Tüp bebeğe başlıyamıyoruz YARDIM!!!

Canım benim durumda aynı sen. Amh 0.08 bu çok düşük oran daha önce 6 başarısız tüp tedavim oldu per egzozum yaptım bunlarda işe yaramadı. bende de hep bir embriyo oluşuyor ama kaliteli değil malesef eşimin sperm değerleri de düşük. Bence bizim çaremiz fitoterapistler Ayşe hoca var bitkisel ürün veren bir doktor bana ve eşime 6 ay ilaç verdi benim değerlerimi baya iyi hale getirdi ama eşimde morfoloji sıkıntısı var ilaçları eşime etki etmedi bence onunla görüşün. Ben ankarada Adil buyrukçu diye bir doktor var bizim gibi hastalara akupuntur, hacamat iğne tedavisi yapıyormuş onu araştırıyorum olmadı bir de onu denicem maddi manevi çok yıprandık. Daha geçen hafta tüp tedavisi oldum malesef bir yumurta döllendi ama embriyo oluşmadı bende çaresizim. Burda kadınlara soruyorum mesajlarda kavga değilde yorum öneri yazan yardımcı olursa çok sevinirim.
Canım ins vakti zamanı gelince sağ salim kucağına alırsın peki 0.08 değerle kaç yumurta toplandı

Ama cok düsükmüş yumurtalık prpsi yaptırın sayı ve kaliteyi arttırıyor benım 0.43 ten 0.66 olmustı
Cogu doktor prp yi cok önermiyorlar.
Mesela benim ayni hastanede yapılan amh degerim ilkinde 0.50 , 1 sene sonra yine ayni hastanede yapilan amh degerim 0.77 çıktı, inanin artmasi icin ne prp yaptirdim ne de vitamin kullandim.

İlk tedavime başladığımda amh 0.79 du. Takviyesiz sadece tüp bebek tedavisi ile 4 yumurta oluştu. Biri 5. Güne zor gitti. 2 ve 3. Denememde redostim kullandım. Bebeğin tutunmasını kolaylaştırmak için. Doktorum muayene ederken redostimin yumurta sayımı arttirdigini fark etti. 7 yumurta toplandı. ,4. Tüp Bebek için başka doktora gittim. İmprly günde 1 tane, redostim günde 2 tane ve folik asit kullandım 17 yumurta toplandı. 8 tanesi 5. Güne ulaştı. Şuan ikiz kızlarım var. İnşaallah size de hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip olur. İyi bir doktor çok önemli. Siz bu ilaçları doktorunuza danışın.

Ayşe hocanın sayfa falan var mı cnm
Kötü düşünmeyin çocuk için bir tane yumurta yeterli ve tabiki rabbimin ol demesi en önemli
Sayfası var ben ve eşim ilaçlarını kullandık. Emin değilim iyi mi kötü mü ilaçları eşimde işe yaramadı. Ve biraz da pahalı ilaçlar.doktor Ayşe Çetin instigramı var. İyice düşün öyle ara. Aradın mı öyle bir dili var ki bir an tedavinin içinde bulursun kendini

İlk tedavime başladığımda amh 0.79 du. Takviyesiz sadece tüp bebek tedavisi ile 4 yumurta oluştu. Biri 5. Güne zor gitti. 2 ve 3. Denememde redostim kullandım. Bebeğin tutunmasını kolaylaştırmak için. Doktorum muayene ederken redostimin yumurta sayımı arttirdigini fark etti. 7 yumurta toplandı. ,4. Tüp Bebek için başka doktora gittim. İmprly günde 1 tane, redostim günde 2 tane ve folik asit kullandım 17 yumurta toplandı. 8 tanesi 5. Güne ulaştı. Şuan ikiz kızlarım var. İnşaallah size de hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip olur. İyi bir doktor çok önemli. Siz bu ilaçları doktorunuza danışın.
Canım kullnadığın ilaçlar eczanede mi var. Bir de bazen bu ilaçların dozu ml vs farklı türleri var aynı isim adı altında.Senin yazdığın ilaçlar sabit tek Tür ilaçlar mı. Doktorumla bugün görüştüm ara verelim dedik üst üste yapmak iyi değil. Bana başla extra yapılacak bir şey olmadığını söyledi sürekli deneyeceksiniz başka çaresi yok dedi 6 defa oldu hep aynı artık başlamak dahi istemiyorum

Canım kullnadığın ilaçlar eczanede mi var. Bir de bazen bu ilaçların dozu ml vs farklı türleri var aynı isim adı altında.Senin yazdığın ilaçlar sabit tek Tür ilaçlar mı. Doktorumla bugün görüştüm ara verelim dedik üst üste yapmak iyi değil. Bana başla extra yapılacak bir şey olmadığını söyledi sürekli deneyeceksiniz başka çaresi yok dedi 6 defa oldu hep aynı artık başlamak dahi istemiyorum
Benim 4. Denemede oldu. Başka doktorla devam edin. Elbette eczanede satılıyor

X