Tüp bebek deneyimim hiç belirti yaşamadan pozitif sonucum🦋

Tabiki yazarim sonucumu insallah pozitifi gorurum baska embriyomda yok.uyku halinde cok sağa sola dönüyordum sizce bi zarari olmusmudur.
Hayır bende çok dönerek yatarım hatta yüz üstü bile yattım hiç dert etmeyin böyle şeyleri. Ben sormuştum yüz üstü yatabilir miyim diye hatta hemşireye o zaman yatabilirsin demişti sağ sol sürekli dönüyorum bende

Sonucunuz ne acaba öğrendiniz mii?

Ağrı oldumu transferde .hayırlı olsun bu arada

MaşaAllah çok sevindim Rabbim sağlıkla selametle kucağınıza almayı nasip etsin İnşaAllah bende şuan adet tarihimi bekliyorum gebe olursam ne ala olmazsam tüp bebek denildi bana da hamilelerin duası kabul olurmuş dua et olur mu bana ve benim gibi olanlara da.

Birde tüp bebek tedavisini nerde yaptırdınız acaba

Allah razı olsun etmez miyim hep ediyorum rabbim herkese yaşat bu duyguyu diye. Sizde bundan sonra dualarımda olacaksınız Allahım tez zamanda nasip etsin hayırlı şekilde inşallah. Istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım ben

Hayırlı uğurlu olsun ne mutlu sizebende bugün transfer oldum yatıyorum hastanede 4 saat yatacakmışım. İnşallah bende o mutlu alırım çok isterim

Hayırlı uğurlu olsun ne mutlu sizebende bugün transfer oldum yatıyorum hastanede 4 saat yatacakmışım. İnşallah bende o mutlu alırım çok isterim
Neden 4 saat beni yarım saat yatırdılar sonra wc ye çıkmıştım sonrada eve geldik. Hayırlısı olsun inşallah tutunur size bebişiniz

Neden 4 saat beni yarım saat yatırdılar sonra wc ye çıkmıştım sonrada eve geldik. Hayırlısı olsun inşallah tutunur size bebişiniz
Valla bilmiyorum ki 4 saat yatırıyorlarmış hatta ben 4,5 saat sırt üstü yattım sağa sola da dönmedim başını da kaldırma dediler evdede 3 gün boyunca yat dediler sadece WC için kalk dediler inşallahh tutunurrrr

Hayirli sonuclariniz olsun. Ben üniversite hastanesinde yaptirdm prof.dr.transferden 2 dakka sonra kaldirdilar wc ye gidebilirsn dediler hatta ben oda da 15 dakka sirt ustu yatmak istedim.şupheye dustum hemen kaldirdilar tutunmamıştır kesin dedim.megerse uzun sure yatmanin bi yarari yokmus onu anladm.cok sukur tuttu benim ve bi cok kiside pozitifi gordu

Cok sevindim bende 3 yil evliyim polikistin over var bendede 3 yildir olmuyor tiroid ve kilo insulin direnci ayni senin gibi.. transfer aciyomu peki canim? Yumurta toplama islemi filan nasil bisey? Birde klinigin ismini paylasirsan sevinirim paylasmazsanda saygi duyarim hersey gönlünce olsun banada dua et allah nasip etsin hamilelerin duasi kabul olurmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…