TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim birşeye alındığım yok.Sen hala kendi okuduğunu kendi anladığın şekilde yorumluyorsun.Ben sana asitli krem sürdün dedim mi?İnsanlar inanmıyor diye yorum mu yapmayacak.Sen burda yorum yapıyor,insanların yorumlarını eleştiriyor,sonra da kimseyi kendi çevrenizle yargılamayın diyorsun.Herkesi eleştirme hakkına sahipsin.Bizim kurduğumuz cümleyi burda yorumuna ekleyip eleştirme hakkına sahipsin.Biz kalkıp sana cevap verince şaşırıyorsun,alınganlık diyorsun,alaycılıkla suçluyorsun.
Ben sana bak kapı gibi yazmışım o okuduğun konuların içindeki yalan dolanı.Sense tutarsızlıkları hastalığının ilerlediğini gösterir diyorsun.İyi o zaman her yalan konuşana,her biri diğer yoruma eş olmayana hasta diyelim kimse kimseye yorum yapmasın.
Bak canım yorumunu yapar geçersin.Ama bizim yazdığımız birşeyi KOMİK diye adlandırırsan,eleştirirsen cevabını da alırsın.Neden yorum yapıyorsunuz ki,di,ye bir cümle kullanamazsın.
Neyse bu konuda daha da fazla yazmak isttemiyorum.

ki bu bir suç

yansıdı derken bizde şizofren olacağız anlamında söylemedim anlattıkları, yorumları bizi de o olumsuzluğun içine çektiğini belirttim. Evet bu dünyada çok da mutlu olmak mümkün değil. mutlu olabilmek için üç maymunu oynamak gerekiyor.

uçan feza bilim kurgu ödüllerini alır sen ne diyorsun..

o kadar sayfa yazılmış ki bu konu okunana kadar adamakıllı bir kitap okunurdu hanımlar .
Şu çılgın Türkler mesela okunurdu .AAA kalın okuyamam diyenlere duyrulur :)

mune o kadar fazla çelişki varki..

Mune aynen bir suç itirafı var oratada ama konu sahibini bilemediğimizden tereddütteyiz..bilişim suçlarını mı arasak acaba..
Özellikle şu yorumdan bahsediyorsunuz değil mi?
Savcılığa başvurulabilir, kişinin kimlik tespiti yapılır.

biz kadınlardan korkulur arkadaş en masumumuz bile tehlikeli

Hanımlar,
bu konuya gösterdiğiniz sabır, konu sahibesine yardım çabalarınız için ben kendi adıma teşekkür ederim, konuyu kapatıyorum, üyenin üyeliğini de askıya alıyorum.
Gerçekten rahatsız biri varsa elbette ortaya çıkar ama bir hikaye yazılmış ve üyeler bu kadar zaman boşuna meşgul edilip emekleri zayii olmuşsa da daha fazla izin veremem.

Tesadüfen gördüm yazdıklarınızı ben hala evli misiniz, hayatınız takıntılarınız ne durumda sormak istedim

Akıllı insan sizinle iki günde tımarhanelik olur kocanız da sizde doktorluksunuz

Dövüyor ama özünde iyi insan Recep ivedik mi bu agresifim kompleksliyim perdelerimi kaldırınca kedi gibiyim

Masumlar apartmanı safiyenin kapı komşusundan çıkabilecek bir olay anca bu. Gerçek değilse bile çok üzücü, maalesef bu şekilde korkunç seviyede hasta olan kişiler ver. Eğer konu gerçekse umarım konuyu açan kişi tedavi olup, hayatını düzeltmiştir.

Konu eskiymis gerci ama. Siddet konusunda haksiz duruma dusmus geri her seyde konu sahibi haksiz hem de korkunc derecede haksiz,diyecektim amaa... ne diyim. Siddet uygulamasina bile kizamiyorum adamin. Boyle biri benim etrafimda olsa brn de dayanamaz saldirirdim. Duzelmeye niyeti olmadigini anladigi ilk anda kapinin onune koymaliydi adama yazik olmus

TLC de temizlik hastalari programi vardi.ordakiler temizlik yapiyorlardi, hatta klozetleri acaip temizliyorlardi.ama konu sahibi dokunamiyor, kafasinda kuruyor.sanirim titizlikle ilgili degil rahatsizligi.

Rahatsızlığınızın adını koyamam uzmanı değilim.Ancak şunu biliyorum büyüğünüz olarak tedavi olmaz iseniz daha kötüye gideceksiniz.Siz bulunduğunuz şehirdeki üniversite hastanesine gidecek orada tedavi olacaksınız.Dışarıda özelde olmaz tedaviniz.Uzun soluklu bir tedavi süreciniz olabilir bana göre.
Yerinizde değilim ama yazacağım budur.Bunu tedavi etmediğiniz sürece evliliğiniz düzelmez sizle beraber yaşayanlar içinde ister istemez hayat zehir oluyor ve şiddet başlıyor.Sizde uyku hapı falan vermekten bahsediyorsunuz.Sizde farkında olmadan ona zarar verebilirsiniz.Vakit geçirmeden tedaviye başlayın liütfen.

Pardon konu eski mi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…