Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

Benim bir tüpümün gerisinde sıvı birikmesi vardı hidrosalpins deniliyor bu şekilde embriyo hiç bir şekilde tutunamıuor bunun tek çaresi ya tüpünü bağltmak ya da o tüpü oradan aldırmak maalesef başka yolu yok.

1 tanesi bugün 3.gun olarak donduruldu.İnsaAllah hayırlısı ile tutunur oda

Çok sevindim canım.insaaallah hayırlısı ile devamı gelir ve sağlıklı bı sekilde kucağına alırsın

amin inşallah. önceden böyle düşünmezdim ama artık ben de böyle düşünüyorum. özellikle tüp bebek doktorları. soruyorum yok mu bu yumurtaları geliştirecek sağlıklı yapacak bir şey diyorum. doğduğunda vücudunda olan şeyler gelişir mi onlar doğduğunda vardı ve onlara müdahale edebilmemiz mümkün değil diyor. tamam da başka doktorlar takviye veriyor embriyologlar bir sürü şey tavsiye ediyor onlar neden ? ben inanmıyorum onlara diyor. tıp bu kadar çaresiz mi neden yumurta kalitesi artmasın neden embriyologlar bas bas yumurta ve sperm kalitesini arttırın diyorlar öyleyse bilmiyorum. amaçları tekrar tekrar gelsinler uzun süre deneyip para kazandırsınlar bence

çok haklısın ama belki de doğru merkezi bulmak önemlidir, ben gittiğimde mesela 4-5 tane yumurtan var gelişebilecek demişti ama hormon değerlerim yüksek çıktığı için diğer ay başlayacağız dedi, ama başlasaydık bile çift yumurta toplama yapılacaktı garantiye almak için ve her aşamada detaylıca açıklama yapıyorlar kan sonuçların çıktığında doğrudan doktorum kendisi aradı ve bilgi verdi mesel ki adam prof. merkezin de kurucusu aynı zamanda, ama işlerine çok bağlı çalışıyorlar ben memnunum açıkçası. İstanbuldamısın canım sen

Burdurdayim tüp bebek için Antalya'ya gittim. Tekrar gideceğim aynı merkeze ancak başka doktorla devam etmeyi dusunuyorum. Bana da sağ yumurtan çalışmıyor dediler kist vardı. Kist eriyince doktor yumurta gördü ve tedaviye geç de olsa başlayalım diğer ay belki olmayabilir dedi. Sebebi buydu ama şimdiki aklım olsa diğer ay başlayalım derdim. Çok hevesliydim düşünemedim

anladım canım istanbulda olsaydın tavsşye edebileceğim yerler olurdu gelip gitme şansın varsa dene ama tabi uzak mesafe de zor

İstanbul da nereyi tavsiye ediyorsunuz
cem çelik var mesela hiç olumsuz yorumu yok daha önce bahçeci tüp bebek merkezindeymiş şuan brğksel tüp bebek merkezinde, ben xe brüksel tüp bebek merkezine gidiyorum ama ben oranın kurucusu olan Prof.dr.Yücel Karaman'a gidiyorum önümüzdeki ay başlayabileceğiz inşallah araştırın derim bu ay vitamin ve hormon ilacı kullanıyorum yüksek çıkan hormonları düşürmek için, vitamin de yumurtalıkları beslemesi içinmiş çok ilgililer ben çok memnunum şimdilik. Yğcel bey türkiyede ilk tüp bebek denemesi yapan kişi Brükseldr almış bu işin eğitimini falan hem brükselde ben türkiyede ofisi var haftanın belli zamanları oraya gidiyormuş sistemleri çok iyi işliyor denenebilir kesinlikle rahim konusunda çok başarılı olduğu söyleniyor

Cem çelik i duymayan kalmadı zaten ama kötü yorumlar çok fazla var google da. yoğunluk kısa süreli ilgilenmesi asistanlarının kabalığı vs aslında en güzeli daha kendi halinde popüler olmayan hatta instagram falan kullanmayan reklam peşinde olmayan bir doktorla ilerlelemek

ben perinatoloğumun tavsiyesi üzerine gittim yücel beye doktoruma güvendiğim için tereddüt etmedim açıkçası perinatoloğum Çapanın prof.u tercih meselesi tabi ben işin reklam kısmıyla ilgilenmiyorum valla başarılı sonuç olması önemli olan evet çok yoğunlar tabiiki orqsı bir gerçek ama cem çeliki yprumşardan biliyorum yücel beyi de ilk denemede göreceğiz bakalım hepimiz için hayırlısı olsun benim hiç tüp bebek yoktu aklımda ama arka arkaya çok düşük yaptım bu sebeple genetikli tüp bebek yapacağız risli en aza indirebilmek için nasip

Anladım hayırlısı olsun sizin için trombofili, lupus, protein c ve s aktivitesi,antikardiolipin testleri yaptırdınız mı? Umarım sağlıklı yavrunuzu kucağınıza alırsınız

Anladım hayırlısı olsun sizin için trombofili, lupus, protein c ve s aktivitesi,antikardiolipin testleri yaptırdınız mı? Umarım sağlıklı yavrunuzu kucağınıza alırsınız
teşekkürler hepimiz için hayırlısı olsun evet tüm testler yapıldı 2 genimde pıhtılaşma bozukluğu var ilk 3 ay oksopar kullanmam gerekicek ki aon gebeliğimde kullanmıştım zaten ona rağmen 14.haftaya ulaşabilmiştik

Hangi vitaminleri kullanıyorsunuz söyleyebilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…