Transfer sonrası

Mucizemgitti

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
163
125
33
Selamlar ben malesef çok sabırsızım 1 şubat pazartesi saat 11:30 gibi dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi oldu ben perşembe yani 4. Gün evde bir test vardı test yaptım tabi negatif birde ovülasyon testi var elimde birsürü nette araştırdım ondanda gebelik testi 2. Çizgi koyu olursa belli oluyormuş diye bugün de o testi yaptım aşırı silik çıktı yine negatif ya biliyorum çok erken ama kendime yapmıycam test gününe kadar test demiştim evde test olduğu için dayanamadım durduk yere psikolojimi bozdum birde bu sürecimizi kimseye söylemedik kimseyle paylaşıp rahatlayamıyorumda benim gibi sabırsız olup erken deneyen negatif görüp 12. gününde pozitif gören var mı? Bir de benim ilk tüp bebek denememde tutmuştu 5. Gün embriyosu taze transferdi herşey iyi giderken 8. Haftada kalbi durmuş tu şimdide tutsa bile sağlıklı ilerler inşallah ve rabbim tüm isteyenlere nasip etsin şu mübarek cuma günü dua edelim birbirimize

Aynı günde transfer olmuşuz canım sabret bekle çok erken yapmışsın testi evde nerde yaptırdın sorun nedir bide belirtin varmı benim hiç yok belirtim moralim çok bozuk hiç tutmuş gibi düşünemiyorum

Benimde 1 şubat hiç belirtim yok. Adet olacakmışım gibi karnım agriyor sadece.

Canım benim öncelikle hayırlısı olsun, inş olumlu sonuç alırsın, heyecanını anlıyorum ama çok erken yapmışsın testi. Hastanede boşuna 12. Gün yapmıyorlar, bence umutsuzluğa kapılmadan beklemelisin. Umarım hayırlı haberlerini alırız

Aynı günde transfer olmuşuz canım sabret bekle çok erken yapmışsın testi evde nerde yaptırdın sorun nedir bide belirtin varmı benim hiç yok belirtim moralim çok bozuk hiç tutmuş gibi düşünemiyorum

Benimde 1 şubat hiç belirtim yok. Adet olacakmışım gibi karnım agriyor sadece.
Hepiniz için hayırlısı olsun, hiç bir belirti aramayın, bende de hiç belirti olmadı ama sonuç pozitifti. Üzmeyin kendinizi, kafanızı sonuçla yormamaya çalışın. Normal hayatınıza devam edin. Umarım güzel haberler alırsınız, Allahım kucağınızı doldurmayı nasip etsin

Benimde 1 şubat hiç belirtim yok. Adet olacakmışım gibi karnım agriyor sadec
İnşallah canım çok sağol amin sadece göğüslerim hasaaslaşıyo gibi bilemiyorum çok zor günler

Çok sağol canım amin inşallah tüm bekleyenler de hayırlı sonuç alır napalm bekleyeceğiz Rabbim sabır verir inşallah

Kızlar kan sulandırıcı iğne kullanıyomusunuz tam bir işkence geliyo bana tutmazsa sanki bunu stresinden tutmayacak nerdeyse

Canim cok erken denemissin transfer gununu saymiyoruz sen 3. Gunde yapmışsın. Ben 3.gün embriyosunda transfer günü haric 6.gunde test yapmaya başladım inanilmaz silik bi sekilde gördüm tabi benimki taze transfer oldugu icin ilac etkisidir vs dediler ama her sabah test yapmaya devam ettim ve koyulasmaya basladi. Senin ilac etkisi durumun olmaz ama en azindan 6.gune kadar bekle bebis zaten 3.-4. gunlerde rahime tutunuyormus dur annesi tutunsun beta salgilamaya baslasin ❤

Ay evet haklısın işte sabır bekleyeceğiz artık birde tutarsa bunun kese görmesi kalp atışı bekleme süresi vs hep sabır gerekiyor bu arada yazdığın için çok teşekkür ederim

Evde idrar testi yaptım belirtim yok hiç morelini bozma sende canım benim ilk transferde tutmuştu ozaman da hiç belirti yoktu hatta gebeliğim 8 hafta sürdü ozaman bile hiç hamile gibi belirtilerim yoktu tabi
8. Haftada kalp atışı durmuştu bebişlerimiz inşallah tutunur ve gebeliğimiz sağlıklı devam eder amin

Ay evet haklısın işte sabır bekleyeceğiz artık birde tutarsa bunun kese görmesi kalp atışı bekleme süresi vs hep sabır gerekiyor bu arada yazdığın için çok teşekkür ederim
İlk 3 ay gercekten oldukca stresli geciyor hele gebelik kaybi varsa inanilmaz endişeli gunler yaşanıyor. Eger pozitif cikarsa testler kan testi icin acele etme test gününü bekle. Erkenden kan testi yaparsan beta dusuk gelecek ve yine stres yasiycaksin acaba kimyasal mi diye.

Evet ben o süreçleri şimdiden düşünüyorum ama bişeylerle kafamıda dağıtmaya çalışıyorum sizin durumunuz hikayeniz nedir şuan gebelik varmı

Kızlar kan sulandırıcı iğne kullanıyomusunuz tam bir işkence geliyo bana tutmazsa sanki bunu stresinden tutmayacak nerdeyse
Şuan kullanmıyorum dondurulmuş transfer oldu bana sadece coraspin kan sulandırıcı ilaç birde estrofem kullanıyorum canım ama stres yapma lütfen iğne yapmak kötü biliyorum ama ben hep besmele ile yapıyordum iyi şeyler düşünelim sonuç inşallah pozitif olur canım dua edelim

Evet ben o süreçleri şimdiden düşünüyorum ama bişeylerle kafamıda dağıtmaya çalışıyorum sizin durumunuz hikayeniz nedir şuan gebelik varmı
3 aşılama bir kimyasal. Ardindan tüp bebek 9.haftada kalbi durdu ardindan histereskopi devaminda doğal gebelik onunda 7.haftada kalbi durdu. Sonra tekrar tüp bebek çok sukur suan 23.haftadayim Allah isteyen herkese nasip etsin saglikla kucagimiza alalim insallah

Rabbim daha fazla sınav etmesin bugünlere şükürler olsun ozaman inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız amin

merhaba aynı şeyleri yaşamışız sanırım. bende senden 1 gün sonra yani salı 11,30 da dondurulmuş embriyo transferi oldum beklemedeyim gününe kadar bekle cnm benim moralini yüksek tut çok erken daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…