Tüp Bebek Sürecim

Teşekkür ederim yanıtın için, biz 3 ay vitamin, omega 3, kendime soğan kürü eşime keçiboynuzu kürü yapacapım. 3 ayda spermde yumurta da ancak toparlanıyor, spora başlayacağım, birazda zayıflayacağım. Sonrasında da doktor yolunu tutacağız. Sizler neler yapıyorsunuz??
ben bıraz bahsedeyım,
mayıs ayında tup bebege baslayacaktık bende 3ay oncesınden cay ,kahveyı kestım, demırım cok dusuk cıktı takvıye aldım, omepaq10,sleenyum,arısutu propolıs kullandım,
esımde mfk panacea,bırkac vıtamın daha vardı,hergun kecıboynuzu ..
aa bı baktım hamıle kalmısım hazıranda ama dıs gebelık oldu.
neyse 3ay korunma tekrardana aynı tempo ama bunun yanuında da saglıklı beslendım sebze vs yedım,tavuk 2ay yemedım..
roka,tere her yeemgın yanına salata, ev yogurdu..
17kasımda opu oldum, sımdı transfer beklıyorum :KK37:

Herkese merhaba, biz de Ankara'da yaşıyoruz. Bizde male faktör sebepli tüp bebek sürecimiz olacak önce devlet hastanesinde gittik. Tese yapılması gerektiğini söylediler. Benim de pcos var amh değerim 12,05 acele mi ediyoruz? Özele mi gitsek daha iyiydi bilemedim. Öneriniz var mı?

Arkadaşlar amh değer bana bakılmadı neyle alakalı bilmiyorum ama bana burda eczanedeki beyfendi süt ürünleri market tavuğu yeme dedi bana omega inositol Demir ve Quentim Q 10 verdi eşim içemedi en son yazdığımı ben hepsinden içiyorum birkaç ay daha deneyip tüp bebek denemeye karar verdik inş biraz tombikim düşük şeker hastasıyım rabbim hepimizi sevindirsin inşallah

Merhaba topik sahibi güzel arkadaşım🌺 yazıklarının hepsini okudum hatta hissettim insallah tez zamanda güzel haberler alacaksın. Bende bu yola gireceğim insallah 6aylıı evliyim 32 yaşındayım eşimde olan taşıyıcı gen rahatsızlığı sebebiyle tüp bebek yapmak zorundayız ama hafiften de korkmuyorum değil :) çok araştırdım çevremde hatta bu sektörün içinde olan çok kişiye sordum Tolga Ecemiş dediler gözü kapalı. Önümüzdeki hafta ön görüşme randevum var. Eminim sende Tolga hocayla güzel güzel bebişlerin olacak. Aynı zamanda bahçecide Berfu hocaya çok iyi dediler. Onunla da randevu aldım istersen Berfu hocayladw görüsebilirsin naçizane tavsiyem🌺 allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah

Merhaba topik sahibi güzel arkadaşım🌺 yazıklarının hepsini okudum hatta hissettim insallah tez zamanda güzel haberler alacaksın. Bende bu yola gireceğim insallah 6aylıı evliyim 32 yaşındayım eşimde olan taşıyıcı gen rahatsızlığı sebebiyle tüp bebek yapmak zorundayız ama hafiften de korkmuyorum değil :) çok araştırdım çevremde hatta bu sektörün içinde olan çok kişiye sordum Tolga Ecemiş dediler gözü kapalı. Önümüzdeki hafta ön görüşme randevum var. Eminim sende Tolga hocayla güzel güzel bebişlerin olacak. Aynı zamanda bahçecide Berfu hocaya çok iyi dediler. Onunla da randevu aldım istersen Berfu hocayladw görüsebilirsin naçizane tavsiyem🌺 allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin insallah
Tüp bebek sürecinden hiç korkmayın psikolojik olarak hazırsanız süreç zor değil merak etmeyin sadece uğraştırıcı. Bizim de yolumuz buymuş napalım🤗

Bende Tolga hocayla görüştüm bı ay aşılama olmuştum koskocaman üç tane kistim oluşmuş diğer ay tüp bebeğe başlayacağız sürem hepimiz için çabucak geçer inşallah 🙏

Bende Tolga hocayla görüştüm bı ay aşılama olmuştum koskocaman üç tane kistim oluşmuş diğer ay tüp bebeğe başlayacağız sürem hepimiz için çabucak geçer inşallah 🙏
Bende dün tolga hocayla görüştüm insallah en kısa zamanda başlıyoruz çok iyi bi doktor çok güvendim insallah tez zamanda hepimiz güzel haberler alırız🙏🏻

Bende çok sevdim en önemlisi de güven verdi net konuştu sizde problem neydi
Eşimde olan gen rahatsızlığının bebeğe geçmemesi için normal yollarla bebek yapmıyoruz tüp bebekle gen ayrıştırma yapmamız gerekiyor o yüzden tolga hocamla baslayacağız tüp bebek işlemine. Sizinki neydi acaba?

