TUVALET SORUNU VS SORUMSUZLUKLAR BOŞANMAYA KADAR GELEN EVLİLİK LÜTFEN YARDIM......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kuzummm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2011
81
12
MERABA şuan bu metni gözyaşları içinde babaevinde yazıyorum çok mutsuzum çok acı çekiyorum lütfen yardımcı olun yorumlarınıza çok ihtiyacım var sorunları kısaca özetliyorum
bu sene evlilikte 4 yılım geriye baktığımda gözyaşı fiziksel ve sözlü şiddet hep kötü anılar hep acılar aslında eşim iyi bi insandı evliliğimiz ilk yıllarında en büyük sorunumuz onun öfke kontrolü ve tamamen dikkatsiz sorumsuz tavırları benimse aşırı takıntılı düşüncelerimdi.çok dikkatsizdi elini cebine attığında bütün bozuk paraları yerden toplardık kaç defa kimliğini ehliyetini kaybetti yeniden çıkarttı sürekli biyerlerde telefon unutuyordu anahtarları çamaşır makinasından çıkardı onu uyarmaktan arkasını toplamaktan yoruluyordum ikimizde çalışıyorduk sabah gidip akşam eve geliyorduk çok sorumsuz davranırdı herşeyi benden beklerdi ikimizde yorgun olmamıza rağmen yemeği çayı herşeyi benden beklerdi bende bianda ve çok şiddetli olarak bulaşma ve temizlik takıntı hastalığı başladı belki stresten belki üzüntüden mutsuzluktan bilmiyorum ama bu bütün dünyamı kararttı eşim zaten sakar dikkatsizdi bende onu oraya düşürme bunu oraya koyma diye çıldırıyordum örneğin bikere yeni aldığı telefonu arabanın altına düştüğü için pis oldu onu kullanma diye çöpe attım yere bişey düşürünce almasını istemiyordum çok dikkatsiz olduğu için bu sorunu sürekli yaşıyorduk ben takıntılarımla boğuşurken oda öfkesini kontrol edemiyordu ben yapma etme dedikçe yere düşen şey kirlenmez çok saçma filan diye çıkışıyo eğer ben uzatırsam dayakla olayı çözmeye çalışıyordu sus diye boğazımı sıkıyor bazen tekme atıyor bazende beni yere fırlatıyordu öfkesini kontrol edemiyordu o acılar çok kolay geçiyordu ama takıntıdan kaynaklanan acı geçmiyordu asıl canımı yakan şey oydu takıntılardı doktorada gittim psikoloğada ilaç kullandım tam 2 yıl ama hep umutsuz oldu zaten eşim bukadar dikkatsiz oldukça hastalığı aşmam çok zorlaşıyordu 4yıllık evliliğim zehir oldu bebek bile düşünemedim aslında eşimde pişman olurdu bana kötü davranınca kahrolurdu ama engelde olamazdı eşimve ben 4 yıl boyunca çok ağladık canımıza kıymayı bile düşündük ama olmadı ne ben takıntılarımdan nede o öfke nöbetlerinden kurtulabildi
enson 2 ay önce eşimin ablasına ziyarete gittik tesadüfen ablasının klozeti tıkanmış eline poşet geçirip klozetin içine soktu ben bu sahneyi görünce iyice kafayı yedim bulaşma takıntısı olan biri için bu bir felaket sahnesiydi eşimin ablasının eline mikroplar bulaşacak ordan onun yaptığı yemekleri yiyeceğiz bize bulaşacak büyük bir travma yaşadım kendime gelemedim sonra evimize döndüğümüzde eşimin ablasındaki mikroplar sanki bizimle beraber eve geldi evde herşey bana pis gibi geldi bütün mutfak eşyalarını attım yemek yapamaz hiçbişey yiyemez duruma geldim tiksindim
sadece dışardan ekmek arası sandaviçle yaşamaya çalışıyordum eşim çok mutsuzdu kendini sigaraya alkole vermişti hergeçengün işkence gibiydi
biraz olsun moralimiz düzelsin diye bayramda dışarı gezmeye çıktık normalde eşimin eşyalarını yanıma alırdım düşürür çöpe atarım filan diye telefon cüzdan anahtar vs ogün dalgınlıkla tefonu anahtarı eşimden almayı unuttum eşimin cebindeydi eşimde acil lavabo ihtiyacı için alışveriş merkezinin tuvaletini kullandı cepteli ve anahtarı öncepteydi üzerinde kot pantolon vardı tabi lavabodan döndüğünde kıyamet koptu sen sakarsın kesin cep telefonunu tuvalete düşürmüş sonra elini deliğe sokup geri almışsındır dikkat etmezsin böyle şeylere diye eşime çıkıştım yok öyle bişey düşürmedim filan dedi ama ben anlamıyordum ablan gibi sende klozete daldırmışsındır elini diyor başka bişey demiyordum beynim sadece bunu görüyor bunu sölüyor bunu düşünüyordu.
eve döndüğümüzde çok büyük kavgalar ettik artık dayanamadı ve beni dövdü ama benim canımı daha çok yakan tuvalete teli düştümü düşmedimi buydu çok rahattı kesin düşmüştü eşim dayaklada yetinmedi bavulumla beni kapı dışarı attı boşanma davası açacağını söledi babamlarda kalmaya başladım sonra vicdan yapmış aradı beni gel diye yalvardı ama ben çok çaresizim şimdi oraya dönsem tuvalete elini sokup telefonu aldı hissi hep içimde o öyle bişey olmadı diyor ama bana öyle geliyor artık eşime dokunamam birlikte hiçbişeyi paylaşamam tiksinirim aslında bütün bayanlara sormak istiyorum sizin eşiniz cep telefonunu nerde taşıyor umumi tuvalete alışveriş merkezine telefonlamı giriyor hiç aklınıza geliyormu eşinizin telefonunu tuvalete düşüreceği internete baktım 10 kişiden 8 mutlaka telefonunu tuvalete düşürmüş ve elini sokup almış birsürü milletin pisliğinin olduğu biyer sizin eşinizin başına böle bişey gelse elini sokup alsa nekadar yıkarsa yıkasın miğdeniz kalkmazmı yalvarırım yardım edin bana çok çaresizim çok neyapacağımı bilmiyorum siz benim yerimde olsanız neyaparsınız

