TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Takıntılı bir insanla aynı evde yaşamak çok zor. Benim 10 yaşında canımın parçası, oğlum takıntı hastası. Bana ellerini yıka dediğinde bile sinirlerim bozuluyor artık. 5 dakikada bir ellerimi yıkatıyor, kendi daha da sık yıkıyor. Bazen söylene söylene bağıra çağıra yıkıyorum ellerimi.
Takıntı elde olan birşey değil biliyorum, ama birlikte yaşayanlar için tahammülü çok zorlayan bir hastalık.

Malesef istemeye istemeye oğluma da ilaç kullanıyoruz. Yoksa ailecek delireceğiz.
Takıntının size yaşattığı sıkıntıları okuyunca hem sizin için hem de oğlum için üzüldüm

Tedavi olun.
Pandemi zamanı ben aynen sizin gibiydim. (ancak eşim düşürmedim diyorsa düşürmüşsündür demezdim tabi ki, tamam çok insan telefonu tuvalete düşürüyor ama telefon da her dakika tuvalete düşmez) Şimdi pandemi dönemimde bende aşırı bir bulaş korkusu oldu. Tedavi oldum ve atlattım. Siz de mutlaka tedavi olmalısınız.

Manyak bir konuymuş ama maalesef ki epeski.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…