Tüm Çabalarıma Rağmen Hayatım yok oldu...

Ben de aldirirdim , cocugun butun sorumlulugu bana kalacak hayatim boyunca, herif de dedigin gibi.

Lakin burda cocuk 4 aylik mi ne, bu saatte olan kurtaj anneyi de oldurur, yani tehlikeli, oluru yok.

sanmam yurtdışında süre daha da uzuyor sanırım cherrycim
bir de duygusal konuşmak kolay da tek başına yetebilecek mi vs bunlar önemli
doğurmak istiyorsa doğursun tabi

Yapma just. 11 haftalık bebeğin eli kolu bacakları var. Ultrasonda görsen kıyamazsın

BENCE BİRAZ ABARTIYOSUNUZ BİRAZ DÖNÜP KENDİNİZE BAKIN DERİM..DÜNYADAKİ TEK KADIN SİZ DEĞİLSİNİZ VE ANLADIĞIM KADARIYLA DURDUK YERE SORUN YARATIYOSUNUZ..HAMİLEYİM VS SÜREKLİ BÖYLE DAVRANIRSANIZ ADAMIN GİDECEĞİ YOKSA DA GİDER BİRAZ DA SİZ ONU MEMNUN ETMEYE ÇALIŞIN..BEN SADECE MEKTUBU SAKLAMASINI YADIRGADIM

böyle bi ortamda mutsuz olmasını annesi babası ayrı büyümesini istemiyorum
Allah istemiş onu yaratmis da sizin nasil onun yaşamasını istememe hakkiniz oluyor.. Sakın bunu yapmayın. Cok yazik edersiniz kendinize. Onun dogdugunu hayal edin, kiyip oldurebilir misiniz? Peki simdi de yaşıyor, nasıl Allahin verdigi cani alacaksiniz.. Ellerim titriyor yazamiyorum. Cok uzuluyorum. Anne yavrusuna kiyar mi.. lutfen bundan vazgecin. Ozelden de yardimci olabilirim

Dogurmak istemek istememek ne demek arkadaş? Yasal degil bu saatten sonra. Bebek dogduktan sonra oldurse katil dersiniz. Simdi kulp buluyosunuz ama ayni sey. Tek başına yetemezse yetemesin, Allah onun rizkini verir. Boyle yorum yapip etkileyenler de Allah katinda hesap verir lafim sadece size degil.

az evvel bir konu açtım eski sevgilimden ayrıldım , bana şiddet uyguladı ayrılınca yabancı uyruklu ahlaksızlarla konuştu diye...sonra tekrar yalvardı ve bende acaba bidaha yaparmı ? diye dşündüm. artık dayanamayıp aileme ve buradaki ablalarıma yazdım. çnkü ben duygusal düşündüğüm için köpek gibide sevdiğim için mantıklı düşünüp hayatımı riske edermiyim dedim ve önüme engel koymak için çevreme söyledim... şimdi görüyorumki , siz zamanında bu şekilde mantıklı değil tamamen duygusal düşünüp birdaha yapmaz demişsiniz..yani kadınlarla konuşması....bu bir heves aslında.yani merak duyuyor çoğu kişi. Ama artık bunu düşünmek için çok geç.. Ama sizden ricam ben asla size bebeği aldırın diyemem buna ortak olmamak adına bu görüşü bildiremem. Onun babasız büyümesinede gönlüm razı olmaz. Belki çok zor ama eşinizi süründürün sizi seviyorsa zaten kaybetmek istemeyecektir , oturup konuşun evladınız olacak bunu söyleyin artık "baba" unvanını alacak. Ama o bebeğin bir suçu yok, geleneksel toplumda hep derler, belki işin rengini baba olması değiştirir biraz katılmıyorum ama belkide öyle olabilir . Haytımdan vazgeçtim demeyin, belliki okumuş birisiniz ziyan etmeyin kendinizi. oturup konuşun problemlerinizi, neden tüm bunlar oldu..çünkü o çoçuğu babasız veya o çoçuktan kurtulamazsınız ve hayatınız en önemlisi yapmayın. Bir çözüm yolu vardır . Kimler hangi süreçlerden geçip evliliklerini kurtarmıyorki.

Nasıl ruh halinde olursam olayım bebeğimi asla öldürmezdim kaldı ki siz ne kadar uğraşmışsınız ona sahip olana kadar.

