Tütünmü esrarmı

Ben kendisiyle konuşamıyorum bile lyrica yıda bana itiraf et başkasından duyarsam boşanırım diye söyleyince anlattı ben karşıma alıp güzelce de konuşsam konuşamam sen beni neyle itham ediyorsun diyor bağırıyor kullandığımı düşünüyorsan git ayrıl diyor

Hemen gidip tedavi olun. 2 yaşında oğlunuz varken kocamdan ayrılırsam intihar ederim diyorsunuz. Ağır konuşucam Kusura bakmayın da siz zaten çocuğunuzu düşünmüyorsunuz. Şuan depresyonda olursunuz bu düşüncelerinizi az biraz anlayabilirim belki ama sırf kocamdan ayrılırsam intihar ederim cümlesi korkunç. Çocuğunuzun Hiç değeri yok belli. Burda tepki çekmemek için oğlum benim her şeyim demeyin belli ki kocanız sizin herşeyiniz. Yazık. Şu cümlelerinizden oğlunuza bağırmadığına falan da inanmıyorum bağırsada siz kocam da kocam dediğiniz için duymamışsınızdır.

Et bir de annesiz kalsın çocuk. Koca uğruna intihar eden anne, psikopat baba. Çocuğun Allah yardımcısı olsun

Yazık ya delirmelik

Olabilir haklısınız aynen oyle oluyorlar.
Hayır ben antıdepresan kullanıyorum
Yanı sacma sapan etkileri oluyor
Bunu ınsan kendıne nasıl yaparkı ,içince gercekten mutluluk verse ok dicemde.
Sizede Allah yardım etsın zor

Geçen ay gittim psikiyatriye ağır depresyonda olduğumu söyledi selectra yazdı ama bağımlılık yapmasından korktuğum için kullanmadım ayrıca lütfen krııcı olmayın oğlum benim herşeyim ama 25 yaşında dul damgası yemek baba evinede dönmek kolay değil ve hala daha tam anlamıyla inanmak istiyorum kullandığınu net bi şekilde bilmek istiyorum ki ilerde yanlış anlamışım boşa boşanmışım dememek için ama bu süreçte oğluma bişey yansıtırsa direk giderim zaten o benim herşeyim zaten canım sıkkın lütfen sizde yanlış anlayıp üzmeyin ne yapacağımı bilemiyorum

Bağımlıların videolarını , bağımlılığın ne olduğunu ve aşamalarını araştırmakla başlayıp en doğru şekilde süreci yönetmelisin. Sonra size veya çoçuğunuza zarar verecek kadar kendini kaybetme ihtimalini vs. her şey hakkında bilinçlenmelisin . Bence en ideali yaşayıp kurtulanların hayat hikayelerine bak . %1 oran belki kurtulma maddeden oda ya yıllarca yoğun bakımda kalıp yada dibin dibin dibin binlerce dibi gördükten sonra artık yürüyemeyecek hale geldikten sonra gidip alamayacağını kendinden ümidi kesince birinin elinden tutması ile . En iyisi kendin araştırıp öğrenmen bence . Bu şekilde kullandıkça çok düşük ihtimal bence ileriye gideceğiniz hep daha kötüsü olacak . Ben hiç görmedim duymadım kullanıp çok daha iyi hayatı olup mutlu olanı , sadece rezillikler ve saçma sapan kötü hatıralar ile geçen bir ömür olabilir .Bağımlılar manüpülasyon çok yapar duygusal bağlar çok rest çeker hepsi sahtedir . Hayatları yalandır kendileri bile farkında değiller çünkü beyin hastalığıdır beyinleri artık bozuktur siz gibi mesela cuma akşamı bir aktivite yaptıklarında veya bir yere gittiklerinde zevk almazlar heyecanlanmazlar oraya ait hissetmezler zamanla ... asosyal olup sadece madde kullanmak isterler işte seviyeleri var sizinki şu an hangi aşamada nasıldır hayata bakış açışı vs siz bilinçlenip gözlemleyip yardım etmeye çalışacaksınız dediğim gibi yardımı reddediyorsa çözüm bulacaksınız bu şekilde devam ederse hep daha kötüsü olacak .

