Transferin 5.günü

Balkabak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2021
131
92
31
Merhaba arkadaşlar 30 eylülde dondurulmuş 5.gün embriyo transferi oldum .
Bugün 5.gün transfer günü hariç
Artı med erken gebelik testi yaptım ilk idrarla .
ikinci çizgi 10 dk sonra çıktı . Çok kafam karıştı
Yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_5924.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 144
Merhaba, var görünüyor olmazsa 2. Çizgi çıkmıyor. Dr unuz ne zaman kan verin dedi?

Merhaba, var görünüyor olmazsa 2. Çizgi çıkmıyor. Dr unuz ne zaman kan verin dedi?
Transferden12 gün sonra demişti . Ekim 12 de yani . 5 dk sonra çıkan sonuçlar geçersiz yazıyor testte. Benim dk tuttum 10.dk da çıktı çizgi . Kafam çok karışık . İnşallah vardır . Maddi manevi çok yoruldum . Cvbladığınız için de teşekkür ederim

İnşallah vardır içinizi ferah tutun. Yarın belki testi tekrarlarsınız emin olursunuz öyle. Bende tüp bebek denedim 2. Denememde 10dk da çıkmamıştı hiş çıkmadı yani negatif olunca. Çift çizgiye döndüyse inşallah vardır.

Sizin adınıza da üzüldüm . İnşallah sizde en kısa zamanda güzel haberler alırsınız bu yoldaki herkesin Allah yardımcısı olsun

Ben şuan hamileyim. Kendiğilinden hamile kaldım 9 haftalık şuanda
Hayırlı olsun bebişiniz. Merak ediyorum tüp sonrası doğal gebe kalanların sürecini. Farklı bişey mi denediniz? 2 tüp denedim ilki düşük ikinci negatif oldu.
Kendiliğinden gebe kalanları gördükçe umudumu yitirmek istemiyorum, yaptığınız özel bişey varsa veya dikkat ettiğiniz yazar mısınız

Benim 6. Gün silik çıktı hatta hemen değil belki 7 8 dk geçmiştir çok silikti kamerada bile görünmüyor sizinki pozitif çok erken zaten benim 5. Gün çıkmamıştı bile

Benim 6. Gün silik çıktı hatta hemen değil belki 7 8 dk geçmiştir çok silikti kamerada bile görünmüyor sizinki pozitif çok erken zaten benim 5. Gün çıkmamıştı bile
Bende 10 dakika sonrası çıktığı için geçersiz mi acaba diyorum. Hayalet çizgi mi görüyorum diyorum . İyice kafam bulandı . Ayın 12si test günüm bakalım. İnşallah pozitiftir teşekkür ederim yorumunuz için

Teşekkür ederim. Özel hiçbirşey yapmadık, yalnız çokça tatile gittiğimiz eğlendiğimiz bir süreç sonrası geldi. Ama yumurtlama günlerini takip ediyordum ben ve o dönemde kadın vajinal sağlığına iyi gelen bir vitamin var urinonvef diye vitamin takviyesi onu kullanmıştım bir hafta. Eylül ayı için tekrar tüp bebeğe gideriz diye düşünüyorduk bebek geldi.

Adet döneminde mi kullandınız ? Cok sevindim sağlıkla alın kucağınıza darısı umutsuzca bekleyenlere..

Şimdi baktım da cranberry de yazıyor üzerinde.Doğru ürüne mi baktım

Adet döneminde mi kullandınız ? Cok sevindim sağlıkla alın kucağınıza darısı umutsuzca bekleyenlere..
Ader döneminden önceki 2 haftada 2 günde bir almıştım. İçeriğine bakıp doktorunuza danışabilirsiniz. Cranberry varmış içeriğinde onla alakası var mı bilmiyorum tabi.

Merhaba yarın yapacağım inşallah . Eşim bugün evde olduğu için yapmadım . Onuda boşuna heyecanlandırmak istemedim
Sizi öyle İyi anlıyorum ki dört senedir ben de gizli gizli hep test yaptım özellikle o sabah uyanmadan ondan önce uyandım test yapardım inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız

Tekrar yaptınız mı test?
Merhaba ben sabah ilk idrarımla yaptım test. Üstteki erken gebelik testi ismi days doktor . Alttaki de normal kaset test adı freely . Erken testte çıkmadı. Diğer testte hemen çıktı çizgi . İlk defa böyle birşey yaşıyorum . sinirim bozuldu

Eklentiler

• IMG_5938.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 117
Selammm Ekim 14 te benim testim var ama dayanamıyorummm 5. Gün embriyosu transferi oldum bugün 4gün geçti henüz çıkmaz dimi idrarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…