Tüp bebeğe başlıyamıyoruz YARDIM!!!

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
409
86
33
Yumurtam oluşmuyor 0.06amh eve düşük yumurta rezervi bir sürü vitaminler ilaç içiyorum ama olmuyor başlıyamıyoruz
Yok mu bunu denedim yumurtam çok oldu kaliteli oldu diyen biri yardım ve fikir lütfen

Yumurtam oluşmuyor 0.06amh eve düşük yumurta rezervi bir sürü vitaminler ilaç içiyorum ama olmuyor başlıyamıyoruz
Yok mu bunu denedim yumurtam çok oldu kaliteli oldu diyen biri yardım ve fikir lütfen
Geçmiş olsun 😥 iksiri şifa sayfasına bakmanızı tavsiye ederim bu söylediğiniz sebepten dolayı kullanmadım ama sayfalarında bu konu ile alakalı paylaşımlarıda var, bu arada ben vajinal mantar, ve kimyasal gebelik yaşadıktan sonra kullandım ayrıca kansızlığımda vardı şuan elhamdulillah kısa sürede kendime gelmeye başladım Bence bakın derim🌸

Geçmiş olsun 😥 iksiri şifa sayfasına bakmanızı tavsiye ederim bu söylediğiniz sebepten dolayı kullanmadım ama sayfalarında bu konu ile alakalı paylaşımlarıda var, bu arada ben vajinal mantar, ve kimyasal gebelik yaşadıktan sonra kullandım ayrıca kansızlığımda vardı şuan elhamdulillah kısa sürede kendime gelmeye başladım Bence bakın derim🌸
Ablacim ambalaji bile korkunc derecede kalitesiz gorunen urununu al ve bu siteden git artik. Reklam yasak diyoruz, yine geliyorsun yine geliyorsun…

Çok yumurtam olmadı ama bunları yaptığım için mi oldu bilmiyorum henüz pozitifim de yok fakat embriyo elde edebiliyorum şükür ki belki faydası olur diye yazmak istedim benim de amh sorunlu. Bir doz glutatyon taktılar. Hepsi doktor önerisi bu arada. Doktora sormadan kullanmayın dhea kullandım iki ay. Başka markalar da olur muhtemelen ama lütfen önce doktora sorun. Bir de arı sütü polenli bir karışım ydim sabahları bir kaşık, opu olana kadar yedim ama sonra bıraktım. İnşallah faydalı olur bir araştırın sorun doktor da yazarsa inşallah embriyolarınız olur

O kocaman plastik ibriklerde hangi iksiri satıyorsunuz acaba ? 😒

Screenshot_20240613_024212.jpg

Ablacim ambalaji bile korkunc derecede kalitesiz gorunen urununu al ve bu siteden git artik. Reklam yasak diyoruz, yine geliyorsun yine geliyorsun…
Ne reklamı yapayım kullandım tavsiye ettim sen kimsinde siteden git diyorsun bana töbe yarabbim ya
İksiri şifa bsbsbsb alıntı yapmasan okumamışım bile ben 🤔
zan yapmaya bayılıyorsunuz belliki hakkımı aldınız teşekkkürler

Şuana kadar neler kullandığınızı yazsanız daha doğru yorumlar gelirdi. Mesela geliştirici ilaç kullandınız mı? Belirli vitaminler var ek olarak verilen arternatif yararlı gıdalar var. Ayrıca artık hücresel tedavilere geçtiler hepsini tek tek deneyebilirsiniz.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun lütfen sakin olup stresi biraz uzaklaştırarak denemeye çalışın (zor biliyorum)
Kesinlikle ot,çöp,mucizevi iksirler gibi bilimden uzak şeyler denemeyin fayda görmek isterken zarar görebilirsiniz doktorunuzla görüşmeden hiçbir şey almayın
Ben kendi sürecimde infertilite alanında uzman bir diyetisyenden destek aldım temel prensip olarak yaşam şekli değişimini önerdi bol su,yürüyüş paketli gıdalar kullanmadım tavuk,şeker gibi şeyler hiç yemedik eşli olarak vitamin önerileri oldu
Dahiliye doktorunda tahlil yaptırdıktan sonra referans aralığında olmasına rağmen yükseltmek amacıyla B 12 ve D vitamini takviyesi aldım inositol içeren kompleks vitamin balık yağı arı sütü bal karışımları önerdi dediğim gibi hepsini doktorumla paylaştıktan sonra kullandım çok şükür ben faydasını gördüm
Bu tarz öneriler için Instagram‘da “Çider “isimli bir dernek var takip ederseniz doktorlar eşliğinde faydalı bilgiler veriyorlar bol şans diliyorum

X