Tüp Bebek Sürecim

Allah bu yolda yar ve yardımcın olsun Zor süreçler ama sonu mutlu bitsin yeter Morali yüksek tutmak lazım bende senin gibi bir umutla birgün Anne olurum inşallah diye aynı yollardan geçiyorum Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın mucizemize kavuşalım en kısa zamanda

Tolga ecemiş ile görüşeceğim bakalım
Hakkında hayırlısı olsun canım. Ben de bir tüp bebek denedim nisan ayında tutmadı. Doğal yolla denemek istedim. Amh düşük 0.52 doktora gitmiyorum. İkinci kez denemeyi düşünüyorum ama psikolojimi toparlayamıyorum. Her adet olduğumda kriz geçiriyorum. Bu ay adet olmadan psikolojim yerlerde. Şubat Mart gibi ben de başlayabilirim psikolojimi toplarsam bir ay sonra 35 olacağım. Bir sürü vitamin kullandım. Doktor sana ve eşine hangi takviyeleri önerdi doğal yoldan hamile kalanlar çok büyük nimete sahip

-Arwen- merhaba tüm mesajlarını okudum bende başarısız aşılama. Sonra Tolga hoca ile görüşeceğim benim üç arkadaşımın üçüde Tolga hoca dayesinde ilk denemede hamile kaldılar

Kesinlikle öyle umarım biliyolardır bunu. İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan gebelik elde edersin. Henüz almadım takviyeleri hocanın el yazısı sağolsun okuyamıyorum aldığımda yazayım isimlerini canım

-Arwen- merhaba tüm mesajlarını okudum bende başarısız aşılama. Sonra Tolga hoca ile görüşeceğim benim üç arkadaşımın üçüde Tolga hoca dayesinde ilk denemede hamile kaldılar
Merhaba, aşılamanın ne yazık ki başarısı daha düşük oluyor ben kendimi yıpratmak istemedim daha kesin çözüme gitmek için direkt tüp bebeği tercih ettim. İnşallah Tolga hoca ile ben de anne olacağım, epey umutluyum daha sürece başlamadan

Vitaminlere çok inandım. Çok para harcadım Mfk da kullandım inşallah hamile kalırım

İlk tüp bebeğe başladığımızda yüzümüz gülüyordu hastanede yüzü asık çiftleri görüyordum tutmayınca bende de aynı. Allah yardımcımız olsun bu ay etrafımda üç hamilelik haberi aldım uğraşmadan hamile kaldılar Allah bize de en kısa zamanda nasip etsin yıpratıcı bir süreç

Haber ver mutlaka inşallah bebişin en kısa zamanda hayatınıza katılsın
İnş canım Mfk ile başkaları belki hamile kalmıştır ben kalmadım bu süreçte hem zamanım hem param gitti pahalı tüp bebeğe başlayacağım Mart gibi. İlk tüp bebekle bir yıl fark olacak amh düşük daha düştü mü bilmiyorum bu ay ölçtürürüm belki üç yumurta toplanıp ikisi döllenmişti inş Martta daha fazla toplanır

İnşallah canım gönlünü ferah tut ve en önemlisi iyi bir doktorla başla. Benim hatam araştırmadan kendi doktorumun yönlendirmesiyle direkt gitmek oldu. Hem paramdan oldum hem vaktimden. Benim de yumurta rezervim düşük, 30 yaşındayım ama yumurtalıklarım 40 yaşındaki bir kadın gibi. E gebelik ihtimali de düşüyor doğal olarak..

Ben de arkadaşın gidip tüp bebeğinin olduğu doktora gittim benden iki ay önce de aynı doktora başka arkadaş yaptırdı onun da oldu nasip canım o yüzden araştırmadım gittim diyerek moralini bozma

Merhabalar, ben 39 yaşındayım. Erkek infertilitesi nedeni ile çocuğumuz olmuyor. Antalya da yaşıyoruz. Nereyi önerirsiniz?

Canım Antalya’da herkes vitale Ali Fuat hocaya gidiyor ama memorial da iyi diye duydum ben
Teşekkür ederim yanıtın için, biz 3 ay vitamin, omega 3, kendime soğan kürü eşime keçiboynuzu kürü yapacapım. 3 ayda spermde yumurta da ancak toparlanıyor, spora başlayacağım, birazda zayıflayacağım. Sonrasında da doktor yolunu tutacağız. Sizler neler yapıyorsunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…