Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar opu sonrasi tek tarafta şişme yaşayan var mı hiç . Benim sol karın kasik bölgemde yumurta gibi bi sislik var. Sol bacagimi karnima doğru cektigimde hissediyorum. Bugün 5. GünüM opu dan sonra 31 yumurta toplandı :KK43:
Bugun benim opum vardi su an agridan kivraniyorum ama benim agrim kisimin oldugundan kaynakli

Kızlar opu sonrasi tek tarafta şişme yaşayan var mı hiç . Benim sol karın kasik bölgemde yumurta gibi bi sislik var. Sol bacagimi karnima doğru cektigimde hissediyorum. Bugün 5. GünüM opu dan sonra 31 yumurta toplandı :KK43:
Benimde bugün yumurtalarım toplandı iki taraflı şiştim ben hemşireye sordum yumurtalığın şişmesi normal dedi sonuçta yara aldığından bunu vücut kendi yapıyor.

Benimde 12 tane toplanmisti. Ben tabi o zamanlar hic bilmiyordum iyi mi kotu mu? Boyle 20li 30lu sayilar duyunca bende sasiriyorum.

Geçmiş olsun sayı gayet güzel. Ne az ne çok. Zaten biliyorsun önemli olan yumurtaların kalitesi. Yarın arayıp bilgi verirler hadi hayırlısı inşallah sonucu yaz bize de
inşallah hayırlısı dün neredeyse hiç uyumadım ağrıdan aslında öyle dayanıksız da değilim ama bi sorun mu var acaba ? doktora mı gitsemki

inşallah hayırlısı dün neredeyse hiç uyumadım ağrıdan aslında öyle dayanıksız da değilim ama bi sorun mu var acaba ? doktora mı gitsemki
yumurta toplama asamasindan sonra agri normal bende de olmustu. Dr.unuza danisarak agri kesici icebilirsiniz bana dr.um ilac vermisti

Herkese merhaba aranıza geç katıldığım için üzgünüm Herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler diliyorum .ben Ankara'da novaart tüp bebek merkezinde başladım tedaviye gonal f ve merıonal kullanıyorum 5.günüm yasım 28 ve eşim 31 sebepsiz inferfilite teşhisi konuldu biz de beklemek istemedik yaş ve yumurtadan dolayı Ahmet erdem başarı şansının yüksek olduğunu söyledi inşallah Allah tamamına erdirir hepimizi opu işlemi 10.günün sonunda mı olur daha da erken olma şansı var mıdır arkadaşlar

Herkese merhaba aranıza geç katıldığım için üzgünüm Herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler diliyorum .ben Ankara'da novaart tüp bebek merkezinde başladım tedaviye gonal f ve merıonal kullanıyorum 5.günüm yasım 28 ve eşim 31 sebepsiz inferfilite teşhisi konuldu biz de beklemek istemedik yaş ve yumurtadan dolayı Ahmet erdem başarı şansının yüksek olduğunu söyledi inşallah Allah tamamına erdirir hepimizi opu işlemi 10.günün sonunda mı olur daha da erken olma şansı var mıdır arkadaşlar
Merhaba hayırlı olsun tedaviniz inşallah güzel sonuca ulaşırsınız. 10 günden önce olacağını sanmıyorum. Bu süreçte kendinize dikkat edin ama

Kızlar benim transferimin 8. Günü bugün ve ben adet olucam gibi hissediyorum kasıklarım belim aynı öle agrıo çok korkuyorum tuvalete her gidişimde bakıyorum varmı die napıcam Sizce yarın sabah idrar testi yapmalımıyım

Kızlar bu sabah idrar testi yaptım sonuç böle çıktı bugün 9.gün sizce umutlanmalımıyım

Eklentiler

• IMG_7546.JPG
    IMG_7546.JPG
    26,9 KB · Görüntüleme: 114
Kızlar benim transferimin 8. Günü bugün ve ben adet olucam gibi hissediyorum kasıklarım belim aynı öle agrıo çok korkuyorum tuvalete her gidişimde bakıyorum varmı die napıcam Sizce yarın sabah idrar testi yapmalımıyım
Bu belirtiler çok normal arkadaşım o yüzden sabırla bekle. Biliyorum çok zor beklemek ama 8.gün test için erken. İnşallah tutunmuştur bebeğin hamilesindir. Olumsuz düşünme. Ne zaman adet olman lazım? İnşallah olmayacaksın öyle düşün

Ankara'da tedavi gören var mı arkadaşlar bende şimdi yumurta takibinden geldim 5.gündeyim fakat 11mm vve 14mm olduğunu diğerlerinin daha ufak olduğunu ama ilaca cevap verdiğimi toplam da suan 6 tane olduğunu söylediler kafam karıştı açıkcası az mı sizce

X