Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

merhaba arkadaşlar benim transferim 16.02 da oldu 25.02 ilk testim 41,74 27.02 da 61,72 çıktı herkesin çok yüksek benimkinin bu kdar düşük olması biraz umudumu kırdı :KK43:

merhaba arkadaşlar benim transferim 16.02 da oldu 25.02 ilk testim 41,74 27.02 da 61,72 çıktı herkesin çok yüksek benimkinin bu kdar düşük olması biraz umudumu kırdı :KK43:
9. Gun icin fena bir sonuc degil.. artis cok az da degil bence takip etmelisin iki gun sonra tekrar test yap

Arkadaşlar transferimin 10.gunu değer 4.1 çıktı 3.gun embriyosu yükselme şansı yok mu

Arkadaşlar Merhaba,
Yardımınıza ihtiyacım var. 3.gün 8 hücreli 1.kalite 2 tane embriyo transferim gerçekleşti. Bugün transferin 11.günü. 8.gün beta testi yaptım 2.80 çıktı. 10. gün değerim 7.50 çıktı. Yarın 12.gün testim yapılacak. Bu değerler çok düşük değil mi ? Yarın bir sürprizle karşılaşma ihtimalim var mıdır ? En az kaç olması gerekir ki hamilelik var demek için? Bilgisi olan yardım etsin lütfen :KK43:

Kızlar merhaba dondurulmuş ve çözülmüş 6. Gün embriyosu transfer edildi. Bugün 8. Günüm değerim 66.66 sizce nasıl?

Slm canım bence çok güzel benim 14. Gün 64 hcg çıkmıştı ve şimdi 2 aylık hamileyim rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inş
Ay canım iyi ki yazdın içim rahatladı valla. Rabbim hepimize sağlıklı bebeklerimiZi Sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Ay canım iyi ki yazdın içim rahatladı valla. Rabbim hepimize sağlıklı bebeklerimiZi Sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Amin canım amin inş içini ferah tut rabbim kucağımızada almayı nasip etsin inş hcg değerlerine çok takılma herkeste farklı oluyor canım tadını çıkar bence

IMG-20170304-WA0008.jpeg
ilk test transferden sonra 8. gün.
ikincisi 9. gün,
10. gün kan tahlili 122
testler predictor erken gebelik testleri.
2 tane 5. gün embriyosu.

RABBİM SANA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN. SENİ HAMDETMEKTE ACİZİZ BİZ, SEN HERKESİN DUALARINI KABUL EDESİN ONLARA VE BANA SALİH, SENİ SEVEN SENİN RIZANI KAZANAN, VATANA MİLLETE HAYIRLI, VATANIMIZA DİNİMİZE HİZMETLERİ OLACAK HAYIRLI ÖMÜRLÜ EVLATLAR LÜTFEYLEYESİN FAZLI KEREMİNDEN.
AMİN,
AMİN,
AMİN...

Merhaba kızlar, transferden sonra ilaç kullanmaya devam ediliyor mu? yani tüp bebekte gebelik netleştikten sonra

Merhaba kızlar, transferden sonra ilaç kullanmaya devam ediliyor mu? yani tüp bebekte gebelik netleştikten sonra
Slm canım tabiiki bütün kullandığın ilaçlara devam ediyosun taki doktorun bıraktırana kadar en az 8 haftalığa kadar kullanıyosun sakın bırakıyim deme canım

Slm canım tabiiki bütün kullandığın ilaçlara devam ediyosun taki doktorun bıraktırana kadar en az 8 haftalığa kadar kullanıyosun sakın bırakıyim deme canım
Sağol canım, daha transfer olmadı dr söyler mohtemelen de merak ettim gebelik tetleştikten sonra da devam ediliyor mu diye :) çok tşk ederim cvp için

Herkese mrb..tüp bebekte kimyasal gebelik yaşadıktan sonra hamile kalan varmı aranızda?kimyasal gebelik yaşadıktan sonra hamile kalma ihtimali yükseliyormus diye duydum?bende yeni kimyasal gebelik yaşadım ..bana umut olacaklar varmı aranızda:KK43:((

Herkese mrb..tüp bebekte kimyasal gebelik yaşadıktan sonra hamile kalan varmı aranızda?kimyasal gebelik yaşadıktan sonra hamile kalma ihtimali yükseliyormus diye duydum?bende yeni kimyasal gebelik yaşadım ..bana umut olacaklar varmı aranızda:KK43:((
Slm canım bende temmuz ayında kimyasal gebelik yaşadım daha sonraki denemem kasımda oldu ve negatifti şükür ocakta positifi gördüm şimdi 2 aylık hamileyim yani belli olmuyo kalada bilirsin ferah tut içini

Merhaba oncelikle gecmis olsun. Degerleeiniz nasildi ki kimyasal gebelik oldugu ortaya cikti. Benim bugun 9.gunum ve degerim 26 cikti o yuzden biraz korkuyoruz ihtimallerden:110:

Merhaba oncelikle gecmis olsun. Degerleeiniz nasildi ki kimyasal gebelik oldugu ortaya cikti. Benim bugun 9.gunum ve degerim 26 cikti o yuzden biraz korkuyoruz ihtimallerden:110:
Mrb benm degerım düşük başladı ama benm gibi başlayıp guzel devam edenlerde oldu bende katlanma güzel olmadıgı ıcın anlamstm..7. Gün 16 8.gün 25 9.gün 29 10.gün 36 12.gün 28 sonrada ılacları bıraktk..11.gün degerınız iyi cıkarsa korkmayın..umarım sonuc güzel olur guzelce katlanır degerlernız

Slm canım bende temmuz ayında kimyasal gebelik yaşadım daha sonraki denemem kasımda oldu ve negatifti şükür ocakta positifi gördüm şimdi 2 aylık hamileyim yani belli olmuyo kalada bilirsin ferah tut içini
Teşekkür ederim cok saol..allah bagıslasın saglıgıyla kucagına al inşallah canm..

Mrb benm degerım düşük başladı ama benm gibi başlayıp guzel devam edenlerde oldu bende katlanma güzel olmadıgı ıcın anlamstm..7. Gün 16 8.gün 25 9.gün 29 10.gün 36 12.gün 28 sonrada ılacları bıraktk..11.gün degerınız iyi cıkarsa korkmayın..umarım sonuc güzel olur guzelce katlanır degerlernız
Cok sagolun.umarim siz de bebeginizi en kisa zamanda kucaginiza alirsiniz:dua:

X