Tüp bebek transfer sonrası

Aynen sebep bulunmayınca insan bi süre sonra hissizleşiyor galiba. İnş hamilesinizdir. Size yumurta toplama işleminden sonra fitil verildi mi? Ben fitili kullanıyorum hatta bi 45 dk da yatıyorum etki göstersin diye. Ama affedersiniz idrarda beyaz parçacıklar oluyor fitil olduğunu düşünüyorum bu normal mi?
İnşallah canım gebe kalırız. Normal o çıkması benımde öyle akıntı gibi beyaz afedersın opudan sonra başladım hala devam ediyorum.

Herkese merhaba 21 eylül de opu oldum. Bu sabah aradılar, 7 yumurta toplanmış 4 ü döllenmiş hepsi iyi kalite denildi. Transfer günümü doktor haber verecek. Bu arada verdiği ilaçları kullanıyorum. Bazı konularda gördüm 30-40 yumurtadan bahsediliyor. Beni yumurta sayısı endişelendirdi. Deneyimli olan arkadaşlar cevap atabilir mi?
Canım genelde pkolularda yumurta fazlalığı oluyor, seninki az değil gayet normal bi sayı, bende pkoluyum 27 yumurta toplandı, 10 tanesi 1.kalite 5.gün embriyosu olmuştu. 2 transfer yaptılar biri tuttu şuan 6 yaşında oğlum var, kalan 8 embriyom dondu. 15 eylül de tekrar 2 embriyo daha koydular 6 kaldi

Amin darısı başımıza. Bana da bu ay taze embriyo transfer edilecek. İlk tüp bebek denemem. Eşimde de bende de hiç bir problem yok. 3 yıldır evliyiz geçen ay aşılama oldum sonuç negatifti. Sizin embriyolar en iyi kalitemiydi, negatif sonucu gördüğünüz?
hadı ınsallaahhh sonucun pozıtıf olsun canım, nerde tedavı gordun?

Aynen sebep bulunmayınca insan bi süre sonra hissizleşiyor galiba. İnş hamilesinizdir. Size yumurta toplama işleminden sonra fitil verildi mi? Ben fitili kullanıyorum hatta bi 45 dk da yatıyorum etki göstersin diye. Ama affedersiniz idrarda beyaz parçacıklar oluyor fitil olduğunu düşünüyorum bu normal mi?
fıtıl sonrası akıntı normal kuzu,
bende asılama da lıtunus fıtıl kullandım benımde beyaz kalıntılar cıkıyordu

Canım genelde pkolularda yumurta fazlalığı oluyor, seninki az değil gayet normal bi sayı, bende pkoluyum 27 yumurta toplandı, 10 tanesi 1.kalite 5.gün embriyosu olmuştu. 2 transfer yaptılar biri tuttu şuan 6 yaşında oğlum var, kalan 8 embriyom dondu. 15 eylül de tekrar 2 embriyo daha koydular 6 kaldi
Ya ben aslında pazartesiye kadar 3 ü kalır mı ki diye telaş yaptım. Doktorum her şey güzel gidiyor diyor ama burada da bir kaç bir şey okuyunca ister istemez kafam karıştı.

Transfer sonrası nasıl beslendiniz hanımlar? İlk tüp bebek deneyimim yaşım 25 inşallah güzel sonuç alırız. 12 Eylül kan’da gebelik testi yapacağız. Hiç bir sorunumuz olmadığı halde tüp bebek yapmaya karar verildi. Şimdilik bir problem yok. Bu arada 4yıldır evliyim. 🤗
Canım inşAllah olumlu sonuç alırsınız.
Tüp bebeğe hazırlık süreciniz nasıl geçti? İğneler zorluyormu?

X