Transferimin 6. Günü test yaptım sonuç negatif çıktı. Erken mi davrandım?

Ayy çok teşekkür ederim ya bir Umut ışığım oldu sizin yazınız sayesinde bazı arkadaşların çıkınca net ya da silik çizgiler acaba mı dedirdi bu yorumu en net sizden duydum sağ olun
ya canim benim herkesin bunyesi bir degil ki bende eger 12. Gun kan vermek yerine once evde idrar yapsaydim kafayi yerdim kendini üzme bak sen gibi bi arkadas daha var rachelgreengeller negatifi gormus oyle uzulmus onada ayni boyle anlatmıştım . Test gununde kizin pozitifdi gercekten. Seninde insaAllah oyle olur. Umudunu kaybetme sakın

Evet o arkadaşı da gördüm inşallah benimde öyle olur ya çok sağ olun

Çok erken yapmissiniz ama heyecaninizi anliyorum bende dayanamayip 6. Gun yaptim ve negatif çıktı sonra 8. Gun tekrar yaptim silik cikti belli bile olmuyordu. Kosup kan verdim hemen 14 cikmisti o kadar yeniydi ki bence sabredip 12. Gun beklenmeli bostan yere kendimizi strese sokuyoruz beklemek cok zor ama soylemesi cok kolay inşallah güzel sizin için hayirli sonuclar alırsınız emekleriniz bosa cikmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…