Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Merhaba canım 23 ocakta 3.gün Embriyosu transferi oldum 6. günü idrar testinde pozitifi gördüm beta hcg baktırdım 16 çıktı acildeki doktor çok düşük negatif gibi dedi 2 gün sonra normal kaset test yaptım onda da pozitif çıktı 10. Günümde cuma günü tekrar kan verdim 118 çıktı normalde test günüm 5 şubat
6.gunden önce test yaptnz mi ?

Bu noktada bir uzmandan destek almak güzel olur fakat genelde reddetme durumu oluyor..
Siz canınızı sıkmayın şu an bebeğinize odaklanın 🌸
Birbirimizi tanımıyor olsakta biz sizin yaninizdayz 🌿🤍
Ya mesajlarınız o kadar iyi geldi ki.. gerçekten iyi ki varsınız. Allah razı olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun, dilediğini versin inşallah 🌸🩷 evlenmeden önce asıl önemli şey sevgi derdim, aslında sevgiden çok saygıymış 🥀 ben ona diyorum o da bana ilaç iç diyor 😑 ben onu yola getirmeye çalışıyorum o beni. Hayat zor. Pozitif olmaya çalışıyorum sürekli

Ya mesajlarınız o kadar iyi geldi ki.. gerçekten iyi ki varsınız. Allah razı olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun, dilediğini versin inşallah 🌸🩷 evlenmeden önce asıl önemli şey sevgi derdim, aslında sevgiden çok saygıymış 🥀 ben ona diyorum o da bana ilaç iç diyor 😑 ben onu yola getirmeye çalışıyorum o beni. Hayat zor. Pozitif olmaya çalışıyorum sürekli
Canım transfer günü bende hastanede benzer şey yaşadım. Eşim çok stres oldu ama ben hiç takmadım onu söylendi durdu hastanedekilerle mi kavga etmedi beni yalnız bırakıp çıkmadı mı herşey yaptı ama strese bağlı olduğunu biliyorum ertesi gün çok pişman olup gönlümü aldı hem maddi hem manevi oda çok yıprandı ben anlayışla karşılayabildim ama genel tavrı bu olup pişmanlık duymasaydı affetmeyebilirdim en az seninki kadar zordu yani benimkide. Allah bu emeğimizi stresimizi çabamızı boşa çıkarmasın

Aminn ...
Bebeklerimiz umut olsun bize 🌸
Kaç senedir evlisiniz ?

Canım transfer günü bende hastanede benzer şey yaşadım. Eşim çok stres oldu ama ben hiç takmadım onu söylendi durdu hastanedekilerle mi kavga etmedi beni yalnız bırakıp çıkmadı mı herşey yaptı ama strese bağlı olduğunu biliyorum ertesi gün çok pişman olup gönlümü aldı hem maddi hem manevi oda çok yıprandı ben anlayışla karşılayabildim ama genel tavrı bu olup pişmanlık duymasaydı affetmeyebilirdim en az seninki kadar zordu yani benimkide. Allah bu emeğimizi stresimizi çabamızı boşa çıkarmasın
Amin canım amin. Elbette onlar da çok içlerine atıyorlar aslında ama ne bileyim işte ben de sakin kalabilsem😑 bazen biriktirdikleri patlıyor insanın. Olmasa iyi tabi. Allah herkese yardım etsin
Başına gelen anlıyor bazı şeyleri

Bir buçuk yıl oldu. İki kez yumurtalık toplama işlemi oldu, ilki iptal oldu. İlk transferimi de dün oldum. İnşallah güzel umutlu mutlu yarınlarımız olsun 🌸
Hadi hayırlı sonuçlar alman duasıyla 🌸🌸
Çok yeni evlisiniz ...
Biz eşimle ilk yıllar birbirimizi yiyorduk 😊
Karakterler tanıdıkça azalıyor tartışmalar..
Ama tecrübeyle sabit çok takmamak gerekiyor 🌸

Hadi hayırlı sonuçlar alman duasıyla 🌸🌸
Çok yeni evlisiniz ...
Biz eşimle ilk yıllar birbirimizi yiyorduk 😊
Karakterler tanıdıkça azalıyor tartışmalar..
Ama tecrübeyle sabit çok takmamak gerekiyor 🌸
Her defasında şöyle yapacağım böyle takmayacagim diyorum yine onun oyununa geliyorum 😑 gerçekten gamsız olmak gerek . Allah büyüktür.🌸

Amin canım amin. Elbette onlar da çok içlerine atıyorlar aslında ama ne bileyim işte ben de sakin kalabilsem😑 bazen biriktirdikleri patlıyor insanın. Olmasa iyi tabi. Allah herkese yardım etsin
Başına gelen anlıyor bazı şeyleri
Bende ilk iş aklıma annem gelmişdi. Sen annene gitmişsin ben annemi aradım bizim eve gelsin diye. Eşim annem gelmesin diye kendini toparladı biraz:) Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin

Kızlar merhaba ..

30 Ocak Allah nasip ederse transfer olacağım.
Şu an estrofem ve prolutex iğne kullanıyorum.
Sizlerin durumu nedir ?
Etrafımda bu konu hakkında konusabilecegim kimse yok ..
Benmle aynı yolda ilerleyenlerle iletişim kurmak, tecrübe sahibi olanlardan bilgi almak istedim 🌸
Merhaba benim de 29 Ocak transferim oldu. 4. Denemem maalesef. Bugüne kadar hiç belirtim olmadı bugün fena adet ağrısı çekiyorum adet günüm ilaçlar olmasa sökülecek gibi hissediyorum sende durumlar nedir?

X