Tüp Bebek Sürecim

2 tane 5 gune gelmesi cok iyi bir durum. Arkadaşımınsa 2 tane kalmisti ve ikisi tuttu bugun dogum yapti. Ser gibi gorunen hayir olabilir uzme kendini

Çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim bizimle paylaştığın için , amh kaçtı ? Benimde senin gibi düşük ilk defa yapıyorum hep pozitif bakmaya çalışıyorum ama bilemiyorum

Ceviz badem hurma bal bunları ye , yürüyüş yap , çünkü rahim içinde kan dolaşımının hızlı olması gerek tutunması için , hızlı yürüyüş değil normal , ve vitamin almalısın , ben omega 3 ve elevit alıyorum ve imom bu üç taneyi hergün içiyorum

Yürüyüş dışında kan dolaşımını nasıl arttırırım yada günde yarım saatlik bi yürüyüş yeterli olumu ki ben çok hareketsiz biriyim ya

Yürüyüş dışında kan dolaşımını nasıl arttırırım yada günde yarım saatlik bi yürüyüş yeterli olumu ki ben çok hareketsiz biriyim ya
Kupa koy Rahim bölgene , ama bunu dr sor ben tedaviye girmeden önce bir ay boyunca her 2 güne bir rahim bölgeme kupa koydum , İyi geliyormuş diye duydum , hatta sırtına falan koysan bile kan dolanışını vücutta hızlandırıyormuş , yani spor gibi oluyormuş bi nevi , ama şimdi tedaviden sonra kestim tabi zararlı olur diye

Amin inşallaj, ikinci reglimi oldum Tolga hocayla başlıyoruz önümüzdeki hafta inşallah. Sizin de süreciniz çook çok güzel geçer umarım
Benim ilk yumurta toplamada sadece 4 yumurta toplandı ve 2si 3.güne gitti 1i transfer edildi tutmadı diğeri de ilerlemedi. Şu an hiç yumurtam yok ve sürece baştan başlayacağım. O yüzden hiç korkma ve şükret 2 tane 5.gün embriyom olsa daha ne isterim..
Çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim bizimle paylaştığın için , amh kaçtı ? Benimde senin gibi düşük ilk defa yapıyorum hep pozitif bakmaya çalışıyorum ama bilemiyorum
Rica ederim ne demek hepimiz paylaştıkça üzüntümüzden kurtuluyoruz.. benim amh 0.90, 2.denemem olacak tüp bebek için

Insallah cok guzel pozitif sonuc alırsınız.

Ne zaman test günün? Hangi merkezde yaptırdın? Stres yapmamaya çalış cik disari yürü sevdigin insanlarla vakit gecir zaman geçsin
Suan rahim dinlendirme yapılıyo transfer henüz olmadım ocak ayının sonunda olucam önden işte hazırlık yapıyorum kendimce :) bursada jale gürlülere gidiyorum

Daha transfer olmadığım için bu ay yapabilirim onu daha öncede duymuştum haftada 1 yapmıştım gebe kalmak için ama bi sonuç elde edemedim

Herşeyin hayırlısı tabi 2 tane embriyom var diye seviniyorum ama doktorum 15 yumurta olduğunu çok iyi falan diğince bende gereksiz yükselmişim fark etmeden

Daha transfer olmadığım için bu ay yapabilirim onu daha öncede duymuştum haftada 1 yapmıştım gebe kalmak için ama bi sonuç elde edemedim
Eğer tüplerde bir sıkıntı varsa kupa etki etmez ama rahimde kan dolaşımını hızlandırdığı için yerleşmesine yardımcı olur

Eğer tüplerde bir sıkıntı varsa kupa etki etmez ama rahimde kan dolaşımını hızlandırdığı için yerleşmesine yardımcı olur
Tüplerde bi sorun yok canım genel olarak bi sorun yok zaten 3 yıl bekledik ama olmadı aşılama denedik oda olmadı şimdi tüp bebek deniyoruz inşallah hayırlısıyla tutunur

Kızlar merhaba günlerdir bu forumda ne kadar tüp bebek serüvenleri varsa okudum. Ben 36 yaşındayım yumurtalık sıkıntım yok amh 2,50 diğer herseyım de gayet iyi ne eşimde ne de bende bir sıkıntı yok. 8 yıllık evliyim hiç korunmadım doğal yolla da olmadı tüp bebek yaptım bugün ikinci denemem yine negatif. Bunları neden yazdım çok genç olanlar var sorun olsa da olmasa da kısmetten ötesi yok. Canınızı sıkmayın üzülmeyin inanıyorum ki biz de anne olucaz ve emeklerimize değecek. 3. Denemeyi yapıcam ama bi 4 ay ara verdim ilaçlar cok yoruyor lütfen her denemede stres yapıp herseyı kendınıze kötüleştirmeyin. Mutlu kalın :)

Evet başta herşey nasip ama insanda üzülüyo işte

Hikayeni okudum canım,İnşallah hakkında hayırlısı olur Tolga hocaya güven gerisi Rabbimin elinde. Bi iki gün o ağrı oluyor bende de olmuştu ama üçüncü gün geçer kabız olmamaya dikkat et ıkındıkça benim canım çok yanmıştı

İnşallah 5.güne güzel embriyolar kalır Rabbim gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…