Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

anağmmmm yanıyorumm
ağdayla aldım bacaklarımı hemde regl oluyorum acayip yandı canım. sonra çişi de sürdüm bi daha yandım. şimdide kolonyağı var masamın üstüde onuda sürim bakalım alkol varya içinde:)
hahayyy
sona banyoya giricem dayanamıyorum çok yanıyör:)

sakın kız
kolonya sürme :))))) acayıp yanıyor açık bı yara varmışçasına yanıyor canın
sonra kremlemek zorunda kalırsın parça parça ayrılır hele bıkınıne sakın kolonya sürme :)))))))))))
hehehe regl öncesı yapınca acı o boyutta, geçer cnm geçer :)) hihoyyyt
kaydirigubbakcemile3

bende birazdan başlıcam ağda yapmaya. tek bacaklarımı alıcam. hiç ağda yapma modunda değilim ama yapıcam artık :) ben daha önceki dolunayda yapmıştım bacaklarımı falan. baya azalma var bende. ama asıl beni şaşırtan tüylerin geç çıkması. yazın çok rahat edicem bu konuda. inşallah kökten biter de ömür boyu rahat ederiz :kahve:

kolonyada sürdüm bişi olmadı cnm. bende ölyle bi deri var ki maşallah katır derisi gibi. bakalım kırmızı kırmızı nokta oluştu bacaklarımda. bir ay beklielim bakalım nolcak.
:)
ama itiraf ediyorum .çişimi kaba koyma aşaması oldukça komikti:)

ya arkadaşlar iyi hoş derdinize derman buldunuz mutlusunz ve mutluluğunuzu sakalamk istemiyorsunuz hepsi ii tamamda .....birde işin diğer tatrından bakmayı deneseniz yani şu hiç sıkılmadan saklamadan herşeyi açık açık söyliyveren arkadşlar için diyorum unutmayınki sitenin sahibi erkek ve buraya onlardan daha çok giren oluyodur eminim ..özel şeylerininzi bukaradr deşifre etmeyin derim ben. kıl tüy olayı abartmayın yani ayrıntısına kadr anlatan arkadşlar var-tatlicadiarzu- herkes için söylemiyorum ma okuyunca cidden çok basit oluyo ..neyse siz anladınız onu..:nazar:a.s.

kolonyada sürdüm bişi olmadı cnm. bende ölyle bi deri var ki maşallah katır derisi gibi. bakalım kırmızı kırmızı nokta oluştu bacaklarımda. bir ay beklielim bakalım nolcak.
:)
ama itiraf ediyorum .çişimi kaba koyma aşaması oldukça komikti:)

hehe evet ben kaba işedim :)
direk ugrasmadan, ama bugun cok pis iş yaptım yaa :)))) anlatmayayım. sımdı yıkandım paklandım :Saruboceq:

benimde bitti arkadaşlar...önce bikini bölgemi ve bacaklarımı temzledim..hemen idrar sürdüm..sonrada koltuk altımı temizledim 5 dakkada ama idrarım gelmedi:roflol: bende limon sürdüm koltuk altıma napim gözenekler açık diye :kahve: biraz yandı ama olsun..hem limon kolaltındaki esmerliliği de gideriyor..:eek:

ya ben bu olayı bugün gördüm dolunay günü

bence bu bir işaret kaydirigubbakcemile3 sositososito

ya bende tüyleri aldım kızlarr
ama çiş falan sürmedim bi bakayım böyle denicemm fark olcak mıı :)

ay bugün çok heyecanlı bir gün birçok kişi için..
ben idrar kullanmıyorum ama dolunayda tüylerimi almayı bende deneyeceğim
bugün deneyemedim çünki regl oldum ,birde yakın zamanda almıştım tüylerimi:KK43:(

hayırlı olsn herkeseee:)))

be geç basladm anca simdi nefes alabildim.. her neyse şu emlayıda herkese tavsiye ederm süper manyakkk bişeyy:KK70:

Hanımlar idrar steril birşey değil.Bekletilen idrarda da bakteriler çoğalıyor.
idrar sadece böbreklerden süzüldüğü anda steril..Vücuttan atılana kadar sterilliğini kaybediyor.

bir doktor adayı olarak uyarmak istedim..

ay gulmekden catladım halıme yaw...bı sıse pargum boşalttım ustume yatamıycam kı boleben zaten canım yanıyo cok beyazım heryerım kıpkırmısı morarmaya başladı bıle yaw..sınırlerım zıpladı resmen :)nese zaten bende tuy yokkı anam tek tuk du umarım onlarda yok olur...

ay gulmekden catladım halıme yaw...bı sıse pargum boşalttım ustume yatamıycam kı boleben zaten canım yanıyo cok beyazım heryerım kıpkırmısı morarmaya başladı bıle yaw..sınırlerım zıpladı resmen :)nese zaten bende tuy yokkı anam tek tuk du umarım onlarda yok olur...

