Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

amanda aman kimler gelmiş efendimmmmmmm, hoşgelmişşsiniz (bebiş ve sen:nazar:):KK42:
napıyorsun canım nasıl gidiyor hamişlik ?

şuanda efsane dörtlü var
yaşasınnn çokkkkk mutluyummmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
gamzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee özleeeeedimmmmmmmmmmm
neyapıyorsunnnnnnnnnnn canımmmmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Fistiklarrr iyiyim diyim iyi olim yaa her hafta başıma bişey geliyor kurtulamiyorum bi türlü sıkıntılardan düştüm en son bacagim catladi gunlerce agri cektim surekli başımızda kara bulutlar var neyseki herseye rağmen benimki iyi Allahim sağ salim kucağıma almayi nasib eder inşallah sizler nasilsiniz

Fistiklarrr iyiyim diyim iyi olim yaa her hafta başıma bişey geliyor kurtulamiyorum bi türlü sıkıntılardan düştüm en son bacagim catladi gunlerce agri cektim surekli başımızda kara bulutlar var neyseki herseye rağmen benimki iyi Allahim sağ salim kucağıma almayi nasib eder inşallah sizler nasilsiniz

geçmiş olsun canım,allahım yarabbim sende nazar var herhalde.bol bol oku kendini:nazar:

canım çok geçmiş olsun kuzummm:KK5:
Allah ım beterinden korusun
Rabbimin izniyle sağ salim alacaksın kucagına canım:nazar:

geçmiş olsun canım,allahım yarabbim sende nazar var herhalde.bol bol oku kendini:nazar:

Kız sorma yaa nedir bu anlamadım çabuk göze geliyorum gerçekten millettin gözünden bunalıma gircem :KK60: okutuyom kendimi durmadan başımdan bişeyler ceviriyorum Allah beterinden saklasın gerçi kıyıdan dönüyorum hep sen napiyosun bakim nasıl gidiyor

Kız sorma yaa nedir bu anlamadım çabuk göze geliyorum gerçekten millettin gözünden bunalıma gircem :KK60: okutuyom kendimi durmadan başımdan bişeyler ceviriyorum Allah beterinden saklasın gerçi kıyıdan dönüyorum hep sen napiyosun bakim nasıl gidiyor

iyiyiz canım aynı beklemedeyiz işte:KK31::KK31:
dikkat et kendine:KK19::KK19::KK19:

canım çok geçmiş olsun kuzummm:KK5:
Allah ım beterinden korusun
Rabbimin izniyle sağ salim alacaksın kucagına canım:nazar:

Inşallah canım yaaa inan artık biyere cikasim gelmiyor sürekli bişeyler şimdide bebeğim asagdaymış riskliymiş onu dikkat etmem lazımmiş onu cikardilar başıma doktor değil söyleyen yanlız kadın grubu :))) kafama takmiyim diyom ama bu arada piskolojim bozulur kesin :)) sen naptin tasincaktin bittimi isler güçler
Resmede bayıldım yaaa çok güldüm

burdayız tatlım görünmüyormuyuz acaba :KK30:
Şimdi görüyorum sayfada bir anda tek başıma kaldım:KK5:beni bırakıp kartınız sandim:KK43:ama sonunda size kavuştum:KK48::KK48::KK19::KK39::KK19:

Canimcimmm sen napyosun hep bakiyom size bi gelisme varmi yokmu diye sizi unuttugumu dusunmeyin :))

Geçmiş olsun bebisim nazar değiştir :nazar:oku ufle kendinide bebiside kaç haftalik oldunuz :26:gebelik takvimi yok:KK50:bilemedim:KK17:kendine iyi bak :KK16::KK16::KK16:

Şimdi görüyorum sayfada bir anda tek başıma kaldım:KK5:beni bırakıp kartınız sandim:KK43:ama sonunda size kavuştum:KK48::KK48::KK19::KK39::KK19:

Geçmiş olsun bebisim nazar değiştir :nazar:oku ufle kendinide bebiside kaç haftalik oldunuz :26:gebelik takvimi yok:KK50:bilemedim:KK17:kendine iyi bak :KK16::KK16::KK16:
Araya :KK39: bu girmiş:KK9::KK9:akilm fikrim yemekte:KK1::KK1::KK1:

Saol canım tamam cnm
Telden giriyorum ya ben hep beceremedim takvim işini 20 hafta oldu canım iyi gidiyor inşallah böyle devam eder başıma gelenlerin dışında :KK9: sen naptin basladinmi tedaviye

Saol canım tamam cnm
Telden giriyorum ya ben hep beceremedim takvim işini 20 hafta oldu canım iyi gidiyor inşallah böyle devam eder başıma gelenlerin dışında :KK9: sen naptin basladinmi tedaviye

:nazar::nazar:maşallah bebis büyümüş
Ben ekimde düşünüyorum kuzum temmuz ramazan agustos sıcak eylülde de ongorusme yapar nadipse ekimde başlarım diye plan yaptım

X