Tütünmü esrarmı

Ben daha çok tütüne benzettim ama kokusu nasıl mesela ağır nefes kesici bir kokusu varsa esrardır. Oturduğum bölgede içen çok korkusunu ordan biliyorum görüntü olarak ta ikisine benziyor andırıyor yani kurutulmuş olduğundan bilemedim şimdi. Bu arada yorumunu sonradan okudum ben şimdi , uyku halleri gözler kızarık saçma sapan konuşmalar varsa uyuşturucu esrardır. İlerde sorun yaratır bide uyuşturucu kullanan insanlar çok iştahlı olur aşerirmiş gibi yemek yerler bastırmaya çalışırlar buna dikkat et.

O taş kalbinize hiç bişey diyemiyorum bu zor durumumu anlamadınız daha beni suçladınız
Kadın haklı ama bi koca uğruna bu kadar perişan olan anne iyi anne değildir. Madem kocadan boşanmak bile senin için intihar sebebi sen niye çocuk yapıyorsun madem güçlü bir insan değilsin ?

Kadın haklı ama bi koca uğruna bu kadar perişan olan anne iyi anne değildir. Madem kocadan boşanmak bile senin için intihar sebebi sen niye çocuk yapıyorsun madem güçlü bir insan değilsin ?
Kocadan boşanmak intihar sebebi değil arkamda kimse yok anneme anlattım herşeyi idare edeceksin içine düştüyse yapacak bişey yok dedi ne yapabilirim çocuğu yaparken çok mutluyduk hiç böyle bişey yoktu sonradan oldu nerden bilebilirim çok zor durumdayım üstüme gelmenizi anlamıyorum ki çocuğuma karşı çok iyi bir anneyim hatta herkes bu çocuğun üstüne bu kadar titreme bu çocuk düşe kalkar büyür biraz bırak çocuğu derler anlamıyorum sizi

Neyini anlamıyorsun ? Adam belli ki madde kullanıyor şiddet eğilimli şerefsizin biri. Boşanıp bir işe girip çocuğuna bakacaksın.
Onun yerine boşanırsam ölürüm biterim diyorsun.
İyi bir aile misiniz ? Çocuk hakediyor mu sizlerle yaşamayı ?

O taş kalbinize hiç bişey diyemiyorum bu zor durumumu anlamadınız daha beni suçladınız
Aynen burada senin doğurduğun çocuğu düşündüğüm için ben taş kalpliyim. Derdin sadece koca, kocasız kalmamak. Bahanede hazır çocuk babasız büyümesin, çünkü madde bağımlısı rol model baba, depresif bir anne ile büyümek çok daha faydasına olur.

Ben işe girerim bakarımda o esnada oğluma kim bakacak annem kanser hastası hali yok bakamıyorum diyor kardeşim küçük kimsem yok ben boşanınca değil boşandıktan sonra ki beni bekleyen şeyleri kaldıramayacağımı düşündüğüm için öyle dedim ki eğer oğluma en ufak zarar verirse ertesi güne bile bırakmadan ayrılırım zaten şuan ayrılmamanın tek sebebi ne yapacağımı bilememek

Emin olun ki kocasızlıkla alakası yok çocuğuma bakacak kimse yok maddi durumum yok işe girsem oğlumu kime bırakacağım annem hasta oğlum daha çok zarar görecek şuan daha ne kullandığını bile bilmediğim durum ama hemen anneliğime kadar sorguladınız sizce ben oğlumu tehlikeye atarmıyım ya

O zaman haberin olsun oğluna hergün zarar veriyor. Kendi ağzınla söyledin kavga etmediğimiz gün yok diye. Bir de bahsettiğin hap uyuşturucu bağımlılarının kullandığı hap.
O bahsettiğin açlığa da mançize düşmek derler. Bağımlılığın başladığını gösterir. Yoğun şeker isteği başlar.
Yani oğlunu bir bağımlıyla yaşatarak mahvediyorsun.
Çaresi çalışmak ve boşanmak. Hayat senin çocuk senin.
Tercihi sen yapacaksın biz sayfayı kapatınca unutup gideriz dua et de canınıza kastetmesin ileride.

ve ben ağlarken bile oğlum yanıma gelse gülerim o üzülmesin diye lütfen anneliğimi sorgulamayın kimsem yok konuşacak buraya yazdım dertleşmek için

Biliyorum sağolun yazdığınız için ama emin olun bende gitmek ayrılmak istiyorum o kadar istiyırum Ki kendi düzenimi kurmayı ama oğlum küçük nasıl çalışacağım kim bakacak annem ayrılma idare et idare etmeyi bilmiyorsunuz millet kuma getiriyor diyor

Bakın böyle yazıp deseniz ki yol gösterin ben bi şeyler için çabalamak istiyorum bu başka. Tutup eşim olmazsa intihar ederim demek bambaşka, yahu sen olmasan çocuğun ne olacak onu düşüneceksin, kocan araba kullanırken gözü kapanıyor diyorsun kaza yapsanız ne olacak bunlardan korkun yok mu. İşe girip çalışmaktan başka çareniz yok çocuğuda kreşe vericeksiniz zaten günümüzde herkes böyle yaşıyor artık. Çocuğunuza bi zarar gelse o evde ne olacak, hiç yoksunluk krizi gördünüz mü? Hani haberlerde annesini ailesini katletti diye haberler çıkıyor ya işte bunu yaptıran yoksunluk krizleri, ne evlat ne anne baba hiçbir şey görmüyor gözleri ve birden bire oluyor belki işe gidiyor uyuyor uyanıyor diyosun bu kadarlık bi anda. Madde kullanımı çok ciddidir sizin sızlanma intihar etme gibi seçenekleriniz yok, çözüm bulup dik duracaksınız.

Ne kullandığını biliyorsun uyuşturucu kullanıyor.
Narkotik operasyonunda lilika da yakalandığı takdirde kişi uyuşturucudan işlem görür.
Yani kocan zaten uyuşturucu kullanıyor hem de en leşi.
Esrardan daha kötü emin ol. Kullandığı madde bu

Eklentiler

• IMG_1161.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_1162.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 50
Ayrıca çokta tehlikeli esrar yanında hafif kalır. Direk hap kullananlarca cinnet geçirme olasılığı daha yüksek direk beyinleri pelte oluyor

Aslında çok haklısınız eşim olmazsa intihar ederim demek istemedim yanlış anlaşıldı arkamda kimse olmadığı için çöküşteyim o yüzden intihar dedim yoksa mantıklı düşününce oğluma bir düzen kurmak istiyorum çalışıp ama kreşede güvenemem ki böylede güvenilir olmuyor çaresizim

Anneni filan dinleme bak ben maddeleri bilirim. Kokain esrar filan da uyuşturucu madde olmakla birlikte lilika taş asit bunlar bin kat daha beter. Çünkü daha ucuz o sebeple daha korkunç etkileri var.
Senin esrardan önce takman gereken lilika.
Muhtemelen çok parası yok ondan düşmüş buna.

Şu bağcılarda annesinin kafasını kesen var ya onlar işte bu saydığım gruptakileri kullanıyorlar.
Saldırganlık dürtüsü artıyor.
Eşek gibi bakacak annen çok afedersin. Kazandığın her şeyi eline say bak nasıl bakıyor.
Yok ben hemen yapamam dersen git kalıcı makyaj manikür cart curt öğren ufak ufak evinde yapmaya başla para biriktir. Yemin ederim yazık olur gençliğine hayatına

Ama bana 2-3ayda bir bir tane bağımlı olmamak için diyor sizce yalanmı söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…