hehe bende pis almısım mor kırmızı noktalar olustu hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.ben bikini bölgesindeki tüylerden kurtulmak istiyorum.onlardan kurtulan varmı yaaa

hehe bende pis almısım mor kırmızı noktalar olustu hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
hehe deme kuzum vay halımıze ::)
ay bugün çok heyecanlı bir gün birçok kişi için..
ben idrar kullanmıyorum ama dolunayda tüylerimi almayı bende deneyeceğim
bugün deneyemedim çünki regl oldum ,birde yakın zamanda almıştım tüylerimi:KK43:(

bende regl gunumdeydım aldım valla belkıde ondan acıdan geberdım..

yaaa kimse bana nlatmayacak mı nasıl yapıldığını lütfeeeen?saat kaçta aldınız ağlayla tüylerinizi ve kaçta idrarı sürdünüz?sabaha kadar mı beklettiniz bi yazıverin daaaaa

arkadaşlar idrardaki üre miktarı hakkında bilgisi olan varmı?
ben idrardada limon tuz karışmındada kıllara etkili maddeler olduğunu biliyorum
ama kılın bünyesindekileri bozmaya yetecek miktardalarmı onları henüz bilemiyorum
ama kesinlikle bu saydığım tekniklerden daha etkili maddeler var yani idrarda tuzda ve limonda olmayan ..
bitkilerde ve bazı kimyasal maddelerde hatta bazı hayvan türlerindede var(karınca yumurtası gibi )
karınca yumurtasındaki formik asit tüyleri yok ediyor ama yüzbinlerce yumurtasından ancak 1 gr formik asit çıkarılabiliyormuş ve 1grı 250 dolarmış ,anlayacağınız çok çok maliyetli :))
......
bu başlıktaki konunun biraz dışına çıktım ama amaç yine tüylere çözüm içindi

arkadaşlar idrardaki üre miktarı hakkında bilgisi olan varmı?
ben idrardada limon tuz karışmındada kıllara etkili maddeler olduğunu biliyorum
ama kılın bünyesindekileri bozmaya yetecek miktardalarmı onları henüz bilemiyorum
ama kesinlikle bu saydığım tekniklerden daha etkili maddeler var yani idrarda tuzda ve limonda olmayan ..
bitkilerde ve bazı kimyasal maddelerde hatta bazı hayvan türlerindede var(karınca yumurtası gibi )
karınca yumurtasındaki formik asit tüyleri yok ediyor ama yüzbinlerce yumurtasından ancak 1 gr formik asit çıkarılabiliyormuş ve 1grı 250 dolarmış ,anlayacağınız çok çok maliyetli :))
......
bu başlıktaki konunun biraz dışına çıktım ama amaç yine tüylere çözüm içindi

bu bahsettıgın dogruysa dısarıda satılan 10 lıralık karıncayaglarında formıkasıt mıktarı cok cok mu az? eger 1 gr ya da yarım gr koysalardı yan etkısı mı olurdu bırde o da var.
bızdekı ure bence yeter mıktarda :))
hihoyyyt bakalım denedık bekleyelım gorelım :jeyyar:

ilahi kolonya dünden beri beni çok güldürüyorsun tatlım
çok espiritüel bi yanın var yerimseniben
inş yeterlidir
üre aminoasitleri yıkımında önemli yere sahipmiş ,bunuda yeni öğrendim ,demekki üredede bi hikmet var ....
ben şimdi bişey yazıcam bazı arkadaşlar kızacak ama bunu bi dr danda duymuştum
piayasadaki kky larda bence bu madde ya hiç yok yada yok denecek kadar azdır,çünki çok çok maliyetli ......
formik asit başka kimyasal tepkimelerlede hazırlanıyormuş ,arıcılık sanayinde arı yetiştiriciliğinde çok sık kullanılan bi kimyasal imiş ...
bizim Türk 2 liseli kardeş karıncaların bu salgılarını onları yok etmeden elde etmenin formülünü bulmuşlar ,bazı ilgili birimlere iletmişler ,eğer bu imkan onalara sağlanırsa birileri bu formülü daha doğrusu yöntemi denerlerse daha az maliyetle piyasaya sürülebilecekmiş .....

hımm onu pıyasaya surseler olursa onu alırız degıl mı,
ama epılasyon devrı kapanır o yuzden onu pıyasaya surerler mı dersın?
boylesı kesın bır yonteme cekınerek bakarlar kanımca.
hanı nasıl duyuyoruz bır cok hastalıgın tedavısı var ama onları acıklarlarsa işte ılac sektoru sekteye ugrar dıyorlar onun gıbı olabılır. bence eldekı kıt kaynaklarımızda ürettıgımız üremizle mutlu gecınelım bız sımdılık derım :))

X