Tütünmü esrarmı

Siz birinemi gösterdiniz miş ekiyke konuştunuzda

ama ben sinirlendim banada koyup vereceksin bende içecem tütün olduğunu inanmıyorum dedim içtim sigara gibi bişey olmadı nedendir
Ben bu fotoğrafta paylaştığınızı demiyorum. Belirtiler esrar diyorum. Ama aşırı sinirliyse maalesef kimyasal olma ihtimali çok yüksek. Esrar sinir yapmaz aksine aşırı mal yapar. Sakin mal bi şey olur. Met vs olabilir. Onu da içip geliyordur.

Maalsef bu şekilde değil geçen yıllarda sigara pahalı diye tütün sarıp içti ona bişey demem tamam tütündü hatta beraber aldık çarşıdan ama bu sefer zaten sigarayı alıyor paketle normal ama sigaranın içini boşaltıp koyuyor bu maddeyi zaten sigarada tütün var niye geri tütün koysun ki sorduğumda tütünün ağırı diyor işte
Eşin bişey kullanıyor orası kesin

Merhabalar eşimin cebinden gizlice bunu buldum sigarayı yarısına kadar boşaltıp bunu koyuyor sorduğumda tütünün tütünü çikolatalı tütün dedi ama eşim çok değişik sorduğumdada lyrica adında ilaç içtiğinde kafasını güzel yaptığını söylüyor ama 2-3 ayda bir içiyorum diyor bende sinirlenince artık bana söylemiyor ama sürekli takip ediyorum gözleri kızarık sürekli uyku halinde uykum yok diyor ama araba kullanırken bile gözleri kapanıyor ne ypacağımı şaşırdım bir oğlum var artarmı bu uyuşturucu hallleri ya
Lyrica içiyorsa bağımlıdır. Madde kullanıyor olabilir

Merhabalar eşimin cebinden gizlice bunu buldum sigarayı yarısına kadar boşaltıp bunu koyuyor sorduğumda tütünün tütünü çikolatalı tütün dedi ama eşim çok değişik sorduğumdada lyrica adında ilaç içtiğinde kafasını güzel yaptığını söylüyor ama 2-3 ayda bir içiyorum diyor bende sinirlenince artık bana söylemiyor ama sürekli takip ediyorum gözleri kızarık sürekli uyku halinde uykum yok diyor ama araba kullanırken bile gözleri kapanıyor ne ypacağımı şaşırdım bir oğlum var artarmı bu uyuşturucu hallleri ya

Eşiniz uyuşturucu kullanıyor ama görseldeki tütün. Sigaranın yarısını boşaltıp içine bi uyuşturucu koyup içiyorlarmış sanırım kimyasal hatta.

İnanın elimden bişey gelmiyor hala kabullenemiyorum durumu içimde ona karşı ypmaz diye inanç var ve oğluma bir kere bile kızmış bağırmış değil daha ama bana ağzımı filan sıkar kavga edince daha evleneli 3yıl bile olmadı ne yapacağımı şaşırdım kaldım oğlum benim için herşey ama ben boşansam bu durumu kaldıramam daha öncede intihar ettm şimdide ederim 😔
Allah o çocuğa yardım etsin. İntihara meyilli sorunlu bir anne, bağımlı bir baba. Ne diyim bilemedim. Yazık.

gözleri kırmızı yapan şey esrar o sakinleştirir yavaşlatır sigaranın içine yarısına kadar tütün karıştırıp içerler genelde bildiğim bu valla digerının adını ilk defa duydum

S sinemnmm hanım kullanmış o daha iyi bilir göz kızarıklığı yapar mı o?
Esrardan gözleri kızarıyor olmasın?

