TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
konu sahibi hasta
nasıl oluyorsa nöbetçi özeller oluveriyor bazı konu sahipleri için.bir kaç konuda da yazıldı

Eşyalar, İstanbulda eşiyle yaşadığı evde. Kendisi şu an ailesinin yanında Sivas da yaşıyormuş. Eşyalar orda değil yani.

memur dedi ama askeri bir yerde çalışıyomuş.o işlerden anlamam da pek..asker mi oluyor sivil memur oluyor u askeriyede?

Hımm bilemiyorum bende askeri yerlerde nasıl olduğunu. Ben mesala polisevlerinde ki personelin hepsinin polis olduğunu sanırdım. Ama öyle değilmiş sivil personelde çalışıyor.

Eşyalar, İstanbulda eşiyle yaşadığı evde. Kendisi şu an ailesinin yanında Sivas da yaşıyormuş. Eşyalar orda değil yani.

konunun başından beri dayak yediğini, ezildiğini söyleyen konu sahibi, kocasının aldığı eşyaları ondan habersiz bir şekilde satacak yani.. ben ev boş da rahat rahat satacak sanıyordum, durum şimdi daha da imkansız oldu..

hah bak şimdi güzel bir fikir verdin konu sahibine. zaten yorumlara göre yönlendiriyor olayları.
yok ironi yaptım canım.hiç öyle şey olur mu,konu sahipleri bizi kandıracağını düşünüyor sadece

kocasının da ortak kullandığı eşyaları satacak yani? doğru mu anladım q ?
evet canım doğru anladın..daha önce yemek odasını falan da atmıştı ya evden..o yüzen kullanmadığım çok güzel şeylar var diyor.elini değmek istemiyodu,wc ye giden biri ellemiştir diye..

hah bak şimdi güzel bir fikir verdin konu sahibine. zaten yorumlara göre yönlendiriyor olayları.
oky hastane için özel hastane demedi ama..burda verilen cerrahpaşa ya da çapayı aradı sanırım..bir ark. telefon numarası vermişti..psikiyatri kliniklerine özel ,nöberçi falan var mı bilmyiorum,bilen biri yazsa iyi olur..
just buralarda mıydı o bilir.

Böyle bir dünyada , böyle bir ülkede hakikaten insanın mutlu olması için ya vicdansız olması lazım yada akılsız ! Şizofren yansımaz , şizofren beynin bir tür algısal bozukluk yaşadığı hastalıktır çünkü !

bence kocasının durumu da şudur: belki kendisine dıaşrda bir hayat kurdu..işe gidyor zaten..karısı da çok üstüne geldiğinde dövüyor. onun dışında karışmıyor durumuna.artık canına tak etmiş..eşyaymış falan da gözü görmüyor.onund a tedaviye ihtiyacı var..

askeri bir kurumda memur olması asker olması anlamına gelmez ki. Milli savunma bakanlığında çalışıyor olabilir mesela muhasebede, insan kaynaklarında veya teknik servislerin birinde bir memur olabilir.

Pardon ben mi anlamadım, kaçırdım mı bilemiyorum. Eşi asker mi? Memur diye yazmıştı sanki. Yani ben öyle hatırlıyorum...
işte sorun da burda konusunun birinde eşinin asker olduğunu tanıştıklarında doğuda görev yaptığını çatışmalara girdiğini bir çok askerini kaybettiği için merhametli olduğunu düşündüğünden evlendiğini yazıyor..

konu sahibi üye, hazır gelmişken 2 satır yazaydın.. yani insan ithamlara cevap verir en azından..

bilemem . kadın ceza vermek için kocasıyla 4 yıldır cinsellik hiç yaşamıyor,adamın elini yakıyor,evde eşya bırakmıyor. adamı takıntılarıyla delirtiyor,ve bu adam 4 yıldır evliliğe devam ediyor.
bunu filme çekseler bu ne ya uçmuş senarist,hangi koca dayanır buna der seyreden

konu sahibi üye, hazır gelmişken 2 satır yazaydın.. yani insan ithamlara cevap verir en azından..
Diyorsunuz ki bu konunun kapatılma zamanı gelmiş, konu sahibesiyle ilgili iddiaları alalım şimdi.
Biri kısaca özet geçsin 118 sayfayı okuyamam 118 sayfa her sayfada 10 yorum demek zira.

Diyorsunuz ki bu konunun kapatılma zamanı gelmiş, konu sahibesiyle ilgili iddiaları alalım şimdi.
Biri kısaca özet geçsin 118 sayfayı okuyamam 118 sayfa her sayfada 10 yorum demek zira.
valla munecim konu sahibi topiğe teşrif etmiş keşke kendi özetlese kısacası takıntılarının esiri olduğunuı iddia edip aklın almayacağı şeylerden bahsediyor kocasının el dersini yüzmek gibi hatta gene yüzeceğim diyor hatta diyor ki karşı koyarsa ilaçla uyutup yüzecem diyor bunun özeti yok anlayacağın şimdi bi orası mı var derler..

abla valla ilk 100 sayfa süper çözüm önerileri geldi, geri kalan 18 sayfada da konu sahibinin tutarsızlıklarını çözmekle geçti.. gece 11 de hastane randevusunu nasıl aldığını anlamaya çalışıyoruz.. yine kandırıldıysak toplu olarak randevu alacağız bir uzmandan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…