Tüp bebeğe başlıyamıyoruz YARDIM!!!

Peki ürünün size nasıl bir faydası oldu ?
Anlattım yukarıdada evliliğimin 4. Ayında vajinal mantar yaşadım sprey kullandım 2 hafta sürmeden geçti. 2 ay öncede kimyasal gebelik yaşadım tekrar kullandım şuan adetim de 4 gün gecikti inşallah olmuştur. Çocukluğum dan beri kansızlık yaşıyorum kullandığımdan beri başım bile dönmedi tahlillerimde temiz çıktı elhamdulillah. İnanmamaya devam edenler var hala anlamıyorum… kimyasala alışmışlar

Anlattım yukarıdada evliliğimin 4. Ayında vajinal mantar yaşadım sprey kullandım 2 hafta sürmeden geçti. 2 ay öncede kimyasal gebelik yaşadım tekrar kullandım şuan adetim de 4 gün gecikti inşallah olmuştur. Çocukluğum dan beri kansızlık yaşıyorum kullandığımdan beri başım bile dönmedi tahlillerimde temiz çıktı elhamdulillah. İnanmamaya devam edenler var hala anlamıyorum… kimyasala alışmışlar
Profilinize göre 19 yaşındasınız. Gerçekten o siteyi bulup, bidonda satılan içinde ne olduğu belirsiz ürünleri mi kullandınız ?

Mantar sorunu için doktorunuzun verdiği ilaca ne oldu ? Onu kullanmadınız mı ?

Profilinize göre 19 yaşındasınız. Gerçekten o siteyi bulup, bidonda satılan içinde ne olduğu belirsiz ürünleri mi kullandınız ?

Mantar sorunu için doktorunuzun verdiği ilaca ne oldu ? Onu kullanmadınız mı ?
Eveet araştırdım kullandım 19 yaşımda olmam hiçbir şeye engel değil. Doktora da gitmedim!

Geçmiş olsun 😥 iksiri şifa sayfasına bakmanızı tavsiye ederim bu söylediğiniz sebepten dolayı kullanmadım ama sayfalarında bu konu ile alakalı paylaşımlarıda var, bu arada ben vajinal mantar, ve kimyasal gebelik yaşadıktan sonra kullandım ayrıca kansızlığımda vardı şuan elhamdulillah kısa sürede kendime gelmeye başladım Bence bakın derim🌸

Eveet araştırdım kullandım 19 yaşımda olmam hiçbir şeye engel değil. Doktora da gitmedim!
Doktora gitmediyseniz size vajinal mantar ve kimyasal gebelik teşhisini kim koydu ? İlgili siteden satış temsilcileri ibriklerle evinize gelip, sizi muayene mi etti ? 😒

Doktora gitmediyseniz size vajinal mantar ve kimyasal gebelik teşhisini kim koydu ? İlgili siteden satış temsilcileri ibriklerle evinize gelip, sizi muayene mi etti ? 😒
😂evet ataştırırsan öğrenirsin vajinal mantar nasılmış. Kimyasal gebelik için doktora gittim 👍🏻

Yumurtam oluşmuyor 0.06amh eve düşük yumurta rezervi bir sürü vitaminler ilaç içiyorum ama olmuyor başlıyamıyoruz
Yok mu bunu denedim yumurtam çok oldu kaliteli oldu diyen biri yardım ve fikir lütfen
Merhaba ilk önce zor biliyorum ama stresi hayatımızdan komple çıkarmamız gerek hemen hemen aynı durumdayız.. hangi vitamini nasıl aldınız bilmiyorum diğer arkadaşların öneriler de iksir şifa denen hariç denemelisiniz. Arı sütünü balcılardan bulabilirsiniz ama her balcıdan almayın çinden getiriyorlar ben erzurumda bir balcıdan aldım. Reklam olmaması için yazmıyorum mesaj atarsanız söylerim instagramları da var.
Bir de dahiliye bölümüne gidin doktora tüp bebek tedavisi oluyorum deyin. Tüp bebek doktorum dahiliyeye git tüm kan değerlerine ayrıntılı baktır dedi deyin. Dahiliye doktoru bakabildiği hepsine bakıyor daha ayrıntılı bakıyor. Benim tiroitlerim normal gözüktüğü halde meğer t3 t4 sıkıntılı çıktı endokronolojiye sevk ettiler. Tiroit yumurta kalitesi için önemli hormon o yüzden bu ay başlamıcam. Nacizane böyle bir tavsiyede bulunabilirim. Bir de doktorunuz ve laboratuar çok iyi olması lazım biliyorsunuz.

Stresten uzak durun diyen arkadaşlara tamamen katılıyorum. Stres çok etkiliyor. Psikolojik destek aldım. İlaç kullanmaya başladım. Sosyal çevreme önem verdim. Şuan tek yumurta tek embriyo ile hamileyim. Takviye gıdaları almadım. Vitaminler vs kullanmadim. Sıkılmıştım artık. Doktorumun dediklerini yaptım sadece. Zor biliyorum ama hayata tutun.

Yumurtam oluşmuyor 0.06amh eve düşük yumurta rezervi bir sürü vitaminler ilaç içiyorum ama olmuyor başlıyamıyoruz
Yok mu bunu denedim yumurtam çok oldu kaliteli oldu diyen biri yardım ve fikir lütfen
Ama cok düsükmüş yumurtalık prpsi yaptırın sayı ve kaliteyi arttırıyor benım 0.43 ten 0.66 olmustı

Ama cok düsükmüş yumurtalık prpsi yaptırın sayı ve kaliteyi arttırıyor benım 0.43 ten 0.66 olmustı
Doktorum prp yi çok önermedi bende istedim ama işine de karışmam istemiyorum prp ile ilgili olumlu çok şey okudum yarın kontrolüm var adetim bakalım yumurta oluştu mu sol belim felaket agriyor ilk defa böyle oldu

Doktora gidiyorum kızlar yoldayım ins bu sefer hayırlısı ile dolu yumurta çıkar sağlıklı başlaya biliriz tedaviye duaniza ihtiyacım var🤲

Canım benim durumda aynı sen. Amh 0.08 bu çok düşük oran daha önce 6 başarısız tüp tedavim oldu per egzozum yaptım bunlarda işe yaramadı. bende de hep bir embriyo oluşuyor ama kaliteli değil malesef eşimin sperm değerleri de düşük. Bence bizim çaremiz fitoterapistler Ayşe hoca var bitkisel ürün veren bir doktor bana ve eşime 6 ay ilaç verdi benim değerlerimi baya iyi hale getirdi ama eşimde morfoloji sıkıntısı var ilaçları eşime etki etmedi bence onunla görüşün. Ben ankarada Adil buyrukçu diye bir doktor var bizim gibi hastalara akupuntur, hacamat iğne tedavisi yapıyormuş onu araştırıyorum olmadı bir de onu denicem maddi manevi çok yıprandık. Daha geçen hafta tüp tedavisi oldum malesef bir yumurta döllendi ama embriyo oluşmadı bende çaresizim. Burda kadınlara soruyorum mesajlarda kavga değilde yorum öneri yazan yardımcı olursa çok sevinirim.

X