Tütünmü esrarmı

Peki bu ilerde nasıl bir sorun açar şuan zaten içmediği bulamadığı heralde dönemde çok sinirli oluyor bana çok sinirli tepkiler gösteriyor mesela
Bence yol yakınken bağımlılığı artmadan resti çekin, sonradan pişmanlıktan kendinizi kahdedersiniz ilk farkettiğimde neden elimden geleni yapmadım görmezden geldim diye. Rest çekin derken uyuşturucu kullandığı belli, bulamadığında sinirleniyorsa mutluluğu onda arıyor. Etkisi geçince mutsuzluk hissine düşüyor onsuz yaşayamaz hale gelmesin. Arada sırada kafa dağıtmak için içiyorsa karışmayın ama bağımlılık haline geldiyse aşırı sinir yapıyorsa bulamadığında kesinlikle resti çekin tedavi olsun. Arada sırada içmekten zarar gelmez ama sürekli kullanımda başka maddelere başlarsa onlar kötü etkiler yapabilir annesinin kafasını kesen bile oluyor allah korusun

S sinemnmm hanım kullanmış o daha iyi bilir göz kızarıklığı yapar mı o?
Esrardan gözleri kızarıyor olmasın?
Malesef bilgim yok yan etkilerine baktım saldırganlık yazıyor, yanlış bilgi vermek istemiyorum ama bu bi ilaç sonuçta yan etkisinde yazması lazım ve göz kızarıklığı genelde esrar gibi şeylerde görülür. Kesin demiyorum ama

Siz de bir araştırın isterseniz ilacın yan etkilerini. Uyuşturucuda göz kızarıyor biliyorum ama lyricayi bilmiyorum yani

Ben de tam bilemiyorum arkadaşım kullandığında gözleri kırmızı değildi ama o zaten o sinir sıkışması durumundan dolayı çok harekette edemiyordu trafik kazası geçirmişti.
O ilacın doz aşımı, suistimal edilmesi, alkolle kullanılması gibi durumları tehlikeli durumlar. Ama yine de ilaç göz kızartmaz heralde ya bence de esrardır o kızarıklığın sebebi.

Hapı araştırdım, baktım.
Zamanında kullandığım bir ilaç uyku tedavim için ve 3 haftada attım kenara.
Hayatımda beni ot gibi hissettiren tek şeydi, bir gün trafik akarken arabaların arasına bilinçsizce daldığımda yanımdaki arkadaşlarım durumu farketti ve o gün kestim.
Madde kullanmıyor desek bile inanın o ilaç bir madde adeta. Ben ki kolay kolay genetik olarak uyuşamayan bir insanım, o hap felaket bir şey, hafızamda kullandığım zamana dair hiçbir anı bile yok.
Bunun sonrasında zaten insanı tütün mütün kesmez, doğruca başka şeylere yönelir.

Bu sarma tütün, canabis böyle olmuyor ama cebinde bu şekilde bulmanız şüpheli içine canabis de karıştırıyor olabilir zira sarma tütün içenler makaron veya sarma kağıdıyla sarıp sigara tabakasında taşır genelde, bandrollü paketlerde olur sarma tütünler.

Ve evliliğimizde sürekli bir kavga oluyor bayılıyorum sıkıntıdan zerre umurunda olmuyor günlük kavga ediyoruz
Sürekli kavga, sürekli bayılan bir anne ve bağımlı bana. Bebeğinize yazık değil mi? Adamın yoksunluk durumunda ağlasa bile canı tehlikede çocuğunuzun. Bulamadığı dönemde çok sinirli oluyor diye kendiniz yazdınız, bebekte 2 yaş sendromu başlayacak. Bir araştırın isterseniz 2 yaş sendromu nedir, normal ebeveyn zor başa çıkıyor, eşinizin elinde kalır o çocuk. Üstelik madde etkisindeydim der hapis bile yatmaz siz evladınızı kaybettiğinizle kalırsınız. Araba sürerken gözleri kapanıyor dediğinize göre siz de o arabada oluyorsunuz. Hiç mi kazadan beladan ölmekten korkmuyorsunuz? Ölmekten daha beteri sakat kalmak, size bir şey olsa kim bakacak çocuğunuza? Bazen olmayınca olmuyor, niye bırakmıyorsunuz? Üstelik başka bir canın sorumluluğu da sizde ve onu korumak birinci göreviniz.

Madde kullanımı dediğin adım adım ilerliyor. Hafifinden başlıyorlar, giderek daha ağırına geçiyorlar. Her hafta kafası güzel gözü kırmızı gezen adamın 2-3 ayda bir madde kullandığına inanan bir kişi çıkar mı acaba? Kendinize ve çocuğunuza iyilik yapın ve ayrılın. Her gün ağlayacağınıza bir gün ağlayın. Bağımlılığı ilerleyince çocuk mocuk zaten görmüyorlar umurlarında bile olmuyor. Tek dertleri madde için para bulmak oluyor.

Çocuğunuzu yakacaksınız. Eşiniz bağımlı. Çocuğunuz da ondan etkilenecek. Sevgiyi kuşu böceği bırakın durum ciddi.

Katılıyorum size birebir hepsini yaşıyorum. Ön görüşleriniz kesinlikle doğru. Tedaviye zorlaması lazım tedavisiz olmaz. Olan çocuklarımıza oluyor malesef…

Lyrica yi da reçetesiz kullananlar aynen eşinizin dediği amacla kullaniyor. X te takıp ettiğim bir doktor bu haptan cok bahsediyor aman sadece lyrica demiyorsun.
Hatta bu ilaçi yazsin diye birçok aile hekimi şiddet gördü. Lyrica zaten kafa yapsın diye içen birisi bu görseldeki neyse onuda boşa içmez.
Siz bu konuyu daha önce açmış miydiniz ayni konuyu okudum sanki

Peki bu ilerde nasıl bir sorun açar şuan zaten içmediği bulamadığı heralde dönemde çok sinirli oluyor bana çok sinirli tepkiler gösteriyor mesela
En fazla çocuğu sizi falan hastanelik eder hanımefendi. Hala eşimden soğumak istiyorum soğuyamıyorum yazmışsınız. Devam edin aynı evde el kadar çocuğun günahı neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…