Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

kızlar benim en büyük problemim bacaklarımı aldığımda kökleri kırmızı kırmızı oluyo..ve hiç geçmiyo o kırmızılık.kıllar uzadığında görünmüyo sadece.. ne yapsam ki bi bilgisi olan yokmu ( (

benmkılerde öyle + kaşımaktan yara oldu + batıklarım var = çok çirkin bi goruntu

sanıyorumki benm gibi beyaz tenlıısın.

ben kabak lifi aldım kırmızılığa ii geiyomu bılmıyorm ama batıklara ii geliyo diye duydum 2kez kullandım ii gibi şuanlık bakalım:)

arkadaşlar batık ve lekeleri için sinirli otu duydum
sinirli otun tazesi lapa yapılıp ilgili bölgelere konulursa iyileştiriyormuş
sinir otunun diğer adı yara otu
bu bilgiyi bir herbalist arkadaşımdanda duymuştum,bilginize....

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.ben bikini bölgesindeki tüylerden kurtulmak istiyorum.onlardan kurtulan varmı yaaa

beeeeeeen...:lepi: geçen ay yapmıştım...dün yine yaptım....inan ki o kadar az ve seyrekti ki,geçen ay ameliyat eldiveniyle almıştım,dün ise nasıl alacağımı şaşırdım...cılız ve seyrek...benim için inanılmaz birşey....umarım deneyen her arkadaşım benim gibi harika sonuç alıyordur...ben çok memnunum....dolunayı öğrendiğim ve yıllardır kurtulmaya çalıştığım bu problemden çok yakın bir zamanda kurtulacağım için çok mutluyum...

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

yok öyle degıl ben de bembeyaz tenlıyım,
mesea nasıl alıyorsun agdayla bezle yapıstırarak mı ya da böle sıyırarak mı veya elınde yumusak yumak yapıp mı

mısal sıyırarak alınca yara yapıo
bezle alınca da bazen yapıo
ama yumak yapınca yapmıyor onun gıbı ....

bır de agdanın markası nedır ona da baglı se.u mesela ıyı degıl yara yapıyor
bır de aldıktan sonra dedıgın gıbı kesele hep ve kremle canım ıyı gelecektır. a.s.

vi-vet de kullanıyorum sesuda soğuk ağdalardan . ayrı bez alıyorm öyle . kopmayanlarıda makıneyle alıyolar kalan tek tükleri.

yumak derken o nasıl oluyorki anlamadım
keseliyorum de kremlemedim hiç besler diye sositososito

hımm se.su markası kötü marka yapışıyor ele, çamsakızı var onu kullan aynı fiyatı da görünümü de aynı,
vivetı bılmıyorum, makıneyle almak da iz yapıyor dıye bılıyorum
elıne bı parca sıcak agda parcası al yuvarlak sakız gıbı oluncaya kadar cevır elınde bacagına yapıstır cek falan sogusun elınde sonra onu yapıstııp cekıyosun :)))))

alış tarzını degıstır

güzelim eldiven ile aldım,sir ağda yaptım,çam sakızıylada aldım, makinada kullnadım bacaklarıma..leke falan hiç bişi yok sadece kökler kırmızı.sürekli kırmızı ama...tüyler uzadığında belli olmuyo öf yaa etek falan giydiğimde herkes " senin bacakların niye böyle kırmızı, yenimi temizledin" diyolar...görüntü berbat yaa öffff senağlama

sahracım sinirli otu kullanmanı şiddetle öneririm
lapa yapıp kırmızı olan bölgelerine uygula cnm

bende 9 nisanda hem kol hem de bacağa yaptırdım ama bu sefer çiş süremedim yaaa kuaförde olduğum için,kuaföre söylesem inanmaz dalga geçer diye yağ sürme de diyemedim sürdü valla,bakalım bu sefer çişsiz bişey farkedecek mi....

arkadaşlar bikini bölgesi tüylerinden kurtulanlarınız varmı lütfen yardımcı olurmusunuz

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.ben bikini bölgesindeki tüylerden kurtulmak istiyorum.onlardan kurtulan varmı yaaa

daha önce de sormuştun canım benim....cevabını vermiştim....yine vereyim.....

arkadaşlar bikini bölgesi tüylerinden kurtulanlarınız varmı lütfen yardımcı olurmusunuz

beeeeeeen...:lepi: geçen ay yapmıştım...dün yine yaptım....inan ki o kadar az ve seyrekti ki,geçen ay ameliyat eldiveniyle almıştım,geçen gün ise nasıl alacağımı şaşırdım...cılız ve seyrek...benim için inanılmaz birşey....umarım deneyen her arkadaşım benim gibi harika sonuç alıyordur...ben çok memnunum....dolunayı öğrendiğim ve yıllardır kurtulmaya çalıştığım bu problemden çok yakın bir zamanda kurtulacağım için çok mutluyum...

ay bin sefer sordum heralde kizlar bu eldivenle nasil aliyorsunuz cok merak ediyorum lutfen bi tarif etseniz .. sadece cok merak etdigimden ben alacak degilim ama nasil yapildigi gercekten kafama takiliyor??

ay bin sefer sordum heralde kizlar bu eldivenle nasil aliyorsunuz cok merak ediyorum lutfen bi tarif etseniz .. sadece cok merak etdigimden ben alacak degilim ama nasil yapildigi gercekten kafama takiliyor??

canikom,eldivenle alabilmen için tüylerin biraz ele gelmesi,uzaması gerekiyo,çünkü eldivenle tutup çektin mi kıllar kopuyo kökünden,eğer üşenmem diyorsan eldivenle yola yola bitirirsin tüylerini...a.s.

Valla yaptım hemde tıskınerek ama bunu kım yazdıysa allah razı olsun karınca yumurtasına 10 ceker bacaklarımda kıllardan eser yok dıye bılırım 3 kere denedım sıddetle tavsıye ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…