Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Uhrevi

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
185
63
29
Kızlar merhaba ..

30 Ocak Allah nasip ederse transfer olacağım.
Şu an estrofem ve prolutex iğne kullanıyorum.
Sizlerin durumu nedir ?
Etrafımda bu konu hakkında konusabilecegim kimse yok ..
Benmle aynı yolda ilerleyenlerle iletişim kurmak, tecrübe sahibi olanlardan bilgi almak istedim 🌸

Kızlar merhaba ..

Sizlerin durumu nedir ?
Benmle aynı yolda ilerleyenlerle iletişim kurmak, tecrübe sahibi olanlardan bilgi almak istedim 🌸
Merhaba bende tüp bebek hastasıyım. Eylülden beri tedavi görüyorum. Bir çok işleme hakim durumdayım.
Geçen hafta 18 Ocak ta transfer oldum pazar günü test günüm 🌸🙏🏻 başka birşey kullanmıyor musun?

Merhaba bende tüp bebek hastasıyım. Eylülden beri tedavi görüyorum. Bir çok işleme hakim durumdayım.
Geçen hafta 18 Ocak ta transfer oldum pazar günü test günüm 🌸🙏🏻 başka birşey kullanmıyor musun?
Yaa Rabbim hayırla Salih ve Saliha evlatlar nasip etsin..

Ben şu an estrofem ( gunde 3 tablet )
Progesteron iğne ( Sabah - Akşam ) olacak şekilde kullanıyorum.

Aslında doktorum progestan iğne vermişti ama misafirim vardı iğneyi bulamadm . Eşim prolutex aldı. Akşam akşam ona moralim bayağı bozuldu.

Ben de pko var bu arada

Aslında doktorum progestan iğne vermişti ama misafirim vardı iğneyi bulamadm . Eşim prolutex aldı. Akşam akşam ona moralim bayağı bozuldu.

Ben de pko var bu arada
Merhaba . Bende de pko var yumurtalarım çok geç buyudu ve iğneleri kullandığım halde catlama oldu oyuzden bugün sonlandırıldı tedavim . Bidahaki adette başka bi tedavi uygulayacak doktorum . Sizde de böyle bi sorun oldumu acaba

Merhabalar.bende 15ocakta transfer olmuştum 25ocakta kan testi verdim 148cikti,yarın (27ocak) yine vericem inşallah yükselme olmuştur.🥰taze transfer oldum ben clexane iğne ve progestan fitil kullanıyorum şimdilik .😇
Merhaba hayırlı olsun çok sevindim güzel haberler görmek umut verici bende pazartesi opu ya gireceğim anestezi aldıktan hemen sonra uyaniyormusunuz , bana da taze transfer düşünüyor doktor ama inşallah sizin gibi güzel haber alırım kaç tane yumurta toplandı sizden

Merhaba hayırlı olsun çok sevindim güzel haberler görmek umut verici bende pazartesi opu ya gireceğim anestezi aldıktan hemen sonra uyaniyormusunuz , bana da taze transfer düşünüyor doktor ama inşallah sizin gibi güzel haber alırım kaç tane yumurta toplandı sizden
Evet evet hemen uyaniyorsun kısa süreli oluyor zaten.benim yumurtalarim çok cevap vermedi 3tane toplandı 1tanesi 5.gune ulaştı onu da transfer oldum .şimdi gidip yine kan vericem inşallah her şey yolundadır 🤲

Ben de pko var bu arada
Merhaba tekrar lütfen üzülme muadili olabilir bazen bende oksapar yerine cle gibi birşeyle başlayan kan sulandırıcı aldım bir kutu mesela. Kötü düşünme sakın
Bende sabah 2 estrofem akşam 2 estrofem akşam 1 progestan dex iğne akşam 1 oksapar kan sulandırıcı iğne günde 1 tane ecopirin 1 tane günde prednol ve extra vitaminler kullanıyorum

Evet evet hemen uyaniyorsun kısa süreli oluyor zaten.benim yumurtalarim çok cevap vermedi 3tane toplandı 1tanesi 5.gune ulaştı onu da transfer oldum .şimdi gidip yine kan vericem inşallah her şey yolundadır 🤲
Maşallah umarım çok sağlıklıdır hangi kaliteydi acaba 🙏🏼🥹

Kızlar merhaba ..

Sizlerin durumu nedir ?
Merhaba transfer oldunmu

X