Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Kizlar kesin tarih ve saati ve yapilisini bidaha aciklayin da ne olur ne olmaz.. Bende deneyecem dolunayda ins.. yurtdisindayim saatini ayarlamam sorun olmaz umarim.. cevabinizi bekliyorum...

internetten baktım 9 Nisan 16.55 yazıyor.
İdrarı uygulayacagın bölgeyi temizliyorsun(ağda..vs) sonra idrarı uyguluyorsun..
İdrarın sabah ki olması gerekiyormuş.

kızlar sabahki olması şart degıl ben normal o anki idrarı kullandım ve faydasını gordum sabahtan aksama kadar bekleyen ıdrar cok kokar bosuna kendınıze ezıyet etmeyın bence normal idrarınızla yapın... bırde ben dolunayı hıc beklemıyorum nezaman denk gelırse yaptım. tabı sız bılırsınız size kalmış kolay gele

a.s.arkadaslar.kılları komple kokten aldık diyelim.dolunayın olduu gun içinde herhangi bi saat.idrarımızı da doldurduk bi yere.:
epilasyondan ne kadar sonra surecez.
o gun bi kere mi surcez.
kac gun devam edecez.
.sade dokcez mi.
msj la falan yedircez mi.
DENEYP SONUC ALANLAR AYDINLATABLR MI

ya bn lazer agda cımbız ip karınca yağının faydasını diil zararını gordum.canmdan bezdim.sirden sora bioder surdum yuzm hasat oldu dr luk oldum merhem suruom.bıktm hergun aynı dert.kokten neyle alayim.ne kadar zaman sonra idrarı sureyim.gun boyu kac kere sureyim asagı yukarı.kac gun.sizin ne kadar zamanda ne yuzde kac seyrelme incelme nası bi anlatr msnz.bn bunalıma grcem artık senağlama yaa

aldıktan sonra ne kadar beklednz.
cişi ne kadar beklettnz.
gun boyu kac kez surdunuz
kac gun devam ettnz
hangi bolgelerde daha etkili szce.yuzden kurtulsak yaaaaaaa :Saruboceq:

benimde ilk deneyimimin sonucu şöyle;
normalde 1 haftada tüyler çıkardı,şimdide 10 günde fln çıktı,bi azalma yok,sadece çıkma süresi biraz uzadı,bukadar,çok ii bi sonuç elde edemedim,ama daha bu ilk,çiş olayına diil ama dolunaya çok inanıyorum,devam edicem

birde üşenmeyip yazılanları baştan okusak ne güzel olucak,bayadır girmiyodum en son kaldıgım yerden itibaren okudum,hep aynı şeyler,hala ne nasıl die sorular var,deneyen arkadaşlarımızın yazılarını cımbızla çekmek lazım,neyse sanırım bu yazımda eski sayfalar arasında kalıp dikkate alınmıcak:1no2:

aldıktan sonra ne kadar beklednz.
cişi ne kadar beklettnz.
gun boyu kac kez surdunuz
kac gun devam ettnz
hangi bolgelerde daha etkili szce.yuzden kurtulsak yaaaaaaa :Saruboceq:

aldım hemen idrar sürdüm . ( gözenekler kapanmadan)

ara ara sürdüm. ilk idrarı sürüşümden 1-2 saat sonra tekrar sürdüm. 3 saat snra bidaha. yatana kdr böyle yaptım (kafama göre)
öylece yattım. sabaha kadarr durdu.
koltukaltımda bide bacagımın üst tarafında:) ( bacagımın üst tarafında fazla yoktu ama yinede vardı olanlarda yok oldu çıkıyo ama belli olmuyo şuan almasamda olur o dereceye gelmiş vaziyette)

yüzüme hiç denemedim ama deneyenler var onlar daha iyi cvp verır:)

son iki dolunayda uyguladım ve faydasını gördüm çok geç çıkartıyo hemde tüylerde azalma oluyo şiddetle tavsiye ediyorum önceden kol altıma lazer yaptırıyodum ama artık yaptırmıyom idrar sürerek deniyorum bacaklarımda gözle görülür azalma oldu bikini bölgemde o kadar etki etmedi ama deniycem her dolunayda

peki bu idrar kaç gün uygulamak gerekiyo
hemen yıkasak olurmu
bende uygulamayı düşünüyorum
yardım ltfen:uhm::uhm:

o idrar kokar ya..
Birdahaki dolunay 9 Nisan'daymis, takvimde öyle diyor, simdi internetten baktim.
Idrar sürmesek olur mu?

Tam 1359 mesajı tek tek okudum (helal olsun valla bana).. çoğu yerde gülmekten öldüm :)). Kıl, tüy sorunundan muzdaribim. Ama bu yöntemi deneyebilir miyim bilmiyorum. Yani şeytan alttan alta dürtüyor bir daha iki büklüm kıl almamak, yapış yapış ağdalarla uğraşmamak vs. güzel geliyor da.. ıhh bilemedim yaa. Anlaşılan 9 nisan da baya bir muhasebe yapacağım kendimle.

ben dolunaysız bi zamanda yaptım kızlar ve taş çatlasın 3 dakika tuttum bacağımda idrarı midem bulandı çünkü ama ilginçtir 3 haftadır bcaklarım pürüzsüz bu işlemden 2-3 gün sonra da karınca yumurtası yağı sürdüm 3 gece üstüste belki onunda etkisi vardır bilmiyorum.. şuan ara ara ince tüyler var onlar da ağdayla tam kökten alamadığım tüyler. sanırım idrar etkili oluyor.

perşembe günü dolunay benim 2.yapışım olucak, sonuç alamasamda dolunaya çok inanıyorum,devam edicem
herkese kolaygelsin

şu idrar olayı sanırım işe yarayacak o kadar cılız çıktılar ki ve çoğuda ortalıkta yoktu 2. deneyişim tam sonuç alınca kesin olarak yazıcam ama uzun bi zaman dilimi gerekli bunun için çünkü tüylerim 2 aydan önce uzamıyo

bence deneyin sonuca sizde şaşıracaksınız malesef bu dolunayda ben uygulayamayacağım çünkü regl oldum senağlama

bence deneyin sonuca sizde şaşıracaksınız malesef bu dolunayda ben uygulayamayacağım çünkü regl oldum senağlama

agdalamadan once 15 dk once yıkan ıyıce kurulan bence gene de yap, ama o acıya nasıl katlanıcaksın bılemıyorum cunku reglkenkı agdadan cekılen acı gıbısı yok -tatlicadiarzu-
yıne de dene derım. sonra ustunu çişle ıyyyyyyyyyyy ıyrenc oldu tamam sen deneme :lepi:
dıger dolunayda da regl olucaksındır her ay aynı gunlerde dolunay oluyor :))))))))))))) :sm_cool:

bu konuyu açıpta bu kadar sayfa yorum yazılmış brova vallahi açan arkadaşa inanlarada binkere pesss vallahi diyorum bu kadarmı safsınız pessssss

bak canım bunun adı saflık degil caresizlik tüy derdi öyle büyük bir sorunki bu sende yoksa bilemezsin.mecburen her careye basvuruyoruz ne yapalım cok paramız yokki gidip lazer yaptıralım.bu konuyu acan arkadasa ve sonuc alıpta yazan arkadaslara güvenerek uyguluyoruz egerki birileri burda bizi işletiyorsa günahı kendilerine...her yolu denemekten pes etmemekten baska caremiz yok.. böle abuk subuk insanlrın moralini bozacak yazılar yazacaksan girme bu forma ne işin var
:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…