Tüm Çabalarıma Rağmen Hayatım yok oldu...

Bebeginize sakin dokunmayin o yavrunun hic bir sucu yok esinize guvenmemekte haklisiniz magdem guvenmiyorsunuz bunca olay yasanmis ayrilin ama evladinizin yasama hakkini elinden almayin vicdan azabi cekersiniz omur boyu hemde !

Mesajında ya kendini ya diğer kızları suçlamışsın farkında mısın? Sen yetersizsin (?), kızlar namussuz, mini etekli. Asıl suçlu ne kızlar ne sen, asıl suçlu eşim dediğin o adam. Ve bunun çözümü muhabbetini kes, iş dışında samimi olma vs.. değil. Affetmek her zaman iyi bir şey değil, çünkü aslında 'affedebileceğim bir şeydi bu' demek affetmek ve devamı da böylece gelir, gelmiş de. Ben insanların -kötü anlamda- sonradan değiştiklerine inanmıyorum. Evet o kötü biriydi, sen kötü birini sevdin, inandın, evlendin, çocuk yaptın. Bu gerçeği değiştiremezsin. Ama kendi hayatın ve bebişinin hayatından vazgeçerek kendini cezalandırma. Sadece adama yol ver

ne fetusu ne kalbi 11 haftalik diyorsun dusunene aldirana kadar 12 haftalik olur. tam bir bebek oldu artik o. 14 yillik berabersin! esinle ayrilmayacaksin belli. cocugu aldirip esinle de devam edersen yaziklar olsun.

Evlilik boyle gitmez ki,daha ne kadar esinize supheyle yaklasarak,acaba hangi kizla konustu,gulustu diyerek,korkuyla yasayacaksiniz.
Esiniz guvenilir bir insan degil belli ki..her defasinda siz yakalamasiniz iliskileri daha ciddi boyutlara ulasackti.hep siz dizginlemissiniz,aslinda hata boyle bir adamdan cocuk sahibi olmak istemende,olmus iste,allah nasip etmis..esinden ayrilsan bile cocuguna kiyma,ne sucu var onun.

bu erkekler de internetten kızlarla niye görüşmek ister ki? sırf konuşmayla ellerine ne geçiyor? sohbet mi tek dertleri??

bazı hataların affedilmesi hayatınız için affedilmez bir hata olmuş.

Bunları yasaya yasaya iliskine devam etmissin üstüne evlenmissin sonra esin yine devam etmiş aayni şeylere sen üstüne gidip çocuk yapmissin kusra bakma da kocan potansiyel aldatan bi erkek kimi görmüşse ona sarmis ... Her seferinin sonunda iki göz yaşi seni kandirabilmis sen turkiyeye dönünce kesin baskalari olacak defalarca affederek kötü etmissin ne diyin allah kocani ıslah eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…