Tüp bebekte ilk deneme negatif olup ne zaman tekrar denenebilir

Merhaba genetik icin neden 3. Yü bekliyorsunuz bence hemen yaptırın eğer denemediyseniz
Merhaba. Maliyetten dolayi. 1 embriyonun testi 325 euro. Benim 12 dondurulmus embriyom var. En azindan 5 tane falan gondermek lazim. O yuzden nor kere daha sansimi deneyecegim. Belki tutar bu sefer.

bende ekimde yumurta toplamı işlemi ocakta transfer oldum ama malesef olumsuz oldu ilaçları bıraktıktan 4 gün sonra adet oldum doktorum ilk adetten sonra gel dedi 2 tane dondurulmuş embrıyom var ben 2.adetide oldum ama biraz ara vermek istiyorum açıkcası psıkolojık olarak hazır değilim

Merhaba. Maliyetten dolayi. 1 embriyonun testi 325 euro. Benim 12 dondurulmus embriyom var. En azindan 5 tane falan gondermek lazim. O yuzden nor kere daha sansimi deneyecegim. Belki tutar bu sefer.
Ya çok pardon ben yanlış anladım sanırım genetik test bazen bize yapıyorlar ya ben öyle sandım

İnsalalh bu sefer olumlu olur bende iki ay sonra deneyeceğim

Hanımlar bende 8 şubat negatif aldım. 11 şubatta regl oldum. Her zamanki gibi geçiyor..
Doktor yumurtalıklarda kist yok, rahim güzel dökülmüş diye 2. Beklemeden geçelim dedi..
Sizce doğru mu?
Ayni benim durumum gibi bence de arayı açmadan denemek lazim diye düşünüyorum bende çünkü vücut hazırken daha doğru gibi geliyo

Mrb benimde ilk denememdi ama olmadı tek yumurtaydı elde var sıfır şu an herşey sil baştan başlanması gerekiyor 10 Aralık’ta transferim oldu üstüne iki adet gördüm ama başlama süresi ne zaman olur bilmiyorum rabbim yardımcımız olsun maliyet çok yüksek

Merhaba ben de kasım ayında sürece başladım 3 yıldır istiyoruz. eşimde ileri hareket sıfır ya da bir çıkıyor tek sorunumuz bu. aralıkta 10, adet yumurta toplandı 4 adedi 5. Güne kadar geldi ve donduruldu. Transfer olacağım gün bir kaza geçirdim ve ameliyat oldum transfer olamadım. Sabır dedim bekledim. Bir ay sonra doğal yolla ilaçsız yumurtlama takip edilerek 18 şubatta transfer oldum. 6. Gün kasık ağrısı hafif lekelenmeden şüphelenip kan verdim 7 çıktı sonucum ben de baya ümitlendim tuttu dedim ama 10. Günde değer 1.2 çıktı. Adetin 2. Günü gittim yine doğal deneyelim dedi bu ay kaçıncı güne denk gelirse artık takip edip transfer olacağım. İlkinde cok ümitlenmiştim çünkü doktor rahim için cok iyi embriyo cok iyi endometrium kalınlığın cok güzel tutar insallah ihtimal %60 demişti. Cok üzüldüm sinirlendim neden diye sordum hep her şey iyiysen tutmadıysa diğerleri de tutmayacak o zaman dedim. ama sonra dedim her şey ultra iyi de olsa Allah ol demedikten sonra kaç kere denersek deneyelim tutmayacak isyan etmemeliyim. Şimdi korona oldum tutsa belki de düşecekti. Dilerim hepimizin gönlüne göre verir Allah. Güzel haberler almak dileği ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…