Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Tahlillerim bitti. Azıcık demir eksikliği de var ama ona ilac verilmedi. Son gelen 2 tahlil sonucumuzu da götürücez. Eşimi bekliyorum. İş seyahatinden dönünce randevu alicaz eger bu tahliller de güzel cikarsa ben de transfere gün saymaya baslarim artik.. :)
Benimde var Demir eksikliği şimdilik onları kullanma dedi folik asit ,omega 3 ve bıosteron verdi onları kullanıyorum

Destek olalım tabii. Sen hangi aşamadasın?
Ben tüp bebek aşamasındayım aşılama olmadan direk tüp bebek dedi doktorum yumurta rezervim az ,fsh yüksek, amh düşük ultrasonda 4 yumurta gördü işte vitamin ilacı ve Doğum kontro hapı verdi bu ayın 16 tekrar gideceğim ve hiçbirşey bilmiyorum

Arkadaşlar mrb bu topici açan arkadaşlar Allah razı olsun ben Ankara'da novaart Ahmet erdem de başladım daha önce 2 defa başarısız aşılamandeneyimim var sebepsiz inferfilite:KK43: bi sonraki adet dönemimde tüpe başlıyoruz fakat hsg v.s tekrarlamadı 2 yıl önce cektirmiştim biraz aceleci davrandı gibi geldi bi sorunumuz olmadığını biliyorum çok şükür ki.benim sorum şudur aşılamada final f kullandık fakat benim hep 1 yumurtam oluştu yazıları okuyorum kiminin 5 7 oluşmuş benim yumurta rezervim de sıkıntı Yok demişlerdi tüp bebekte gonal f yüksek dozda veriliyor onunla mı alakalı

Arkadaşlar mrb bu topici açan arkadaşlar Allah razı olsun ben Ankara'da novaart Ahmet erdem de başladım daha önce 2 defa başarısız aşılamandeneyimim var sebepsiz inferfilite:KK43: bi sonraki adet dönemimde tüpe başlıyoruz fakat hsg v.s tekrarlamadı 2 yıl önce cektirmiştim biraz aceleci davrandı gibi geldi bi sorunumuz olmadığını biliyorum çok şükür ki.benim sorum şudur aşılamada final f kullandık fakat benim hep 1 yumurtam oluştu yazıları okuyorum kiminin 5 7 oluşmuş benim yumurta rezervim de sıkıntı Yok demişlerdi tüp bebekte gonal f yüksek dozda veriliyor onunla mı alakalı

Canım tedavin hayirli olsun öncelikle..
Ben günde 300 ünite kullandim gonal f
Toplamda 10 12 yumurta olfu ama 7 tanr toplandı..
Bu sanirim yumurta rezervi ve yapı ile ilgili..tabiki ilaçlarda etkili..
Sen tamamen pozitif düşün..
Benimde sebepsiz..ve ben hiç hsg cektirmedim biliyomusun.. : )
Aşılama da hic yapmadık.. direk tüp istedik..ve ilk seferde tuttu şükür..
Sen hep moralli ol ve bu sefer yumurtalar guzel olacak bebis de olacak de kendine..
Hem inan sayı hic onemli degil 1 tane olsun kaliteli olsun ve döllensin yeter ki.. : )

Cnm asilamada fazla yumurta olmasi istenmiyo cogul geveligi onlemek icin.. ama tup bebekte yumurtanin cok olmasi sikintii olmuyo çünkü disarda dollendiriliyo bolunurse kendi bölünüyo

Cnm asilamada fazla yumurta olmasi istenmiyo cogul geveligi onlemek icin.. ama tup bebekte yumurtanin cok olmasi sikintii olmuyo çünkü disarda dollendiriliyo bolunurse kendi bölünüyo
Anlayamadım canım tam açar mısın Benimde adetliyken doktor 4 yumurta gördü şimdi bu olumlu mu olumsuz mu hiç anlamıyorum

Anlayamadım canım tam açar mısın Benimde adetliyken doktor 4 yumurta gördü şimdi bu olumlu mu olumsuz mu hiç anlamıyorum
Asilamada mi gördü 4 yumurtayı asilamada gördü ise 4 yumurta birden dollenirse sana ve bebeklerine cok sıkıntı olur bunu doktorlar istemez ve iptal olur ama tup bebek de yumurta coklugu kalitesi de iyiyse bizim icin avantaj dollenir ve embriyolari dondurabiliriz sonraki tedavimize bize kolaylik olur

ya kızlar nemde ilk tür beebk denememde yumurta kalitesiz dendi iptal oldu. şimdi doktor omega 3 ve cq10 kullan dedi 5 ay boyunca ürünler çok pahalı işe yararmı bilmiyorum deneyip memnun kalan varmı acababu vitaminleri

ya kızlar nemde ilk tür beebk denememde yumurta kalitesiz dendi iptal oldu. şimdi doktor omega 3 ve cq10 kullan dedi 5 ay boyunca ürünler çok pahalı işe yararmı bilmiyorum deneyip memnun kalan varmı acababu vitaminleri
O ilaçlardan bana da verdi ama sonuçlarını bilmiyorum ptesi tekrar doktora gideceğim

Asilamada mi gördü 4 yumurtayı asilamada gördü ise 4 yumurta birden dollenirse sana ve bebeklerine cok sıkıntı olur bunu doktorlar istemez ve iptal olur ama tup bebek de yumurta coklugu kalitesi de iyiyse bizim icin avantaj dollenir ve embriyolari dondurabiliriz sonraki tedavimize bize kolaylik olur
Hayır aşılamada değil adetli iken baktı aşılama yapılmadı bana direk tüp bebek dedi

Simdi onu nasil anlıyorlar doktorlar detayli bilemem ama esinizin sperm de sıkıntısı yoksa galiba embriyonun kaliteli olmasından anlaşılır
Eşimde henüz sperm testi vermedi canım çok sağol canım hiçbirşey bilmiyorum sayenizde öğreniyorum Allah razı olsun

X