Eşimde olan gen rahatsızlığının bebeğe geçmemesi için normal yollarla bebek yapmıyoruz tüp bebekle gen ayrıştırma yapmamız gerekiyor o yüzden tolga hocamla baslayacağız tüp bebek işlemine. Sizinki neydi acaba?
Bizde sebepsiz inferlite dedi Tolga hoca ama iki buçuk senedir yumurta takipleri iğne aşılama hepsini denedik olmadı birde ilaçlar bende kist yaptı her seferinde tüp bebeğe karar verdik umarım hepimiz için hayırlı olur🙏🌸

ben bıraz bahsedeyım,
mayıs ayında tup bebege baslayacaktık bende 3ay oncesınden cay ,kahveyı kestım, demırım cok dusuk cıktı takvıye aldım, omepaq10,sleenyum,arısutu propolıs kullandım,
esımde mfk panacea,bırkac vıtamın daha vardı,hergun kecıboynuzu ..
aa bı baktım hamıle kalmısım hazıranda ama dıs gebelık oldu.
neyse 3ay korunma tekrardana aynı tempo ama bunun yanuında da saglıklı beslendım sebze vs yedım,tavuk 2ay yemedım..
roka,tere her yeemgın yanına salata, ev yogurdu..
17kasımda opu oldum, sımdı transfer beklıyorum :KK37:
Merhaba dilerim tüm sürecin sonunda pozitif sonuçla yavruna kavuşursun bende bu yolda çabalayanlardanım zayıflamak için diyet yapıyorum yalnız 2 ay tavuk yememeniz nne sebeple ben aksine yenmeli diye biliyordum ama ben yanlış biliyorum galiba doğurganlığa engel miymiş şaşırdım bilginize sığınırım

Merhaba dilerim tüm sürecin sonunda pozitif sonuçla yavruna kavuşursun bende bu yolda çabalayanlardanım zayıflamak için diyet yapıyorum yalnız 2 ay tavuk yememeniz nne sebeple ben aksine yenmeli diye biliyordum ama ben yanlış biliyorum galiba doğurganlığa engel miymiş şaşırdım bilginize sığınırım
canımm amınn, ınsallaahh sende yavruna en kısa surede saglıkla kavuşursun :KK37:
doktorum tavuk yeme bu süreçte dedi, doğal köy tavugu olmadığı sürece market tavuklarını alma onun yerine hindi yiyebilirsin dedi.. östörojen hormonunu yükseltiyormuş..
yumurta toplamadan sonra ıkı kere yedım ama :)

merhaba doktorun verdiği vitamin takviyeler nelerdi?
Merhaba takviyeleri yeni temin edebildim reçeteden okuyamıyordum sizin sorunuz üzerinden diğer arkadaşlara da yazmış olayım soranlar olmuştu☺️
Argifertil, Melatonin (3mg), Biosteron Dhea (25 mg)
Eşime Fermotil takviyeleri verildi.
Doktorunuza danışmadan almayınız..

Merhaba kızlar. 5. Gün embriyosu transferim gerçekleşti.
6. Gün 24
9. Gün 72
12. Gün 115
Doktor ilaçlarımı kesmedi. 2 gün sonra tekrar test istedi. Benim umutlarım gittikçe bitiyor. Artması bu şekilde olup sağlıklı gebelik yaşayan arkadaşlarım ya da bu durumla çevresinde karşılaşmış arkadaşlarım var mı ? Bana yazarsanız çok mutlu olurum

Herkese merhaba, biz de Ankara'da yaşıyoruz. Bizde male faktör sebepli tüp bebek sürecimiz olacak önce devlet hastanesinde gittik. Tese yapılması gerektiğini söylediler. Benim de pcos var amh değerim 12,05 acele mi ediyoruz? Özele mi gitsek daha iyiydi bilemedim. Öneriniz var mı?
Merhaba hangi hastaneye gidiyorsnz bende pcosum

Merhaba takviyeleri yeni temin edebildim reçeteden okuyamıyordum sizin sorunuz üzerinden diğer arkadaşlara da yazmış olayım soranlar olmuştu☺️
Argifertil, Melatonin (3mg), Biosteron Dhea (25 mg)
Eşime Fermotil takviyeleri verildi.
Doktorunuza danışmadan almayınız..
teşekkür ederim canım.
ben de biosteron günde 2, omepaq10 günde 2 kullanıyorum.

Selam kızlar bende yazılanları okudum 1 hafta önce opu oldum 15 yumurtam toplandı ama sadece 2 tanesi 5. Güne ulaştı o yüzden moraller bozuk biraz daha fazla olucağına kendimi cok inandırmıştım doktorumda yumurtaların kalitesizmiş sadece 2 tanesi kaldı diyince iyice bi düştüm tabi testlerde cıkan hiçbir sorunumda yok neden yumurtalarım kalitesiz acaba simdide tutunmazlar diye cok korkuyorum ne yapmam lazım tutunması için extra hiç bişey söylemedi doktorum vitamin falan kullan diye

X