Tütünmü esrarmı

Çok üzüldüm sizin için eşinizi ihbar edin diyeceğim ama üstünde yüklü miktarda madde olması gerekiyor.. daha yeni bi arkadaşım eşine karakola gidip şikayet etti iciciyse bisey yapamayız dediler böylede saçma bisey :KK43: yani size söylediği tehdit cümleleri vs. Çok ürkütücü lütfen çocuğunuza ve kendinize dikkat edin kesici aletleri vs saklayın

Çok üzüldüm sizin için eşinizi ihbar edin diyeceğim ama üstünde yüklü miktarda madde olması gerekiyor.. daha yeni bi arkadaşım eşine karakola gidip şikayet etti iciciyse bisey yapamayız dediler böylede saçma bisey :KK43: yani size söylediği tehdit cümleleri vs. Çok ürkütücü lütfen çocuğunuza ve kendinize dikkat edin kesici aletleri vs saklayın
İstediğim kadar kesici aleti saklasamda maalesef erkek gücüyle boğup öldürebilir bile bugün ne kullanıyorsun diye sordum kafanda neler kurmuşsundur hatta yoksunluğa girip seni uyurkende boğup öldürebilirim dikkat et diyip benimle dalga geçiyor al iç göt ol dedi içip bakacaksın bak hiç bişry yok dedi sardığı sigaradan içtim hiç bişey olmadı gerçektende bişey anlamıyorum ya kafam iyice karıştı

X