Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Hayirli olsun cnm...ins bizede nasib olur benimde bugun 4.gunum transfer olali.belirtilerin oldumu hic??
Allah razı olsun canım Rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Adet olacakmışım gibi hissetmek haricinde bi belirtim olmadı hala da devam ediyor. Senin için de hayırlı olsun inşallah mutlu haberler alalım.

Allah razı olsun canım Rabbim bekleyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Adet olacakmışım gibi hissetmek haricinde bi belirtim olmadı hala da devam ediyor. Senin için de hayırlı olsun inşallah mutlu haberler alalım.

Ins cnm amin.peki goguslerde falan degsiklik olmadimi yada yerlesme kanamasi??

Canım hanginsigorta bu bende bu arayışa girdim emekli sandığı benim güvence ama tamamlayıcımi yapılıyor yoksa sağlık sigortasimi

Yok canim benim hic resmi sigortam yok..bi ozel bankada calisiyorum ben..bankanin kendi sosyal sandığı bizi sigortalıyor..ordan karşılandı..

Kizlar slm ben bugun benden kan ostemislerdi adet deilim adetliykende istemislerdi o zmn vermistim adetin ikinci gunu verilen kanda estroil ve lh degeri bana bi tuaf geldi dr sordum ama tmm deyip gecistirdi gibi bu estroil dedigimiz sanirim e2 hotmonu bende cok yuksek bunun kac olmasi gerekir bi de lh bilen var mi aranizda ama adetin ikinci gunu verdigimi tekrar solemek isterim

Kizlar slm ben bugun benden kan ostemislerdi adet deilim adetliykende istemislerdi o zmn vermistim adetin ikinci gunu verilen kanda estroil ve lh degeri bana bi tuaf geldi dr sordum ama tmm deyip gecistirdi gibi bu estroil dedigimiz sanirim e2 hotmonu bende cok yuksek bunun kac olmasi gerekir bi de lh bilen var mi aranizda ama adetin ikinci gunu verdigimi tekrar solemek isterim

Canim Ih hic biliyorum ama e2 kac cıktı senin?
Ben ignelere basladiktan sonra e2 im yukselmeye başlamıştı..transferden hemen once 1000lerdeydi sanirim..

Canim Ih hic biliyorum ama e2 kac cıktı senin?
Ben ignelere basladiktan sonra e2 im yukselmeye başlamıştı..transferden hemen once 1000lerdeydi sanirim..
Cnm henuz bi ilac tedavisi olmadi ama iki ay once asilama icin gonal f kullanmistim onun etkisi hala devam ediyo mu ki 500civarinda cikmis

Cnm henuz bi ilac tedavisi olmadi ama iki ay once asilama icin gonal f kullanmistim onun etkisi hala devam ediyo mu ki 500civarinda cikmis

Aynen devam.ediyo olabilir canım..
Benim igneler suresince 3-4 kez ölçüldü yukselerek devam etti..ama doktor zaten ohss riskine karşın cok yukselirse transfer yapmiyor zaten..bekletiyor o zaman..

Aynen devam.ediyo olabilir canım..
Benim igneler suresince 3-4 kez ölçüldü yukselerek devam etti..ama doktor zaten ohss riskine karşın cok yukselirse transfer yapmiyor zaten..bekletiyor o zaman..
Ohss ne peki cnm bu degerler kac olmali peki

Yaaa işte aradığım topik...O kadar kafam karıştı, yok yumurtalar, OPU su şuyu buyu derken tam olarak ne yapılıyor ne yaşanıyor hep tek tek okuyordum..Şimdi sorularımın cevabını tek yerden buldum..Teşekkurler...Yarın ilk görüşmem var adetim yarın biteceği için sanırım bir sonraki ay başlayacağız...Merak ve stres var tabi bide yarın için eşime söz verdim doktordan çıkalım sigarayı bırakıcam diye...bide onun stresi sardı beni o yüzden hepsi için acayip gerginim...Ama değer...
Hayırlı olsun canım sana da.. beraberce aşıcaz hepsini.. hamilelik haberlerimiz geliyor ne güzel çok seviniyorum :)

Selam kızlar transferin 9. Günü perşembe test günümdü bugün kan testi sonucumu aldım 192 Allah'ıma şükürler olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun :) sağlıklı bir hamilelik geçir işallah, huzurla büyütün yavrunuzu.

Kızlar merhaba tekrar ☺️Cumartesi donmuş embriyo transferim var.Öncesinde dün itibariyle oksapar isimli iğneye ve bazı ilaçlara başladık.İğne transferden sonra değil miydi?Kafam karıştı.Sizde de benim gibi kullanan oldu mu?

X