Tüp bebek transfer sonrası

Ayyy ben yarın transfer olcammm çok heyecanlıyımmmmm ayy
Hadi gözün Aydın olsun inşallah canım benim. ama stresi bırakarak git oraya ve hiç bir şey düşünme teslimiyet her daim olsun Allah’a :) inşallah güzel sonuçlar alacağız Allah’ın izniyle

Heyecan yapma canım çok kısa anlamıyorsun bile beklemek daha zor geçmiyor günler
Adınız nedir? Ona göre hitap edeyim. ?
12 Eylül sizde sonuç alacaksınız demi ? İnşallah güzel sonuçlar alırız. Beklemekten en zoru cidden

Daha yolun başındasın benim ikinci transfer rahatım o yüzden dışarı çıktım misafirliğe gittim ufak tefek işlerimi yapıyorum yatarak geçirmek istemedim
Ay valla banada 3 gün yat dediler tuvalete kalk sadece dediler kahvaltımı fln eşim hazırlayacak artık 3.günden sonra biraz daha rahat hareket et ama bulaşık fln yıkama evleri çekme dedi pratik yiyecekler ye dedi uzun süren şeylerle uğraşma dedi

Aynı şekilde bana da böyle söylediler domates patates yasak sizin saydığınız şeylerde var ama bana şu an 3 gün boyunca yat tuvalete kalk sadece dediler yemek yapma ev çekme temizlik yasak bunun gibi duş yasak 3.günden sonra duş alabilirsin dedi biraz daha rahat hareket edebilirsin dedi ama yine pratik karın doyurucu ayakta çok tutmayacak şeyler hazırla ye dediler

valla canım stres yapma ben kere yaptırdım hepsinde tuttu ve düştü,beslenmeme her şeye dikkat ettim ama olmayınca olmuyor işte:) çok kasma rahat ol verecek olan veriyor zaten

Kısmeti vars ant türlü tutunuyor. Halsizim sadece ilaçlardan kaynaklı o da olabilecek şeyler. Umarım tutunur bebişin

Benimde 13 Eylül test günüm benim ikinci transferim ilkinde tutmuştu ikiz gebelikti ama ilerlemedi 4 ay aradan sonra taze embriyo verildi ilkinde hamilelik belirtisi vardı bende göğüslerde filan hassasiyet ağrı hafif ama bunda yok şuan bu biraz korkutuyor beni inşallh herkese rabbim nasip eder anne olmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…