoktur..onun işine çok yaradıhihoyyyt mutlaka denesin denemeyen arkadaşlarda :))

ya kızarrrrr kacda başlıcaksınız ay merakdan catlıcam :) anam buyuk gun bugun ..

ben aksam 9 dan sonra baslıabilcem uf bide emla kremi sürcektim bide onu bekleticem ohooo ben sabahlıcam bu gece sanırm

ben aksam 9 dan sonra baslıabilcem uf bide emla kremi sürcektim bide onu bekleticem ohooo ben sabahlıcam bu gece sanırm

hmmm agdayla alıcan sanırım bak bı tavsıyem var sana arkadasım pudralı agdalar var acıyı cok az hıssedıyom ben kı hayatta agda yapamayan sımdı bacaklarımı yapdım tarıhlık bı olay benım ıcın..bende dun aldım canım pembe renkde:)

saatler bi gecseydi kılları almak için hiç böyle heyecanlanacagım aklıma gelmezdi.birazdan misafirim gelecek saat 5 gibi göndermem lazım ya gitmezse kovsammı acaba....

saatler bi gecseydi kılları almak için hiç böyle heyecanlanacagım aklıma gelmezdi.birazdan misafirim gelecek saat 5 gibi göndermem lazım ya gitmezse kovsammı acaba....

heheh ben sımdı aldım valla bacaklarımı bekleyemedım :)

off ben hala misafir bekliyorum ya gelsede bir gitseydi bugün cok önemli büyük gün gelmeyin dedim dinlemediler..bende kıl coooooookkkkkkk ne zamana alıp bitireceksem ama cok heyecanlıyım kalbim pır pır ediyor

yaa kızlar ben agdayı ısıttım yaaa
alcam sımdı walla dayanamıyom
bı aydır bugunu belklıom hepsı orman oldu ehueue
ama alıcam bırazdan ne edem
aksam dısarı cıkıcam mecbur aslında aksam cıkıcam ama uzun uzun kalsın ıstıyorum sey ustumde
o yuzden alıcam sımdı mecbur yaaaa

merhaba kızlar topicten ankaşılan bundan çok fayda görenler var bende dolunayın etkisine inanırım...

ananem hep derdiki dolunayda tüylerinizi alın seyrelir ve ben dolunayı takip ederim 20 yaşında olmama rağmen seyrektir tüylerim...

siz idrar olayını nasıl yapıyosunuz bilgi verirmisiniz?

arkadaşlar iki gündür sizleri takip ediyorum bugün bende deneyecem inşallah ama önce emla almam gerekiyo çünkü çok canım acıyo epilasyon aletiyle alıcam ama dayanamıyorumki acıya bu arada nette baktım dolunay tarihlerine ve sizede gönderiyorum

Tek sabırsız ben değilmişim demekki.Dolunay gelmeden her yeri hallettimhihoyyyt
Bide güzel bıcı bıcı yaptım oh tertemizim şimdi bebek gibi.:smiley-cool:
Sabırsızlar içiniz rahat olsun bence etkili olacak çünkü zaten dolunay.Saatini tutturamadık ama olsun.Hadi bakalım hayırlı olaaaaşakkıdı

2009'da AY DÖNEMLERİ ve TUTULUMLAR

Gün
Türkiye Saati
Ay Safhası
Burç
Derece
Tutulumlar

11.Ocak.2009
05:28
Dolunay
YENGEÇ
21°

26.Ocak.2009
09:59
Yeniay
KOVA

Halkalı Güneş Tutulması

09.Şubat.2009
16:39
Dolunay
ASLAN
20°
Halkalı Ay Tutulması

25.Şubat.2009
03:36
Yeniay
BALIK

11.Mart.2009
04:39
Dolunay
BAŞAK
20°

26.Mart.2009
18:07
Yeniay
KOÇ

09.Nisan.2009
17:57
Dolunay
TERAZİ
19°

25.Nisan.2009
06:24
Yeniay
BOĞA

09.Mayıs.2009
07:03
Dolunay
AKREP
18°

24.Mayıs.2009
15:12
Yeniay
İKİZLER

07.Haziran.2009
21:13
Dolunay
YAY
17°

22.Haziran.2009
22:36
Yeniay
YENGEÇ

07.Temmuz.2009
12:40
Dolunay
OĞLAK
15°
Halkalı Ay Tutulması

22.Temmuz.2009
05:36
Yeniay
YENGEÇ
29°
Tam Güneş Tutulması

06.Ağustos.2009
03:40
Dolunay
KOVA
13°
Halkalı Ay Tutulması

20.Ağustos.2009
13:03
Yeniay
ASLAN
27°

04.Eylül.2009
19:04
Dolunay
BALIK
12°

18.Eylül.2009
21:45
Yeniay
BAŞAK
25°

04.Ekim.2009
09:11
Dolunay
KOÇ
11°

18.Ekim.2009
08:34
Yeniay
TERAZİ
25°

02.Kasım.2009
21:15
Dolunay
BOĞA
10°

16.Kasım.2009
21:15
Yeniay
AKREP
24°

02.Aralık.2009
09:32
Dolunay
İKİZLER
10°

16.Aralık.2009
14:03
Yeniay
YAY
24°

31.Aralık.2009
21:24
Dolunay
YENGEÇ
10°
Parçalı Ay Tutulması

Yukarıdaki tablo da yeni ay ve dolunay zamanları Türkiye saati esas alınarak hazırlanmıştır.

Arkadaşlar bide şu linke bi tıklayın ayın halini gösteriyo hoşuma gittikaydirigubbakcemile5
Dün %99 du.Bugün de saat 10'da baktım %100 dü dolunay.

Current Moon Phase

aayy acıyo her yanım yaaa
agda yaptım yarısına daha dıger yarıma da yapıcam acıyo ya her yerım sürdüm ama cok kola ııcmıstım
kola da cok sekerlı düşünemedım bunu
neyse yapıom ben daha saatı gelmedı gıbı ama
şu an dışarda dolunay
sıtede de %100 full dolunay
neyse yemek yedım ehehe yemek molası verdım
işe devam mecbur. çişim de şekerli ama pof üresi önemli olan.
öptüm hepınızı

anağmmmm yanıyorumm
ağdayla aldım bacaklarımı hemde regl oluyorum acayip yandı canım. sonra çişi de sürdüm bi daha yandım. şimdide kolonyağı var masamın üstüde onuda sürim bakalım alkol varya içinde:)
hahayyy
sona banyoya giricem dayanamıyorum çok yanıyör:)

yaptım bıttı kızlar saat 3de basladım 6 ya gelırken bıttı
ne tug varmıs ahahaha maymun gıbıymısım wala püüü saka saka
ama aldım hepsını göbeeemı gogus cevremı bıkınımı işte bacaklar zaten 2 saatımı aldı,
sonra kol altımı derken süründüm de sımdı
hıc yanma manma yok bakalım
eger geçerse işe yararsa koluma sırtıma ust bacagıma da yapıcam
ılerdekı aylarda artık.
yanma olmaması korkuyor benı bakalım ne olacaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…