Transfer sonrası

Ben bugün erken gebelik testlerinden denedim, çok belli tek çizgi olarak kaldı. Yarın kan testine sırf formalite icabı gideceğim.

Hayırlısı olsun inşallah canım benim sonucum negatif ancak 3. Deneme yapıcaz şimdi regl oldum yine gitcem kontrole bizde 3 yıldır deniyoruz inşallah sımsıkı tutunur ve sonucun pozitif olur ve sağlıkla kucağına alırsın

Çok teşekkür ederim öneriniz için Bende öyle düşünüyorum ancak eşimde çok istediği için birbirimizi durduramıyoruz birdaha olmazsa detaylı baktırırız diyoruz yoksa önlerinde kesinlikle çok haklısın ama işte bu duygularıda eminimki çok iyi anlarsınız umarım bu sefer yüzümüz güler

İnsallah gonlunuzce olur hersey

Merhaba sonuç negatif oldu bundan sonra transfer sonrası elimden geldiğince test yapmayacağım aşırı morel motivasyonum düşmüştü belki geç Tutunma olacağı olsa bile tutmayacaktı yani tabi tutuncaksa da hiç bir şey engel değil ama ben tecrübe ettiğim kadarıyla erken yapılmamasından yanayım artık

Hayırlısı dağılmış demekkı ben kızımı35 haftalık doğurdum ama yatalak gıbı ve her gün hastanede gecırdım esım de yoktu yanımda annem babam vardı kanamalar enfeksıyonlar gebelık zehırlenmesı sureklı ılaclar ıgneler ama yasıcakmış doktor bıle mucize bu demıstı. O yüzden kısmetse gelır dağdan yemenden kısmet değilse ne gelır eldenDoğru zamanı vardır sabır ınslalah bızım 5 yıl sonda oldu sadece ınan duanı et sabret gerısı rabbım de ınslalaj

İnşallah güzel haberler verebiliriz. Umarım 3. tutar. Daha fazla yormadan hayırlısıyla gelsin ikimize de.

İnşallah canım amin

Kızlar bende 11 şubatta iki tane 3.gün embriyosu transfer oldum ilk tüp bebek denemem pko başlangıcı var başka bir sorunumuz yok göründüğü kadarıyla 25 yaşındayım iki üç gündür sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum ishalim geçmiyor bir türlü nefes aldıkça da sol böbreğime doğru şiş batıyor sanki progestan iğne fitil oksapar iğne ve bir sürü hap kullanıyorum cuma günü de kan testi yapmaya karar verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…