Tüp bebek transfer sonrası

Valla karnimda sancı oluyor ama arada bir, çokta bi belirtim yok, ilaçlardan da olabilir diye düşünüyorum. Rabbim yardim etsin, ben 27 sini bekleyebilirmiyim bilmiyorum belki erken bi test yapabilirim
9 ya da 10. Gün test yapmıştım. Pozitifti. İnşallah sizlerde iyi sonuçlar alacaksınız🤲♥️

Herkese merhaba 21 eylül de opu oldum. Bu sabah aradılar, 7 yumurta toplanmış 4 ü döllenmiş hepsi iyi kalite denildi. Transfer günümü doktor haber verecek. Bu arada verdiği ilaçları kullanıyorum. Bazı konularda gördüm 30-40 yumurtadan bahsediliyor. Beni yumurta sayısı endişelendirdi. Deneyimli olan arkadaşlar cevap atabilir mi?

Herkese merhaba 21 eylül de opu oldum. Bu sabah aradılar, 7 yumurta toplanmış 4 ü döllenmiş hepsi iyi kalite denildi. Transfer günümü doktor haber verecek. Bu arada verdiği ilaçları kullanıyorum. Bazı konularda gördüm 30-40 yumurtadan bahsediliyor. Beni yumurta sayısı endişelendirdi. Deneyimli olan arkadaşlar cevap atabilir mi?
merhaba, benim de 10 yumurta toplanmıştı. neye göre oluyor bilemiyorum… doktorum her zaman bi problem yok her şey çok iyi gidiyor der. sayıyı da çok iyi bulmuştu burada o uçuk sayıları duyunca aynı şeyi ben de düşünmüştüm 🙈

ben de yaklaşık 4 yıldır evliyim. ani bir kararla yaz başı tüp bebeğe başladık. ilk denememiz taze transfer negatif olmuştu. bugün son embriyolarım transfer oldu🙈 sizi tebrik ederim darısı başımıza ♥️
Amin darısı başımıza. Bana da bu ay taze embriyo transfer edilecek. İlk tüp bebek denemem. Eşimde de bende de hiç bir problem yok. 3 yıldır evliyiz geçen ay aşılama oldum sonuç negatifti. Sizin embriyolar en iyi kalitemiydi, negatif sonucu gördüğünüz?

Amin darısı başımıza. Bana da bu ay taze embriyo transfer edilecek. İlk tüp bebek denemem. Eşimde de bende de hiç bir problem yok. 3 yıldır evliyiz geçen ay aşılama oldum sonuç negatifti. Sizin embriyolar en iyi kalitemiydi, negatif sonucu gördüğünüz?
bizde de hiç problem yok dedi bütün doktorlar.. 1 aşılama yaptırdık 1.5 yıl olmuştu sonra da tüp bebeğe geçtik. evet iyi kalitedeydi, 1 taze transfer oldum 2 embriyo dondurduk. doktorum başarısız olunca hsg çekti yine her şey yolunda tüpler açık çıktı. açıkçası hiçbirimiz neden tutmadığını bilemedik 🙈

bizde de hiç problem yok dedi bütün doktorlar.. 1 aşılama yaptırdık 1.5 yıl olmuştu sonra da tüp bebeğe geçtik. evet iyi kalitedeydi, 1 taze transfer oldum 2 embriyo dondurduk. doktorum başarısız olunca hsg çekti yine her şey yolunda tüpler açık çıktı. açıkçası hiçbirimiz neden tutmadığını bilemedik 🙈
İnş yeni transferiniz mutlulukla sonuçlanır. Dualarım sizinle..

Kızlar bugün transferimin 7.günü ama sabırsız ben duramadım idrar testi yaptım. Ve sonuç pozitif cıktı. Inşallah değişmez sonrasinda. Ama siz sakin yapmayın benim 5.gün embriyosu ve ikiz olma olasılığı yüksekti dr öyle dedi, belkide o yüzden erken cıktı, dayanamaz yaparsınız moraliniz bozulur üzülürüm. Siz bekleyin nolur

Eklentiler

• 20220923_072043.jpg
    20220923_072043.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 65
Yaşınız kaç ?

Canım yumurta sayısı önemli olan değil ki dolumu çıktı sonra döllendimi bunlar mühim olan. Benım 16 toplandı 16sıda doluydu çok güzel dediler 8tanesi 5.güne kadar geldi çok şükür. Kaliteler önemli yani..

Canım yumurta sayısı önemli olan değil ki dolumu çıktı sonra döllendimi bunlar mühim olan. Benım 16 toplandı 16sıda doluydu çok güzel dediler 8tanesi 5.güne kadar geldi çok şükür. Kaliteler önemli yani..
Dün 7 taneden 4 ü döllendi en iyi kalite dediler. Bu sabah aradılar az önce 3 yumurtam kaliteli şekilde bölünmeye devam ediyormuş. Pazartesi günü transfer olacak.

Her şey normal tüm hormonlarım, hsg çekildim tüplerim açık. Rahim temiz. Bulunan ya da sebep gösterilen hiç bir şey yoktu. Umarım 3 ü de 5. güne gider. Doktorum 2 tane transfer etmek istiyor.
Benım gibi.. bazen vucüd hormonlardan dolayı yumurta üretemiyormuş bazı aylarda belkide senin o zamana denk gelmiştir üzülme yaani çift transfer olursun bende çift transfer oldum 30eylül test günüm. Hayırlısı olsun hakkımızda

Benım gibi.. bazen vucüd hormonlardan dolayı yumurta üretemiyormuş bazı aylarda belkide senin o zamana denk gelmiştir üzülme yaani çift transfer olursun bende çift transfer oldum 30eylül test günüm. Hayırlısı olsun hakkımızda
Aynen rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. 30 eylülden önce idrar testi yapacak mısınız? Transfer gününüz hangi gündü?

Aynen rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. 30 eylülden önce idrar testi yapacak mısınız? Transfer gününüz hangi gündü?
4.günüm bugun iyi kalite dediler ama bilemiyorum artık hevesim kaçtı.nedeni yok yumurtalarım sperm herşey güzel neden olmuyor? Ben bugun test yaptım cok azıcık silik çıktı 😊 çatlatma iğnesi etkisi ama genede insan görünce mutlu oluyor:))

4.günüm bugun iyi kalite dediler ama bilemiyorum artık hevesim kaçtı.nedeni yok yumurtalarım sperm herşey güzel neden olmuyor? Ben bugun test yaptım cok azıcık silik çıktı 😊 çatlatma iğnesi etkisi ama genede insan görünce mutlu oluyor:))
Aynen sebep bulunmayınca insan bi süre sonra hissizleşiyor galiba. İnş hamilesinizdir. Size yumurta toplama işleminden sonra fitil verildi mi? Ben fitili kullanıyorum hatta bi 45 dk da yatıyorum etki göstersin diye. Ama affedersiniz idrarda beyaz parçacıklar oluyor fitil olduğunu düşünüyorum bu normal mi?

X