tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

Canm ben bantdan 2 kutu eczanecime soledim aldim sonra yazdircagim.doktor 3 gun kullan degistir dedi.banyo felanda yapiyorum.cikmadi..ben gecen sordum kimse o bandi kullanmmais.ilk biz sanirim.benimde 6 gunun transferden sonra beklemedeyim

Be
Canm ben bantdan 2 kutu eczanecime soledim aldim sonra yazdircagim.doktor 3 gun kullan degistir dedi.banyo felanda yapiyorum.cikmadi..ben gecen sordum kimse o bandi kullanmmais.ilk biz sanirim.benimde 6 gunun transferden sonra beklemedeyim
Benim durdugu yerd
Insallah guzel sonuc alirsin canim. Tam olarak nereye yapistiriyorsun ben kolu da denedim olmadi. Evim cok sicak yagli cildim var sanirim ondan hemen kalkiyo banyo yapsam tamamen düşer heralde. 3gunu bekliyorum mecburen. Kalktikca da elimle yeniden bastirip yapistiriyorum. Daha oncekilerdede vermisti dr. Bugun durumu anlattim alternatifi yokmus kuru tutmaya calis dedi.

Climafort değilmi 4 tane var içinde. Eğer oysa kalcanın iğne vurulan yerin üzerine yapıştırıyor sn.kalkmiyor

Climafort değilmi 4 tane var içinde. Eğer oysa kalcanın iğne vurulan yerin üzerine yapıştırıyor sn.kalkmiyor
Climara bendeki canim evet 4lü. Orayada denedim burasi nemli ve cok sicak bir de benim cildim kuru degil cok da terliyorum galiba ondan oluyo neyse idare edicez artik. Allah emeklerimizi boşa cikarmasin insallah gercekten çok zor bir süreç 3senedir yasiyorum siz daha iyi anliyorsunuzdur beni Allah yardimcimiz olsun

bugun bir cılgınlık yaptım gittim kan testi verdim.:)tabi sonuç pek iç açıcı değil 7 gün olmasına rağmen 1.6 çıktı. Salı günü test tarihim.üzüldümmü hiç üzülmedim. Rabbim nasip ederse olacak, sitede okumuştum 7 günü kanverip pozitif olanlar vardı. Hayirlisi kızlar...değeri bu kadar düşük olurda pozitif olan varmı arkadaşlar

Canim belki yeni yukselmeye baslamistir benim şahsen hic 1küsür olmadi sonucum hep 0.1le negatifti. Daha erken beklemeye devam :)

Merhaba öncelikle hayırlı olsun insl güzel Habelerler alırsın benimde bugün 3 gün oldu transferim yatiyrum hiç birşey yapmadan ikinci denemem ilki olmadı doktorum aslında 3 günden sonra ağır olmamak şartıyla islerini yapabilirsin demişti ama ben riske atmak istemedim dikkat etmek lazım.....

Begonya normal 0.1 başlayanlar demiii negatif olanları? Yani yükselme şansı varmiki acaba
Benim 3 testim oldu 3ü de 0.1i gecmedi bence gününü bekle canim insallah yukseliyordur hatta ben birinde 1-2gun once yapmistim yine 0.1di dr a sonucu soyledigimde 2gun sonra testi tekrarla lutfen demisti oncekierken yapilan testleri kayde almiyorlar demekki gec tutunma denen bisey var bu arada daha once yaptigin test sonucu var mi ilk denememiydi bu yani senin negatif degerin kac acaba

Mrb canm evet genelde ilk 3gun dikkat edin sonra normal yasaminiza dönün diyorlar ama yine de temkinli oluyoruz elimizde degil :) benim de 3.gunum ben test gunune kadar dinlenmeyi dusunuyorum

Mrb canm evet genelde ilk 3gun dikkat edin sonra normal yasaminiza dönün diyorlar ama yine de temkinli oluyoruz elimizde degil :) benim de 3.gunum ben test gunune kadar dinlenmeyi dusunuyorum
Bende öyle yapiyrum yatiyrum dinleniyrum insl tutunur ve bebgimize kavusuruz ikimizin test günü aynı sanirim

Bende öyle yapiyrum yatiyrum dinleniyrum insl tutunur ve bebgimize kavusuruz ikimizin test günü aynı sanirim
Evet canim pazar gunune denk geliyo dayanabilirsem pazartesi yapicam ama sanmiyorum belki cuma dan yapabilirim gunler gecmiyo meraktan çatlycam :)

Begonyaa sabretmek cok zor yaa ben olmayacagini bile bile gittim kan testine belki bir umuttt dedim..ins arkadasimmm once rabbim sana nasip etsin...sonra bana.benim bebeklerim var...ins mujdeli haberini pazartesi okurumm..kiz cok sevinirim.uzun zamandir bu sitede mujdeli haber okumadm

Aynen pazar gününe geliyr bende heyecanlıyım ve meraktan çatlayam hayırlısı olsun insl hepimiz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…