Bebek giderse sizden de cookk şey gider
Yapmayın kıymayın,kocaman olmuş üstelik..

yasal süre geçti aslında türkiyede değilim illegal şekilde yaparım belki yada ilaç alcam... onun kötü bi hayat yaşamasını istemiyorum onu mutsuz etmeye hakkım yok

Eğer babalık hakkı iddia etmeyeceğini bilsem eşiniz, doğurun evlatlık verin diyeceğim. O kadar evlat hasretiyle yanıp tutuşanlar varken aklıma bu geliyor.. O aile çok mutlu ederdi bebeği kesin...

Ben nasıl yazayım diye düşünürken bu mesajı gördüm. Hislerimi aynen yazmışsınız.
Yani adam onca şey yapmış yine de gidip evlenmişsin, adam devam etmiş boşanacağına çocuk istemişsin, olmamış inatla isteyip tedavi olmuşsun, adam devam etmiş şimdi bebeği aldıracaksın! Pes!
Neymiş annesi babası ayrı büyümesinmiş, mutsuz olurmuş.

Benim annem bana hem anne hem baba oldu. Ne zorluklarla! Fakirlik mi dersin, yokluk mu dersin! Kelimelere sığmaz yaşadıkları!
Ama çok mutlu bir çocukluğum oldu o kocaman SEVGİSİYLE!
Bence sizin niyet başka, son derece bencilce.

Merhaba

Ben mesajınızın bu kısmını bir ateist olarak okudum. Alınganlık göstermem gerekir mi gerekmez mi derken farkettim ki siz aslında çok zor bir durumdasınız. Herhangi bir referansım yok aslında bana iyi düşünmeyi tavsiye edecek, ödüllerinden bahsedecek. Ama ben yine de iyiliğinizi düşünmeyi seçtim.

İleride özlemiyle çok üzülecek iseniz doğurmanızı tavsiye ederim, bir ateist olarak.

Hamilelik tahliyesi de çocuk yapmak kadar ciddi bir iştir çünkü.

Eşinize güvenmiyor iseniz evliliğinizi tahliye edebilirsiniz. Ama evliliğinizi kurtarmak amacı ile çocuk yapmadıysanız, çocuk anne ile de büyür, çok da güzel büyür, belirtmek istedim.

Esenlikler dilerim

kesinlikle
birde konu sahibinin durumu biraz bile bile lades olmuş

O kadar çok bebek hasretiyle yanıp tutuşan insanlar varken (bir taneside ben) bebeğini den vazgececek olmanıza çok üzüldüm. Birde illegal olarak bunu yapmayı düşünüyorsunuz. Ya size de birsey olursa?? Yapmayın yazıktir, günahtır. psikolojik destek almanız iyi olur bence.

esiniz hata yapmis.. sizde bile bile lades demissiniz buna da tamam... ama çocugu aldirmak da nedir Allah askina???
siz nasil bir annesiniz?? yada daha dogrusu nasil bir anne adayisiniz???
günahtir kardesim!!! Allah bunu sana hem bu dünyada hem öteki dünyada soracak!!! kiyma bebegine... egitimli insansin... sen hem kendine hemde çocuguna bakabilirsin.. Allah'a çok sükür kimseye ihtiyacin yok... kopar bagini o pislikten.. çocugunun yüzünü dahi gösterme... uzaklas.. kaybettir izini.. ama çocuguna kiyma!!!!!!!!!!!!!!!!!

Allah bildiği için hikmetinden çocuk vermemiş sorun çıkmış ama sen zorlamışsın be kızım
hayır tamam bizlerde göz göre göre lades dedik te bukadar şeyi görünce evlenmezdik böyle adamla diye düşünüyorum

kendin seçmişsin yanlışı bile bile...
ayrıl bence de. böyle yürümez..
fetüsü de aldırabilirsin..
daha yolun başındasın, yepyeni bir yol çizebilirsin..

Göre göre evlenmissin,bile bile evliliğini devam ettirmişsin,zorla hamile kalmışsun. Şimdiyse bunlar sanki son 1 hafta içinde olmus gibi karnındakine kıyacaksın öyle mi. Annem derdi her bebek sahibi anne değildir, annelik Yürek ister diye. Hak verdim sizi görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…