Tüp bebek deneyimim hiç belirti yaşamadan pozitif sonucum🦋

Arkadaşlar bir şey sorcam transferi ne 8. Günü 5. G embryosu konuldu bugün idrar testi yaptım ikinci çizgi 15 dk içinde gri çıktı nı ne demek

Yani ben şimdi 4 saat yattım diye tutmayacak mı doktora muayene olan çok kişi var herkese böyle yaptırıyor hep gebelik haberini sayfasında paylaşıyor doktor

Allah razı olsun size de nasip olsun inşallah transfer hiç acımıyor 5 dakikalık bi işlem sadece idrara sıkışık olduğun için mesaneyi görebilmeleri açısından karnına bastırıyorlar o biraz zorluyor o kadar. Yumurta toplama anestezi altında yapılıyor benim çok yumurta olduğu için sonrasında gaz sancısı yaşadım çok zordu benim için. Serum falan yapmışlardı ağrım için.

Yani ben şimdi 4 saat yattım diye tutmayacak mı doktora muayene olan çok kişi var herkese böyle yaptırıyor hep gebelik haberini sayfasında paylaşıyor doktor
Yok yani demek istediği 15 dakika bile yatsanız tutunacağı varsa her türlü tutunuyor demek istemiş. Hayırlısı olsun. Sizin doktorunuz baya bekletmiş. Benim doktorumda yarim saat bekletiyor ve sonrasında hayatına devam ediceksin sadece agir kaldırma demişti mesela. Ve çok yatarsan kabız olursun demişti yatmanın daha çok psikoloji açısından iyi olmadığnı söylüyordu. O yüzden ben hiç yatmamıştım hep yürüdüm mesela ve çok şükür kabız olmadım. Her doktor farklı şeyler söylüyor demek ki

Amin canim anladim dün video izledim korktum işlemden baya bi hayirlisi olsun

Yani ben şimdi 4 saat yattım diye tutmayacak mı doktora muayene olan çok kişi var herkese böyle yaptırıyor hep gebelik haberini sayfasınd

Hayir ben arastirdim uzun sure yatmak aslinda psikolojik olarak iyi hissetmek icin. bende en az 1 saat transfer sonrasi ayaga kaldirilmaz diye biliyordum ha hemen kalkmssin ha 1 saat 3 saat sonra farketmiyormus rahimde genetik bi bozukluk olmadigi surece embriyo rahme yapisiyomus.yani kateteri rahme yollayinca rahim duvari 2 ye ayriliyormus embriyo birakilip kateter geri cekilince ikiye ayrilan rahim duvari tekrar bbirlesiyormus Rabbimin mucizesi iste.tabiki transfer sonrasi 2 gun istirahat gerekiyor. Eger transfer sonrasi uzun saatler yatilmasi gerekseydi yüzlerce hastasi olan cok tecrubeli dr.muz hemen kalkip gitmemizi istemezdi.özeller illaki psikolojikmen hasta rahatlatmak icin bu yontemi uyguluyor

Bende de pko var devlet hastanesi kilomdan dolayı tedaviye başlamıyor. Siz kaç kiloyla yaptırdınız tüp bebeği acaba

Ahhh işte tutsun diye çabalarımız hep bunlar Tutmazsa yatmadığım için tutmadı derim yatsam ayağa kalkmadığım için tutmadı derim ama ben kalkıyorum evde dolaşıyorum sağ sola da yatıyorum artık . Bir de mesela tutmazsa illa kırmızı kan mı gelmeli ? Gelmeden de tutmadığı oluyor mu Kİ

Bazı insanlarda lekelenme gözüküyor tutuyor bazılarında hiç birşey görünmüyor tutuyor herkesin farklı yani bunları kafana takma. Benden hiç lekelenme gelmedi bi belirtim falan olmadı şuan 9 haftalık hamileyim hala bir belirtim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…