Tüp Bebek Sürecim

Bursada oturuyorum bende

Ben de dördüncü tüp bebek transferimde, mayıs ayı transferimde hamile kalmıştım şimdi doğumu bekliyorum inşallah mayıs size de uğurlu gelir
Çok teşekkürler amin inşallah henüz net bi tarih yok ama mayıs gibi görünüyor dinlenme vs ile hayırlısı olsun inşallah umudum yüksek sizin de gözünüzaydın inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, allah analı babalı büyütmek nasip etsin

Merhaba nasil bi protokol uygulandi

Yaaa ne kadar güzel yazmışsınız çok aydınlandım inşallah bebeğimizi sağ Salim alırız kucağımıza

Canim cok gecmis olsun.Bu sefer Allahin izniyle olcak ins.bu sefer tedavin guzel gecmis senin adina cok sevindim.tolga ecemise bende gitmeyi dusunuyorumda.oraya toplamda ne kadar ücret ödediniz cnm.bilgi verirsen cok sevinirim cnm.

Canim cok gecmis olsun.Bu sefer Allahin izniyle olcak ins.bu sefer tedavin guzel gecmis senin adina cok sevindim.tolga ecemise bende gitmeyi dusunuyorumda.oraya toplamda ne kadar ücret ödediniz cnm.bilgi verirsen cok sevinirim cnm.
Teşekkür ederim amiin inşallah olacak bakalım güzel ilerledik şimdiye kadar ilaçlarla birlikte 50-60 bin civarı olması lazım ama yazıda da belirttiğim gibi zam gelmiş olabilir güncel fiyatı bilmiyorum

Ayy çok teşekkür ederim çok sevindim hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız inşallah
Sürecinizi en baştan en sona kadar okudum. İnşallah bu yolun sonu sizin için hepimiz için mutluluk dolu olsun. Sabrınız için tebrik ediyorum. Bende adet olduğumda ilk kez başlayacağım. Hem heyecanlı hemde çok kaygılıyım. Sizin gibi cesaretli sabırlı arkadaşlardan cesaret alıyorum

Merhaba, güzel sözleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim umarım sizin için de her şey çok güzel ve keyifli geçer sizin yaş kaç ve sorununuz neydi özel değilse?

Hakkında hayırlısı olsun canım. hikayemiz çok benzer. ben de yaptığım onca şeye rağmen hsg de tüplerimin sosis gibi olduğunu öğrendim. aslında önce doktor değiştirdim ve çikolata kistimin olduğunu öğrendim. amh testi istedi doktor ve 30 yaşında 0,64 amh değerine sahiptim. hemen o anda başladık hazırlıklara. hsgde zaten tüplerin tıkalı olduğunu gördük. mecbur ameliyat oldum tüplerim bağladın ve çok fazla yapışıklık olduğu için laparoskopi açık ameliyata döndürüldü. senin gibi oldum yani. annem kemik sularıyla falan besledi de daha hızlı iyileştim. 2 hafta sonra gezmeye bile gidebildim... gezme derken görümceme falan gittim yani en fazla
ilk tedavimde 3 yumurta oluştu ve e2 değerim düşük olduğu için opuya gidemeden adeti beklledik ve baştan başladık.
son tedavimde 7 adet yumurtam oluştu. ilk başta değerlerim gene düşüktü ancak umudu elden bırakmadım. yavaş ve sağlam adımlarla ilerdik resmen. dün opu oldum. az önce haber geldi 7 yumurtamın hepsi döllenmiş. inşallah hepsi 3 ve 5. günleri görür. bu akşam doktora gideceğim işten çıkınca. rahim durumuma göre karar verecek taze mi transfer olacak yoksa dondurulmuşmu. her zaman dua ettim hakkımızda hayırlısı olsun diye. hayırsız olacaksa olmasın razıyım demiştim. gene aynı duayı ediyorum. rabbim benim için yazdıysa hayırlısıyla olsun inşallah.
allah isteyen herkesin kucağını doldursun. yüreğinizden geçenler en güzel şekilde olsun..

Merhaba, güzel sözleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkür ederim umarım sizin için de her şey çok güzel ve keyifli geçer sizin yaş kaç ve sorununuz neydi özel değilse?
Yeniden merhaba,amin inşallah çok sagolun. Yaşım 32 sorun bnde pcoya yatkınlık var deniyor.Esimin de morfolojide biraz sıkıntı var. Bu ikisi dışında bildiğimiz bir sebep yok yaklaşık 2 2,5 yıldr deniyoruz. İki kez kimyasal gebelik var

Evet canım kist ve rezervden dolayı hikayelerimiz epey benziyor. Benim ameliyatım deprem zamanına geldi hiç aklımıza gelmedi valla kemik suyu ben hep hayırlısı olsun, hayırlısı bu olsun şeklinde dua ediyorum İnşallah tez zamanda bebişine kavuşursun

Kimyasal olmasının sebebine bişey demedi mi peki doktor canım? Rahmi güçlendirecek bebeğin tutunmasını sağlayacak takviyeler veriliyor tekrarlayan düşüklere veya kimyasal gebeliklere

Kimyasal olmasının sebebine bişey demedi mi peki doktor canım? Rahmi güçlendirecek bebeğin tutunmasını sağlayacak takviyeler veriliyor tekrarlayan düşüklere veya kimyasal gebeliklere
İkinci kez olunca genetik test ve bağışıklık gibi bazı değerlere bayılmasın istedi.Sonuclari bekliyorum. Takviye kullanıyorum ekstra kan sulandırılmış kullanmaya başladım pıhtılaşma ihtimaline karşı ama o da sonuç çıkınca netleşecek.

Çok geçmiş olsun canım inşallah sonucun güzel çıkar ve tez zamanda bebeğine kavuşursun

Amin inşallah canım çok teşekkür ederim sende durumlar nasıl
Ben aynı canım son iğnemin üstünden 37 gün geçti, kasıklarım fena ağrıyo canım aşırı tatlı çekiyo ama hala regl olmadım gelmesi yakın gibi ama bilemiyorum. Adet olmayı bekliyorum sonra transfer süreci inşallah

İnşallah hayırlısıyla bigun burada senin de mutlu haberini okuyacağıma yürekten inanıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…