Düşmemiştir. Ben şahsen telefonu dikkatli tutuyorum. Klozete öyle kolay telefon düşer mi yahu. Düşürecek olsa ben düşürürüm çok sakarımdır ama olmadı şimdiye kadar.

Bence bu telefonu klozetten alma olayını kafanızda çok büyütmüşsünüz.aldı diyelim kocanızı seviyorsanız neden göz yumulmasın ki böyle bi şeye ? takılmanız gereken şey kocanızın öfke kontrolü bence. bu nasıl aşılır dayak olayı bi daha olur mu vs. bence burda çözülebilecek bi sorun değil bi psikologdan yardım almalısınız.Allah yardımcınız olsun

Allah aşkına, sizi döven, size hakaret eden biri için nasıl 'aslında iyi bir insan' diyebiliyorsunuz?

Yemin ederim 'beni dövüyor', 'özünde iyi bir insan' cümlelerini görünce yapacak yorumum kalmıyor.

Tedavi olmanız şart..

Gerçekten eşinizin hayatını zindana çevirmişsiniz...

Aslında ikiniz de birbirinize hayatı zindan etmişsiniz..

Son sorunuza cevap verirsem

birgün tıkanan tuvaletimi elime poşet takıp açtıgım için kendimi de ellerimi yıkayıp dezenfekte ettigim için asla ama asla sizin gibi hayatım kararmadı..Eşim de yapsaydı bu yaptıgımı hayatımı bu kadar karartıp sorun etmezdim..