Yazık ya delirmelik
Kırıcı olmayın lütfen gerçekten bende ne yapacağımı bilmiyorum en ufak gelirim yok aile evimde ayrı sıkıntılar var ordada mutlu olamaycağım oğlum için herşeyi yaparım yeri gelir çalışırımda ama şuan nasıl yapacağım bilmiyorum emek emek dizdiğim evim başlardaki mutlu yuvam oğlumun doğup büyüdüpü ev ama bir yandan da oğlum inanın çok kötü haldeydim

Kim tütünü kagıda sarıp geziyor ki ?
Bu kafa yapıcı bir ot bana görE
Ayol valla değil kullandım biliyorum kendimi kötü hissettim açıklamazsam çatlarım Plastik poşeti olurdu aşağıya koydum bu mavi olan gibiler daha pahalı olanlardı. Okul okurken iyi bizi madde bağımlısı sanmamışlar gerçi hocalarımızdan bile kullanan vardı bu mavi olanlardan. Tütüncülerde satılan daha ucuz olanları kuruyemiş alır gibi gram ölçtürüp alırdık. Onu da buzdolabı poşetine benzer poşette verirlerdi. İçeriği aynı konu sahibinin attığı görseldeki gibi olurdu üstüne falan başka bir şey koymuşlardır eklemişlerdir bilemem. Madde bağımlısı insan her şeyi yapabilir. Standart tütün ise işte klasik sigara.

Maalsef bu şekilde değil geçen yıllarda sigara pahalı diye tütün sarıp içti ona bişey demem tamam tütündü hatta beraber aldık çarşıdan ama bu sefer zaten sigarayı alıyor paketle normal ama sigaranın içini boşaltıp koyuyor bu maddeyi zaten sigarada tütün var niye geri tütün koysun ki sorduğumda tütünün ağırı diyor işte

Yüzde 1 milyon esrar net kesin eminim son kararım! Bu saydıklarınıza artı olarak çok yemek yeme ve aşırı tatlı isteği de ekleniyorsa yüzde 2 milyon esrar :)

O çok saçmaymış haklısınız galiba tam okumadım sanırım bilmiyordum. Doğru söylüyor olabilirsiniz ben pakete para verebiliyorsam ne diye ekstradan tütün alayım ki ? Ben ve çevremden bir çok arkadaşım kullandık zamanında ve madde bağımlısı gibi dışardan algılanmaya korktum sanırım o yüzden açıklamak için bu çabam :')))

tütün gibi degildi ki ama o görsel.

İlacınızı kullanın lütfen. Başlayınca da kafanıza göre bırakmayın.

Bonzailiymiş bu, sigara ucu da deniyomuş adına sigaranın içine koyulup içiliyomuş.Siz birinemi gösterdiniz miş ekiyke konuştunuzda

Bonzailiymiş bu, sigara ucu da deniyomuş adına sigaranın içine koyulup içiliyomuş.
Siz birinemi gösterdiniz miş ekiyke konuştunuzda
Yüzde 1 milyon esrar net kesin eminim son kararım! Bu saydıklarınıza artı olarak çok yemek yeme ve aşırı tatlı isteği de ekleniyorsa yüzde 2 milyon esrar :)
ama ben sinirlendim banada koyup vereceksin bende içecem tütün olduğunu inanmıyorum dedim içtim sigara gibi bişey olmadı nedendir

tütün gibi degildi ki ama o görsel.
Ya bu görsel için konuşmicam artık konu sahibinin durumu biraz karışık ancak bir çok çeşidi vardı Adıyaman tütünü daha kalın ve sarı olurdu işte mahvederdi içen arkadaşlarla güler dalga geçerdik bari tütünün iyisini al diye, bir markanınkini alırdım ben lacivert paketi vardı hatta bir dönem normal paket sigaradan daha çok sevmeye başlamıştım o daha küçük küçük koyu kahveydi vs vs. Öyle olduğunu düşünüyorum ama bir yorumda da bonzaili olduğunu yazmışlar üstüne sıkılmış olabilir diyen var epey kafam karıştı benim. Standart tütünü alıp anlaşılmasın diye üstüne sıkma ekleme vs yapıyorlar galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…