Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Bendede pco var ama ben bu iğneleri kullanmadım. Sadece progestan kullandım ve 1 Şubat transfer oldum hala progestan kullanıyorum. Sen kullandin mı transfer sonrası?
Canm ben de sadece estrofem ve progesteron iğne kullanıyorum. Sen estrofem kullanıyor musun ?

Merhaba . Ben 34 yaşındayım. Altı aydır evliyim çocuk düşündüğüm için doktora gittim. Daha önce hep korunduk. Ama regl düzensizliği yoktu. Çok düzenliydi. Testlerde fsh18 amh 0.,3 çıktı. Bizi tüp bebeğe yönlendirdiler. Rahim filmi vs istedi ama bunlar özelde çok pahalı. Devlete gitsem karşılar mı? Çok bekletiyor mu

Duygularınızı nasıl kontrol ettiniz? Dört gündür gözümün yaşı dinmedi. Olumlu düşünemiyorum. Bana tutunacak bir dal umut verir misiniz

Duygularınızı nasıl kontrol ettiniz? Dört gündür gözümün yaşı dinmedi. Olumlu düşünemiyorum. Bana tutunacak bir dal umut verir misiniz
Cnm bence başka bi doktora daha git daha 6 aylık evlisin çocuğum olmuyor demen için 1 yıl korunmasız denemen gerek.bak ben de adetliyken doktora gittim proftu ve benim hocamdı.bana dedi ki kızım senin çocuğun olmaz çünkü yumurtan yok.ağladım çok ve sonra düşündüm yumurtam yoksa menepoza girmiş olmam lazım nasıl adet oluyorumki dedim.benim eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 1 yıl sonra ben normal hamile kalmıştım ilk çocuğumda. Şimdi varikosel tekrar ettiği için tüp bebeğe başvurduk. Bazen rahim filmi çektirince tüplerde yapışıklık vs varsa açılıyomuş ilaç veriyolarya film çekerken. Rahim gilminden sonra da hamile kalma ihtimalin artıyomuş.

Ben doktora gittim. Doktor tüp bebeğe yönlendirdi. Ama rahim film falan bir sürü test verdi.

Kun Fe Yekun Ol der oluverir..
Çok dua et .
Tüp bebekte amh düşüklüğünde hamile kalan cok kişi var. Siz de vakit kaybetmeden 1 adım atarsınız. Adım atmak rahatlatır

Ben doktora gittim. Doktor tüp bebeğe yönlendirdi. Ama rahim film falan bir sürü test verdi.
Yani 1 doktorla karar verme demek istedim ben kendim yaşadığım için ayrıca dediğim gibi 1 yıl korunmasız ilişki sonrasında çocuk olmadı denilir. Yani çok kafaya takınca da olmuyo biliyomusun hamile kalmadıkça kafaya takıyosun kafaya taktıkça hamile kalamıyosun kısır döngü gibi

prednol kullanan var mı

Çok nötr düşünüyorum hiç bir şey hissedemiyorum.. Sen bir şey hissedebiliyor musun ?
birden kesin hamileyim diyorum birden kesin değilim diyorum valla:) yerleşme kanaması gelseydi en azından rahatlardık. Transferin olduğu ilk gün çok az bi kan geldi doktora resimli attım normal dedi rahim ağzı yara sebebiyle olmuştur dedi. Ondan sonra hiç tekrarlamadı. Senin ilk gün kanama oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…