Çok fazla abartmışsınız zaten farkındasınız hastasınız.Eşinizle birlikte tedavi olmalısınız eşiniz öfke kontrolü yüzünden siz de bu takıntınız sebebiyle bence biran önce harekete geçin

Hayretler içinde okudum yahu!
Manyaklık derecesinde titizliğiniz eşinizi bir canavara dönüştürmüş.
Valla adama hiç kızamadım kusura bakmayın, ben bile bunaldım burdan..

Tuvalete telefonumla girdiğim olmuştur..
Hatta sakarımdır. Hiç düşürmedim teli ama düşürseydim de eldivenle falan alabilirdim.
Çamaşır suyu ile yıkarım geçer.

Amannnnn dışardan aldığınız o sandviçleri adam belki burnundan pislik aldığı eli ile hazırlıyor ne biliyorsunuz?
Yediğimiz ekmek nasıl yapılıyor?

Ya da satın aldığınız meyve ve sebzeler belki çamurların içinde, türlü pisliğin içinde gezip masamıza varıyor.
Böyle hastalıklı düşünce ile ömür mü geçer Allah aşkına!

İyi ki çocuğunuz olmamış. Çocuk yarın öbür gün ayağı kayar tuvaletin deliğine girer falan.
Çocuktan tiksinirim dokunamam hayatta mı diyeceksiniz?

Anne olunca neler alır o mide neler..
Eş olunca da alır bir şeyler.. Arada sevgi varsa tabi..

Lütfen çok ciddi tedavi olun.

Bakın eşiniz sinirli ve sizde de kendinizin ifade ettiği gibi "takıntı hastalığı" varmış ve tedavi görmüşsünüz. Hem takıntılarınızın aşırı uçlarda hem de eşinizin sinirli olduğunun farkında biri olarak hareket etmeye çalışın. Eşinizin ablasının eline poşet geçirip klozete sokmasıyla, siz evinize geldiğinizde tüm mikropların da sizinle geldiğini düşünüp tüm mutfak eşyalarını atmak falan...
Aslında tüm bunlar aşılır işin içinde şiddet olmasa diyecektim ama siz şiddetten çok o telefon düştü mü düşmedi mi derdindesiniz:=( Önce sağlık diyeyim ve gideyim:=((

açıkçası çocuğunuz olsa ne yapacaktınız merak ettim.. bütün gün kaka senin, kusmuk benim gezeceksiniz.. tedavi olun lütfen yoksa yeni eşya almaktan batacaksınız.. ayrıca evde mikrop olduğunu düşünüp, dışarıdan nasıl yemek yediniz ki? belki onu yapan adam tuvaletten çıkınca ellerini bile yıkamıyor..

Doğruca doktora gidin. İlaçla tedavi, terapi, hipnoterapi ne gerekiyorsa yaptırın. Eşinize geri dönmeden önce bu hastalığı yenin. Böyle bir insanla yaşamak çok zor, kaldı ki eşinizde öfke kontrolü problemi de var. Allah korusun elinden bir kaza çıkabilir. Siz öncelikle kendinize odaklanın ve acilen bir doktora gidin.

112 yi ara ve hemen doktora gidin siz.bırakın bizim eşimiz onu mu yaptı bunu mu yaptı.Aynen doktora.Hemde eşinizle beraber.Sizin durumunuz hiç ama hiç iyi değil

Tlf düşmez düşse bile kesin bozulur ayrıca psikolojik destek alsan ii olur karşı komsum da aynı senin gibi aşırı titiz ve psikolojik tedavi görmüş kocası çok şikayetçi evliliklerinin çok zarar veriyor seninki de normal degil destek alman şart

Yazık çok yazık. Hem size hem eşinize. Çok abartılı takıntılar bunlar.
öfkeli olmayan insan da öfkelenir sizin yaptıklarınız karşısında.
Eşim bana düştü telefonun at onu dese o telefonu ağzına sokarım.
Mantıklı düşünemiyorsunuz. Çok acil tedavi şart. Önce size sonra eşinize.

Ilerlemis derecede hastasiniz bence.
Siz birbirinizi seviyorsunuz bu belli,
Iyilesirsirseniz hersey cok güzel olabilir.
Allah yardim etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…