Ben bir doktoru takip ediyorum Twitter’da, kullanıcı adı @forensicmedmd
Bu adam maddeye karşı çağrı yapıyor sık sık ve daha önce bu lryca denen ilacın merdivenaltı üretimini yaptıklarını söyledi. Hatta başka bir uyuşturucu çeşidiyle karıştırıyorlarmış. S sinemnmm doktor reçetesiyle kullandıysa aynı ilaç olmayabilir

Konusunu bile açtığımda evi ayağa kaldırıyor siniriyle bağırarak konuyu kapatmaya çalışıyor boşansam bile 2yaşındaki bebekle nasıl yapacağım ailemde çok kabul etmez gönülleri olmaz çok çaresizim ve eşimide seviyorum ondan soğumak istiyorum ama yapamıyorum
Sigaranın içini boşaltıp koyuyorsa tütün değildir diye düşünüyorum

Geçen ay gittim psikiyatriye ağır depresyonda olduğumu söyledi selectra yazdı ama bağımlılık yapmasından korktuğum için kullanmadım ayrıca lütfen krııcı olmayın oğlum benim herşeyim ama 25 yaşında dul damgası yemek baba evinede dönmek kolay değil ve hala daha tam anlamıyla inanmak istiyorum kullandığınu net bi şekilde bilmek istiyorum ki ilerde yanlış anlamışım boşa boşanmışım dememek için ama bu süreçte oğluma bişey yansıtırsa direk giderim zaten o benim herşeyim zaten canım sıkkın lütfen sizde yanlış anlayıp üzmeyin ne yapacağımı bilemiyorum
Kafanıza göre neden ilacınızı kullanmıyorsunuz? Depresyon ciddi bir durum. Size bir şey olsa evladınız ne yapacak

bu tütün değil tütün böyle olmaz ailemde babam halam tütün içiyor asla böyle değil bu başka birşey. ilaç ve tütün gözlerde kızarıklık yapmaz kahkaha attırmaz bunlar esrar kullandığının belirtisi yanına da ekstra ilaç içiyorsa tamam işte.

Eşiniz derhal tedaviye başlamalı, siz de tedavinizi olmalısınız. İlaç bağımlılık yapar diye bir şey yok, doktor kontrollerinize düzenli giderseniz zaten doktor size kontrollü bir şekilde bıraktıracak ilacı zamanı gelince. Kontrolsüz bırakmaya, doz gözetmeden içmeye falan çalışırsanız o zaman bağımlılık/yoksunluk benzeri belirtiler gösterirsiniz. Ancak doktor kontrolünde bir şey olmaz.
Fotoğrafını koyduğunuz şey görüntüde tütün ama muhtemelen katkısı var. Boş tütünü paket sigaranın içine koyup içmez kimse çünkü.
Çocuğunuz için derhal ikinizin de tedavilerinize başlamanız gerekiyor. İnsan şu an o sabi o evde diye korkuyor açıkçası. Lütfen kendinize gelin karı koca.

Yıllardır sarma sigara içiyor,annem eşim vs.Tütün değil bu,açık satılan tütünler dahi daha ufalanmış, kıyılmış gibi ama görsel olarak böyle değil. İlaç ise telegramda dahi satanı gördüm,yüksek bağımlılık yapan tedavi dışı uyuşturucu madde olarak kullanılan bir ilaç.
Çoluk çocuk sahibi adamı kendi beyni yönetememişse siz bıraktıramazsınız.Hala soğumak istemiyorum diyorsunuz,bağımlıyla büyütün çocuğu o zaman bunu mu istiyorsunuz? Bu adamı bırakın uzattığı sigarayı da almayın yavaş yavaş kendinizi de alıştıracaksınız.

Kimyasal tütün kullanıyor eşiniz ben bu yüzden evliligimi bitirdim devamlı gözleri kirmiziydi çok yaygınlaştı bu pislik. Hatta ilerleyen zamanda ortalığı yakarak uyumaya başlayacak allah yardımcınız olsun.

Geçen ay gittim psikiyatriye ağır depresyonda olduğumu söyledi selectra yazdı ama bağımlılık yapmasından korktuğum için kullanmadım ayrıca lütfen krııcı olmayın oğlum benim herşeyim ama 25 yaşında dul damgası yemek baba evinede dönmek kolay değil ve hala daha tam anlamıyla inanmak istiyorum kullandığınu net bi şekilde bilmek istiyorum ki ilerde yanlış anlamışım boşa boşanmışım dememek için ama bu süreçte oğluma bişey yansıtırsa direk giderim zaten o benim herşeyim zaten canım sıkkın lütfen sizde yanlış anlayıp üzmeyin ne yapacağımı bilemiyorum
Sen de haklısın 25 yaşında dul damgası yemek bir bağımlı ile yaşamaktan daha zor. Sana laf anlatmak için yormayalım çenemizi.

X