Tüp bebek sürecimi tüm detayları ile paylaşıyorum

canım benim çok haklısın az kaldı özel hastanelerin kendi sayfalarında online sonuç alanları oluyor ordan bakarsın kan verirken sor canım ayy cok heyecanlı yarın çok geç gitme de meraktan çatlamayalım

Ayy hadi allahtan hayırlısı insallah. Ozellerde gereksiz pahalıdır diye düşünüyorum. Devlette eskiden yapılıyordu ama ben Trabzondaym burda daha eskisi gibi çok yapmak istemiyorlar. Boş iş geliyo sanırım

Yakın bir özel hastane var 200 TL dedi. Birkaç yerde de okudum bazı devlet acilleri beta HCG bakmıyorlar uğraştırıyorlar diye. Dediğine çıkıyor arkadaşım. Hiç heyecan yaşamaya gerek yok sabah sabah diye düşündüm.

Doktor bunla ilgili bir şey soylemedi.neyden kaynaklandığı belli oluyor mu acaba
Yumurrayı en iyi spermle döllüyorlar. Genellikle embriyodaki bozuklık yumurtayla alakalı olıyor yumırta kaliteliyse %80 oranında sperm kaunaklı bozuklukları onarıyor.

Gözünüz aydın, çok sevindim. İnanın sizden haber var mı diye girip baktım. Tebrik ederim ,Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

Çoook mutlu oldum Allah sağlıklıca kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah umudumu arttırdınız gerçekten çok sevindim

Kızlar dün opu işlemi vardı 12 yumurta toplandı biraz önce de mesaj attılar 3 yumurtanız döllendi diye diğerlerine noldu diye sordum takip ediliyor dedi sürecin nasıl ilerleyeceğini çok bilmiyorum araştırdım biraz ama çok da anlamadım bilen varsa beni aydınlatır mısınız doktorum da dün transfer için birşey demedi 3 tane oxotide 250 aldım onları vuruyorum hergün regl olana kadar ilişkiye girmeyin dedi bu kadar

12 yumurtadan 3ü döllenmiş diğerleri takip ediliyorsa şu demek 3'ünün 3. veya 5. güne sağlıkla ulaşmaları ve sağlıkla bölünmeye devam etmeleri beklenecek. Diğer takip edilenlerin de gelişimleri yavaş olabilir, geriden geliyor olabilir, aralarında sağlıklı olanlar bölünüp gelişecektir inşallah da öyle olsun. Oxotide neden vurulduğunu bilmiyorum. Regl bekliyorsa donduracaklar embriyoları demek ki. Taze transfer yapmayacaktır. Bilgilendirmesi gerekir aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…