Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Ben de bu topiğin ilk gebelik müjdesini verenlerden biriydim. 10.haftada kontrole gittiğimizde bir hafta önce bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik. Ameliyatla aldılar malesef çok üzücü çok acı. Bebek bekleyen arkadaşlarıma sağlıcakla yavrularına kavuşmalarını diliyorum...

Ben de bu topiğin ilk gebelik müjdesini verenlerden biriydim. 10.haftada kontrole gittiğimizde bir hafta önce bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik. Ameliyatla aldılar malesef çok üzücü çok acı. Bebek bekleyen arkadaşlarıma sağlıcakla yavrularına kavuşmalarını diliyorum...
Canım benim geçmiş olsun.. Rabbim vücuduna şifalar versin tekrar bebek sahibi olmayı nasip etsin..Üzüntünü ne kadar anlayabilirim bilmiyorum ama paylaşabilirim,benimde ilk tüp bebek denememdi,transferim olmuştu, pazartesi günü negatif olduğunu öğrendim.. Umutların bir anda suya düşmesi insanı çok üzüyor..Ama herşerde bir hayır vardır üzülmemeye çalış... Hepimize hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin

Sana kimse teselli veremez. Tek ilaci zaman. Tavsiyem genetik ve pihtilasma testlerini yaptir, daha once yaptirmadiysan

Allah yardımcınız olsun inşallah kendiliğinden olur. Herşyede vardır bi hayır. Hepimiz bii gün anne olacağız yazacağız buralara Rabbim büyük

Merhaba hanımlar öncelikle sayfa sahibesi
@esraamavi yi tebrik ediyorum. böyle güzel konu ile ilk kez tüp bebek tedavisi yapacak bir bayan okuyunca çok şey öğrendim.
sayfanızdaki paylaşım ve güzel sonuçlar beni çok etkiledi benimde eylül adeti ile ilk denemem başlayacak ama benim süreç biraz uzun olacak birde miyon oparasyonu var önümde inşallah güzel haberler verebilirim sizlere

çok geçmiş olsun cok üzüldüğünü tahmin edebiliyorum inşallah tez zamanda rabbim sağlıkla nasip eder inşallah

Puregon igneyi 7 de olmam gerekti 40 dk gecikti ve igneyi yaparken beklemeden cikardim yanlislikla ne olur ? Nolur bisey olmaz diyin cok kotu oldum agliyorum

Merhaba anne adayları :-) Bu topik çok güzel olmuş :-) ilk sayfadan başladım yarısına kadar herşeyi okudum... Çok güzel bir enerji var, bana çok iyi geldi. Gerçi, tedavimize bir kaç ay var ama sabırsızlıkla bekliyorum o günlerin gelmesini :) Şimdiye kadar tahlillerimiz yapıldı. artık o transfer gününün gelmesini çok istiyorum... ilk tedavimiz. Çok karamsar ve sıkıntılı zamanlar geçirdim ama artık umut doluyum.

Hiç üzülme, tekrar olur. Güçlü, umutlu olmamız ve inancımızı hiçbir zaman kaybetmeyelim ne olursa olsun. Psikolojimiz çok önemli. Artık bunda hemfikiriz değil mi? Gene gelir bebeğin sımsıkı tutunur sana.

Bu arada bütün hamileleri tebrik ederim, sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum size :anneadayı: tek tek isminizi yazamadım. Hamilelik haberlerinizi okurken o kadar mutlu oldum ki içimden konuştum sizinle, sohbet ettim..:KK54:

Umut oldunuz, yüzümü güldürdünüz, içimi ferahlattınız.
tedavi için daha da hevesliyim. Umarım isteyen herkesin bir yavrusu olur... hiç kimse daha fazla hasretini çekmez.

X