Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Bende cok sey bilmiyorm cnm tedavi sürecim nasil olcak onun stresi icindeyim.. bende ogreniyorm
İnşallah bu sene bizim yılımız olur canım diğer yere d vitamini yazmışsın carloson d vit kullan benim seviyem biraz çıktı onunla kist bende de var Of herşey bende

İnşallah bu sene bizim yılımız olur canım diğer yere d vitamini yazmışsın carloson d vit kullan benim seviyem biraz çıktı onunla kist bende de var Of herşey bende
Bendeki bu polikistikover de olusan yumurtanin etrafinda olusan küçük kistlerden her adette atılıyo ama polikistikover de atilma olmuyo.. aslinda onlarda kist degil de diğer adette catlamayan yumurtalar atilmayinca sonraki adette o yumurtalar yuzunden catlama olmuyo böyle bi kısır döngü bu yani

Anladım canım sanırım benim ondan değil ptesi doktora gideceğim dün itibari ile tekrar yasmine başladım çok soruda soramıyorum doktora çünkü ağlıyorum o yüzden inşallah bu ptesi sorabilirim

Sakin olmaua calis.. bu arada yaşın kacti soylemis miydin
Yaşım 33 canım şimdiye kadar hep korunduk adetim kesilince ögrendim yumurta rezervim azaldığını 6 senelik evliyim her sene kontrolle gittiğimde herşey yolunda diye söylendi birden öğrenince şok oldum

ilk tüp bebek denememizde 24 yumurta toplandı hepsi 2. gün öldü yumurta kalitesiz dendi. sigara çok etkiliyomuş kaliteyi bırakmaya çalışıyorum.bide vitaminleri omega 3 q10 kullanmayı düşünüyorum. 2. deneme nasıl olacaka acaba

Kizlar herkese gunaydinlar.dun aksam cok afedersiniz wc de peceteye bulasan sumuksu tarzi lekeler gordum.bir damlada kan.cok korktum varmi bilgisi olan bu konuda???ne oldugu zaman korkmam gerek

Merhaba Niyazi Emre beyden memnun kaldınız mı,biz de kendisine gitmeyi düşünüyoruz da

Anladım canım sanırım benim ondan değil ptesi doktora gideceğim dün itibari ile tekrar yasmine başladım çok soruda soramıyorum doktora çünkü ağlıyorum o yüzden inşallah bu ptesi sorabilirim
Merhaba bende pkoluyum tüp bebek tedavisine başlıycam ama kist varsa diye korkuyorum eğer kist varsa tedavi erteleniyormu

İşte adet olmayı bekliyorum edetin 2.günü muayene olunca kist var derse doktor erteler diye korkuyorum inş tüp bebege engel olmaz o kistler şuan ertelenecekmi bilmiyorum yani adet olmayı bekliyorum
İnşallah olmaz canım bende Doğum kontrol hapı ile inşallah kurtulurum şu kistlerden

raporda ne gibi eksiklikler çıktı
Iyi gidiyo canimm çok şükür..
Senin neden ertelendi canimmm..?
Kan değerlerin fln nasil cıktı..?
Canlar ben iki asilama yapmistim ama tek raporla yapilmis iki rapor olmaliymis bi asilama daha yapilcakmis simdi adet olunca asilama icin tekrar tedavi baslayacak bilmiyoz artik ne zmn nasip olacak bize

Canlar ben iki asilama yapmistim ama tek raporla yapilmis iki rapor olmaliymis bi asilama daha yapilcakmis simdi adet olunca asilama icin tekrar tedavi baslayacak bilmiyoz artik ne zmn nasip olacak bize

Neyse canımm kısmet..gec olsun da sonu mutlu olsun insallah..
Hem belki aşılama ile olur tup bebege hic gerek kalmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…