Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Merhabalar dün opu oldu ve 2 tane yumurta toplandı... bugün hastaneden aradılar ve bir tanesi döllenmis diğeri cevap vermemiş. ..ömrüm yarıya indi haber gelene kadar ... çok üzüldüm ama bir o kadar da sevindim elhamdülillah şimdi embriyonun 5 güne gelmesi için yalvarıyorum ...havuz yapılacak. ..ne olur bana da dua edin ...

Allah yardımcın olsun inşallah transferinde gerçekleşir bir ömür bırakmaz seni

Allah razi olsun canim...İnşallah Rabbim nasip eder...ne zor beklemek..Rabbim tüm bekleyislerimizi hayırla sonuçlandırılır...

Merhabalar. Dün itibariyle gonal 450 ve merional 150 iğnelerine başladım benım merak ettıgım ılk günden bı yan etkısını gördünüz mü bana çok erken geldı ama ıgnelerı vurduğum yerlerde resmen bı agrı var

Yumurta toplama işleminiz nasıl geçti acaba ben çok korkuyorum bende bu ay yaptıracağım
Ben bugün toplattım, 33 yumurta toplandı. Benim zaten 4 gündür çok ağrım vardı, opu’dan çıktıktan sonra çok şiddetli adet ağrısı gibi ağrı çektim, fazla yumurta nedeniyle oldu benimki. 2 saat sonra kalkıp çarşıda burgerciye gittim Şu anda hareket ederken alt karında ağrım oluyo, ama adet sancıları be krampı gibi, daha kötü değil. Korkmayın :)

İçim rahatladım saolun doktorum verdiği ilaçlarla en cazla sekiz on yumurta olur dedi yüksek doz vermeyeceğim dedi ben muayene bile çok zor oluyorum rahim filmi çektirmiştim onda da çok korktum

Maşallah 33 yumurta kaçı döllendi

Diyorum ya transfer oldum 10. Gün kan verdim 9 çıktı değerim. 12. Gün verdim 7 ye düştü. Kimyasal gebelik miş. Adetle attım işten ama Dondurulmuş 5 yumurtam var bakalım nasipse bidahaki transfere 2 embriyo isticem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…