Transferin 5.günü

Selammm Ekim 14 te benim testim var ama dayanamıyorummm 5. Gün embriyosu transferi oldum bugün 4gün geçti henüz çıkmaz dimi idrarda
Merhaba benimde bugün 7.günüm .bence yapmayın erken . Bende 5.günden yapmaya başladım . Keşke yapmasaymışım . Çünkü daha fazla stres oluyoruz .

Merhaba benimde bugün 7.günüm .bence yapmayın erken . Bende 5.günden yapmaya başladım . Keşke yapmasaymışım . Çünkü daha fazla stres oluyoruz .
Endişe etmeyin bekleyin bence kan tahlil gününü , olacak olan oluyor değiştiremiyorsunuz düşünsenizde düşünmesenizde böyle düşünmeye çalışın inşallah vardır

Merhaba transferin 6.günü testim. Şimdi çok şükür hamileyim. P.be kese görmeye gidicez inşaallah.

Eklentiler

• IMG20240925101520.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 50
Bende 1 ekimde oldum 3.gün embriyosu test tarihim 13 Ekim ama 5.gün idrarda silik çıktı bugün kan verdim 7.gün yani 0,85 çıktı çok üzüldüm sizin belli oldu mu

Bende 1 ekimde oldum 3.gün embriyosu test tarihim 13 Ekim ama 5.gün idrarda silik çıktı bugün kan verdim 7.gün yani 0,85 çıktı çok üzüldüm sizin belli oldu mu
Yok ben kan vermadim daha . Ama bence sizde bekleyin . Gününde tekrar kan testi yapın .

12.gün 26 ,15.gün yani bugün 200 çıktı
Yaş 42 Umut olsun diye bırakıyorum buraya

Bugün 8. Gün. Test sonuçlarım bu şekilde. 2 adet taze transfer. Sizce ikiz olma ihtimali var mı?

Eklentiler

• IMG_6071.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…